Форум Рідного Міста

Цифрові рамки

Андрій Пелещишин - 2-11-2008 у 20:50

Чи хтось користає таким виробом, як цифрові фоторамки?
Може є якийсь досвід, суб'єктивні враження чи загальні міркування з приводу такої штуки?

Іван Дівеєв - 3-11-2008 у 10:53

Майже рік тому брав одну на Брейні. Якась noname з маленьким пультом за 500 грн. За півроку просто перестала включатись. Добре що була на гарантії - поміняли з доплатою на монітор. :) Загалом - цяцька і не більше. Найкритичніший параметр, як на мене, роздільча здатність. Ну і ще якість матриці - перед покупкою обов*язково включити і подивитись підрізними кутами чи рівномірна підсвітка і наскільки чорний колір є чорним. Цікавий момент - дехто не любить цифрові рамки з чорним корпусом, хоча вони і виглядають більш стильно. Пояснення просте - щоб фото рідних і друзів не було обведене "траурним" чорним :). По корисній функціональності - слайдшоу з підключеної флешки, годинник, будильник, календар. По лишніх фічах - програвання музики і відео. В якості подарунка підходить лише для ІТ-здвинутих людей, бо інакше буде покриватись пилюкою на шафі.

Андрій Пелещишин - 3-11-2008 у 20:54

Щось я подивився по інтернету і вживу в магазині на цю техніку і вирішив поки зачекати. Переб'юся без неї.
Хоча, якщо треба буде настільний годинник, то треба знову глянути на такий варіант.

Олександр Бабич - 25-11-2008 у 14:14

А мені подобаються рамки, є навіть з мп3, прикольно, нетреба розкладати ноутбук, якщо він є)))) Можна подивитись фотки, а фотки це завжди приємно, приємні спогади))))