Форум Рідного Міста

Українець намагався ввезти півтора мільйони доларів

Юрій Сєров - 26-10-2008 у 21:14

В Ягодині зловили митники чоловіка - віз 1,5 мільйони доларів.
http://korrespondent.net/ukraine/events/627274

Це треба буде або дуже жадним, щоб не поділитися з "ким треба" або дурним. Або підставили.

Мають же люди гроші... :rolleyes:

Andreas - 27-10-2008 у 00:14

Юрію, Ви не замислилися над сумою - ПІВТОРА ЛИМОНИ ГОТІВКОЮ!
1. Гроші явно не його.
2. Гроші мали бути використані (чи вже були використані) з злочинною метою. "Чистих" грошей в такій сумі готівкою не возять.

Митників українських можна називати всякими словами, але дурнів серед них нема. Взявши хабар і пропустивши такий "вантаж" можна в таку справу вляпатися, що о-го-го.

Онук Юрій - 27-10-2008 у 09:00

Той хто віз можна сказати впевнений не раз таке віз і ПІВТОРА ЛИМОНИ ГОТІВКОЮ! Не така велика вже сума якраз на готель до евро 2012, а от те що грошики не з податками та не без крові це швидше за все факт. А що знайшли їх випадковістю і не назвеш так як думаю що такі як і у перевізника чисті руки його підвели чи то митника до нього. Одним словом знову вкрали у нас інвестицію правда в що вона мала бути не відомо. Але зле що проїдять на виборах чи на дачах наші посадовці.

Андрій Пелещишин - 27-10-2008 у 09:43

А мене сума АЖ ТАК не вразила.
Може чоловік хотів тут нерухомість придбати? Якраз на одну нормальну квартиру в центрі йому би вистачило.
Чому віз готівкою? А що, тут поряд немає теми про світлі перспективи українських банків?

Цитата:
якраз на готель до евро 2012

Хіба на маленький.

Онук Юрій - 27-10-2008 у 09:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
А мене сума АЖ ТАК не вразила.
Може чоловік хотів тут нерухомість придбати? Якраз на одну нормальну квартиру в центрі йому би вистачило.
Чому віз готівкою? А що, тут поряд немає теми про світлі перспективи українських банків?

Цитата:
якраз на готель до евро 2012

Хіба на маленький.


Погоджуюся з Вами цілком п. Андрію.

Юрій Сєров - 27-10-2008 у 12:46

Та чому зразу кров...
Перепрошую, але коли в Києві в когось забрали суму такого ж порядку, то мене переконували, що нічого дивного, аргументуючи тим, що навіть в такому бізнесі не хочеться платити банку відсотки за переведення грошей. Ну і може перед податковою не хотів світитися.