Форум Рідного Міста

Фінансова криза у Львові

Demyan - 21-10-2008 у 16:27

Пропоную обговорювати тут що відбувається в нас у Львові. Знайомі зі сходу кажуть що вже пішов процес звільнення людей (Запоріжжя, Донецьк).

Юрій Сєров - 21-10-2008 у 16:39

Особисто я якихось особливих змін, за вийнятком незрозумілої поведінки курсу долара (це швидше за все якісь спекуляції) і росту цін(який об'єктивно є через внутрішню інфляцію) не відчуваю.
Про звільнення наразі нічого не чув.

Demyan - 21-10-2008 у 16:47

За словами депутата, через загальну економічну кризу вже найближчим часом бюджет Львова може недоотримати значні суми. «Я очікую, що проблеми у міста з’являться в площині доходів. Коли відбуваються такого роду фінансові катаклізми, які ми спостерігаємо зараз, знижується фінансова активність, зокрема, це стосується купівлі нерухомості. І це в той час, коли міський бюджет розвитку формується за рахунок продажу землі і майна. Відтак, ми можемо опинитись перед загрозою невиконання як нинішнього бюджету розвитку, так і виконання планів на наступний рік», – прогнозує голова бюджетної комісії ЛМР.

Поряд із тим, зазначив Андрій Стецьків, ще одна небезпека для скарбниці Львова стосується податку із фізичних осіб.

«Якщо у нас цей збір систематично виконувався і перевиконувався, то зараз ціла низка підприємств скорочують штат працівників. Люди опиняються без зарплати, відповідно не платять податку. Відтак, менше грошей надходить до бюджету», – резюмував депутат.

http://portal.lviv.ua/news/2008/10/21/165110.html

Іван Дівеєв - 21-10-2008 у 18:00

красти менше треба (с) ?

Юрій Сєров - 21-10-2008 у 18:30

Якщо місто має майже мільярд гривень на стадіон, то кошти на подолання кризи також знайдуться :baddevil:

Рост - 21-10-2008 у 23:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Якщо місто має майже мільярд гривень на стадіон, то кошти на подолання кризи також знайдуться :baddevil:

Е ні, тут інша справа - уявляєш, скільки тут відмити можна?

Приєднаюся до Івана - красти менше треба.

Юрій Сєров - 21-10-2008 у 23:15

Це був сарказм :)
Ліфт не їздить, під'їзд виглядає не по віку погано (труби якісь в стінах протікають), дороги розкопані, ті що не розкопані - в ямах, опалення немає, громадський транспорт роздовбаний, освітлення далеко не завжди і не всюди, Стрийський парк досі не прибраний від завалених деврев, сміття всюди і т.д. і т.п...
Мені чомусь не віриться, що для міста може стати дуже гірше. Навіть якщо прийде криза.

Онук Юрій - 22-10-2008 у 00:32

Думаю гірше стане для людей які вже самі морально готуються до скорочення та у декого до зменешення ЗП (в більшості бюджетні установи та великі ТЗО). Знаю вже декілька таких дерхавних структур де такий план виходу з кризи втілюють уже в життя. То чи може нам з Вами переглянути свої позиції що до дармоїдів що вибираємо ми уже як то традиційно по декілька разів. І вони диви як вирішили грошинята заощадити, лишити людей без копійки. Красти треба менше бо вже просто занадто наочно це діло видно. Я розумію вони з своїми гаманцями кризу проживуть у них ЗП не 1000 - 2000 фантиків (по іншому гривню не назвати). А п.Юлія Володимирівна ще сьогодні по телевізії натякнула що було би не зле зменшити соціальні виплати. Маразм коли зараз жінкам що в декреті виплачують 130 грн., що місяця за мість 650 грн., (прожиткового мінімуму) згідно закону, то що ще зменшувати! Особисто я готую позов на відділ соцзахисту до суду так як відмовилися по заяві перерахувати і нормально за законом виплачувати дружні (прожитковий мінімум). Практика таких дій не по одинока в Україні, кому цікаво дам лінки де можна все прочитати. Красти менше треба і думаю до ВР-ради нам варто булом зменшити штат вибраних дармоїдів.

Рост - 22-10-2008 у 09:31

Взагалі-то треба вертати назад мажоритарну систему. Але її вернеш тільки шляхом насильства, просто так не вийде відірвати цих паразитів від корита.

Юрій Сєров - 22-10-2008 у 12:29

Цитата:
Взагалі-то треба вертати назад мажоритарну систему. Але її вернеш тільки шляхом насильства, просто так не вийде відірвати цих паразитів від корита.

Це мабуть більше стосується політичної кризи, а не фінансової.

Demyan - 22-10-2008 у 13:57

Чому все зводиться до ради крадіжок...адже фінансова криза у всьому світі...

Василь Яворський - 22-10-2008 у 18:51

тому, що ринок України, наразі не є конче залежний від світових тенденцій... в нас зміни можуть відбуватися хіба, що "під шумок".

Онук Юрій - 23-10-2008 у 11:31

Світовій кризі до нашої ще досить далеко як вплані самого слова "криза" так в плані того як її під шумок влаштовують певні люди в користь свого гаманця кризу для нас з Вами. Не порівнюйте біле з чорним, євро та гривню, австріяка та українця.

Степанюк Василь - 25-10-2008 у 23:11

В Україні "кризу" створюють штучно. І чим більше про неї будуть говорити і на ній наголошувати, тим більшими будуть її наслідки. Не варто постійно на цьому наголошувати.
Зараз нестабільна ситуація, до подолання якої повинні долучитися усі ми, Громадяни України.

Юрій Сєров - 12-12-2008 у 22:51

ЛАЗ закрили. Цей завод і так на ладан дихав, а тут ще й криза.
Ніби кажуть, що через відсутність електроенергії, але думаю проблеми інші.

Viktor Tkachenko - 19-1-2009 у 13:55

Суттєво відчули кризу власники валютних кредитів, та й гривневих по суті теж.
Погоджуюсь з тим, що криза в Україні штучна і "розкручена".

Serg Selev - 19-1-2009 у 18:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Viktor Tkachenko
Суттєво відчули кризу власники валютних кредитів, та й гривневих по суті теж.
Погоджуюсь з тим, що криза в Україні штучна і "розкручена".


Тривалий час долар був стабільний 5.05 але відсоткові ставки в гривневих і доларових кредитах відрізнялись. Здавалось би, де тут підвох? Де - стало ясно тільки зараз.

Serg Selev - 19-1-2009 у 18:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
В Україні "кризу" створюють штучно.


На вашу думку, хто створив "кризу" штучно?

Viktor Tkachenko - 21-1-2009 у 04:27

Криза у світі є, але забагато людей в Україні хочуть на цьому нажитись. На жаль...

Serg Selev - 21-1-2009 у 11:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Viktor Tkachenko
Криза у світі є, але забагато людей в Україні хочуть на цьому нажитись. На жаль...


Можливо. А хто розкрутив кризу у нас в Україні?