Форум Рідного Міста

"Мертвий Півень" зніме відео про антиміфічний Львів

Юрій Сєров - 17-10-2008 у 10:55

"Ми знімаємо справжній Львів. На відео він радше антиміфічний. Львів завжди знімали гарно, він такий постає "сповитий легендами". Цього не буде", - зазначив сьогодні, 16 жовтня, на прес-конференції вокаліст гурту "Мертвий Півень" Місько Барбара щодо нового відео групи "And the third angel sounded" (народна назва "Брат, піва кончілась!")

За його словами, якогось одного актора у відеороботі не буде: населення Львова стає актором. "Фільм як такий радше про Львів, аніж про "Мертвий Півень" чи Андруховича", - зазначив вокаліст легендарного гурту.

"Я знімаю те, що ми бачимо. Я не скажу пор Львів вам щось таке, чого ви не знаєте, але я дивлюся на нього як глядач, я дивлюся поглядом подорожнього. Ми багато ходили по Львову. Концентруємося на певних групах людей. Нам цікавий Львів у плані щоденного життя", - зазначив режисер відео Алєхандро Більбао-Ґуерра з Нью-Йорку.

Як запевнив Місько Барбара, зніматимуть Львів до 18 або 19 жовтня. Потім "набраний" матеріал поїде монтуватися до Варшави.

http://www.zaxid.net/newsua/2008/10/16/171546/

Дійшли до мене чутки, що в неділю, 19 жовтня у Дзизі будуть знімати останні кадри.