Форум Рідного Міста

Серіал про СМЕРШ. І як їм не соромно!

Андрій Пелещишин - 17-10-2008 у 11:02

Вражений каналом ICTV. Запустили який російський серіал про "героїчну" і "благородну" діяльність СМЕРШу.
Хай собі наші сусіди сходять з розуму, як їм заманеться - якщо треба їм ідей ще можна нагенерувати до біса, можливості по самообману і знищенню власних душ ще є багато.
Але як можна було це пускати до нас? Тут питання вже не тільки в перекрученні історії та руйнуванні інформаційного простору України. Це вже перехід в якусь справді безбожну брехню та моральну деградацію.
Наскільки я розумію, від того СМЕРШу навіть російська гебуха відхрещувалася. Коли треба було хоч трохи відчистити НКВД від найбрудніших дій, то в Росії ходили меседжі на взірець "то було не НКВД, а СМЕРШ, не змішуйте поняття".
Мені лише цікаво, а чи не слабо буде показати серіал про героїв каральних загонів СС, коли такий побачить світ?

Юрій Сєров - 17-10-2008 у 11:05

Ти мабуть справді рідко дивишся ТВ. :)
Цей серіал вже йшов по Інтеру.
А по темі - я вже не дивуюся російським телевізійникам.

Онук Юрій - 17-10-2008 у 18:02

Мене це не дивує, цей серіал навіть в свій час по першому національному транслювали так що гнати треба таких телевізійників в шию.

Степанюк Василь - 18-10-2008 у 23:31

А про що цей серіал? Про що мова йдеться?

Онук Юрій - 20-10-2008 у 16:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
А про що цей серіал? Про що мова йдеться?
А Ви перегляньте бо говорити про це гріх для справжнього українця!

Андрій Пелещишин - 8-5-2014 у 22:04

Нарешті когось ця проблема (російських військових серіалів) почала хвилювати. СМЕРШ і подібні телешедеври зняли з сітки "2+2"
http://zik.ua/ua/news/2014/05/08/grupa_11_media_znyala_z_pokazu_15_...
Цитата:
Група 1+1 медіа продовжує роботу із вилучення з ефіру телеканалів групи фільмів та серіалів, що вихваляють міць збройних сил та спецпризначенців Російської Федерації.

Від понеділка, 12 травня, з показу в ефірі телеканалу «2+2» будуть зняті 15 серіалів, для деяких з них кілька сезонів, а саме: «Десантура», «СОБР», «Солдаты» 3 сезони, «Спецназ» 2 сезона, «Мужская работа» 2 сезони, «Псевдоним Албанец» 3 сезони, «Группа Zeta» 2 сезони, «Кодекс чести» 4 сезони, «Оперативный псевдоним» 1 і 2 частини, «Покушение, «СМЕРШ», «Майор Ветров», «Мужской сезон», «Обратный отсчет», «Туман».

«Канал 2+2 орієнтований на чоловічу аудиторію, тому серіали про військових відповідають її смакам. Ефірна сітка каналу містила значну кількість подібних серіалів і чимало з них про російські спецсили. Проте в умовах неоголошеної війни з боку Росії, продовжувати фактичну пропаганду збройних сил РФ ми вважаємо неможливим, хоча для групи каналів – це несе серйозні фінансові втрати. Зі свого боку, ми готові запропонувати державним органам влади нашу концепцію визначення жанру таких серіалів», – прокоментував генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко.

Юрій Сєров - 11-5-2014 у 16:22

То треба було, щоб Крим відібрали і купу наших поклали, щоб додуматися до такого...

Андрій Пелещишин - 11-5-2014 у 18:09

Але з тої цитати мене зачепило ось це:
Цитата:
Канал 2+2 орієнтований на чоловічу аудиторію, тому серіали про військових відповідають її смакам

Типу якщо чоловік то вже зразу і несмак і історична безпам'ятність? Якщо мені було гидко від такого кінолайна, то я вже не чоловік? Зомбоящик таки зомбоящик..

Андрій Пелещишин - 11-5-2014 у 18:12

До речі, переконаний на 100% що вже десь лежить замовлення і пишуться сценарії серіалів про "ввічливих героїв", де будуть показувати як благородні персонажі російських окупаційних військ рятують кримчан від Правого сектора і т.п. Думаю, що під першу річницю окупації Криму вже мали би вийти на телеекрани.

Юрій Сєров - 11-5-2014 у 18:44

У світі сила-силенна справді цікавих серіалів. І їх навіть перекладають українською, і дуже часто навіть безкоштовно.

Тому я більш ніж переконаний, що показування російської шовіністичної тупизни було заздалегідь сплановане. А комісія з нацбезпеки (чи чого там) займалася заборонами Сімпсонів...

Юрій Сєров - 23-10-2014 у 00:18

Ну хоч якийсь прогрес!
http://www.hromadske.tv/culture/v-ukrayini-ne-vikhoditimut-sim-rosi...

Андрій Пелещишин - 24-10-2014 у 18:36

Це хороша новина.
Я подивився список того, що заборонене. Боже, яка фігня! Невже цю тиражовану лабуду з чуть не автогенерованими назвами хтось дивиться? Але ж дивляться..

Андрій Пелещишин - 20-5-2015 у 21:16

На якомусь з телеканалів (чи СТБ чи Новий, на жаль не запам'ятав) бачив анонс старої радянської гидоти "Народжена революцією" про зародження НКВД

Цитата:
Літо 1929 року. Кондратьєви приїжджають до рідного села Колі. Керівництво Ленінградського карного розшуку доручило їм допомогти місцевим органам ГПУ в нейтралізації куркульських банд. Одночасно Коля відкриває таємницю загибелі своїх батьків.


Юрій Сєров - 24-5-2015 у 09:52

Часто перечитуючи ФоРуМ натикаюсь на цікаві дискусії, цю чи про НАТО. От чому пересічним громадянам було це зрозуміло ще 5-10 років тому, а нашим керівникам, в тому числі помаранчевим -ні? Знали і навмисно вели державу в руїну.
А по темі - хіба не прийнятий закон який забороняє героїзацію наших катів?

Андрій Пелещишин - 24-5-2015 у 12:05

Цитата:
http://life.pravda.com.ua/society/2015/05/23/194107/


Можливо, ця заборона не поширюється на фільми, що були зняті в СРСР. Хоча, мені здається, що по справжньому вона так і не діє.

Андрій Пелещишин - 4-6-2015 у 23:37

З'явився список заборонених серіалів, назви з нього мені нічого не говорять, бо такого не дивлюся. Наскільки я зрозумів, там лише свіжа продукція, 2014 року

Галина Рубан - 24-5-2017 у 12:38

Не дивилася такого...

Андрій Пелещишин - 5-2-2019 у 17:04

Іде п'ятий рік війни.
Український телеканал показує "Вєчний зов"... А щоб їх...

Юрій Сєров - 11-2-2019 у 15:08

як співали Гадюкіни: "... бачимо Третім Оком жи ніц ся не змінило"... :(

Андрій Пелещишин - 11-2-2019 у 18:52

От вчора всі були обурені, що поліцай когось влупив і сказав "лежи, бандеро", флеш-моби, міністри вибачаються і т.п. Хоча ми пам'ятаємо, що і Порошенко раз ляпнув замість "бандити" "бандери". У випадку з тим поліцаєм - звісно, що недобре, але ми ж розуміємо, що то людям вбивалося в голову і в вуличній потасовці чого не скажеш...
А в одній з серій того "Вєчного зова" злобні бандерівці спалюють такого няшку-комісара, правильного-правильного. От що ми хочемо від поліцая, якщо цю фігню крутять по ТВ? Що показали, то він і сказав.

Тарас Сокальський - 26-2-2019 у 08:20

Якби не згадка на РідМісті, навіть не знав би, скільки серій воно має і що існує канал НТН. Тож в наш час не має значення, що там по ТБ крутять, а будь-яка згадка в будь-якому контексті є рекламою і пропагандою:lol::lol::lol:

Тарас Сокальський - 26-2-2019 у 08:24

А, то НТН ще позаторік крутив, а хто зараз, ліньки глибше шукати?...
А антирекламою подібного продукту можуть бути анекдоти в стилі Штірліца і переказ сюжету в знущальному форматі:lol:
(До речі, останній пунктик був би доречний, як "короткий зміст попередніх серій", якщо є ентузіасти, можна допиляти і в торентах/файлообмінниках розповсюдити):lol::lol::lol:

Андрій Пелещишин - 26-2-2019 у 10:23

Здається що НТН знову.
Я де би ту фігню зараз дивився. З дитинства запам'ятав.

Тарас Сокальський - 1-3-2019 у 18:17

Я з дитинства запам'ятав тільки назву, не дивився)))