Форум Рідного Міста

Не доходять СМС з Білайн за кордон

Ярема П. - 9-11-2008 у 23:05

Помітив, що не доходять смс-и, послані з Білайну за кордон. Крім того, мої знайомі перестали дозвонюватися з-за кордону на мою і жінчину мобілу. Рився в неті, але щось ніякої інформації про це не знайшов. В когось подібне було?


Колись подібне з Лайфом було, глючила відправка смс за кордон. Але то було ще на етапі впровадження його на ринок, а Білайн вже досить розкручений...

Роман Ромашка - 10-11-2008 у 21:08

Хм.. Може з якихось "вибраних" операторів не надходять. Таке може бути. Наразі таких проблем не себе не замічав. Час від часу отримую смси зі Швеції. Який оператор точно не знаю.

Ярема П. - 10-11-2008 у 22:24

Я говорю про смс з України за кордон, а не навпаки.

Рост - 11-11-2008 у 01:03

Недавно відправляв смс фіну - доходять.

Роман Ромашка - 11-11-2008 у 01:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Я говорю про смс з України за кордон, а не навпаки.

Аналогічно. Так само як за кордону, так само і за кордон ходять без проблем.

Якщо не секрет, яка країна і який оператор?

Ярема П. - 11-11-2008 у 10:53

Поляки, PlusGSM. Перевірено з трьох номерів Білайна висилкою смсів на 2 різні номери цього оператора. Може то в того оператора якісь проблеми...

Ярема П. - 11-11-2008 у 16:16

Ну ось є і відповідь:

Цитата:
Шановний Абонент!
Дякуємо за Ваше звернення.
На жаль, з оператором мобільного зв'язку Plus GSM (Польща) немає прямого договору про обмін sms-повідомленнями. Більш детально зі списком доступних операторів sms-обміну Ви можете ознайомитись у нас на сайті:
http://beeline.ua/services/message/sms/main.wbp .
Ви завжди можете звернутися в Центр підтримки клієнтів за безкоштовними номерами:
з міського телефону за номером 8 800 30 101 30 або за номером 0611 - з мобільного телефону мережі Beeline Україна.
Всього Вам найкращого!
Beeline

Так що не все так просто, Роман.