Форум Рідного Міста

Чудеса "приватності" Google talk

Андрій Пелещишин - 11-11-2008 у 11:22

Справжні чудеса втручання у чужу приватність демонструє Google Talk. Звичайно, радує, що ця програма використовує добре захищений сервіс з криптозахистом інформації що передається по мережі.
Але навіщо транслювати на весь Інтернет, що саме ви зараз робите? Наприклад, Google talk має звичку в статусі користувача писати повну назву файла фільму, який ви зараз переглядаєте на екрані комп'ютера.
Я вже кілька раз бачив у своєму списку контактів, хто і що переглядає. В принципі це може і повеселити, але на загал досить і неприємно.
Можливо десь у налаштуваннях програми і виключається така опція, я, чесно кажучи, не шукав. Але чи багато людей будуть шукати таку опцію, навіть не здогадуючись, що в їхньому статусі висить зовсім не те, що вони собі уявляли?
Можу підказати розробникам Google talk наступних версій такі можливі модернізації:
- транслювати з ким спілкується користувач;
- викидати в статус зображення з веб-камери та сканера;
- і тп і т.д.

А які подібні приклади порушення приватності програмами знаєте ви?

Андрій Пелещишин - 11-11-2008 у 11:27

Погортав налаштування. Ця фігня не відключається

Андрій Пелещишин - 11-11-2008 у 11:53

Я тут щойно говорив з знайомим, в статусі якого я власне бачив назву фільму. Він каже, що користає не гугл-талком, а мірандою в якості клієнта. Тобто можливо, це особливість не Google Talk а Miranda.
Потрібно ще поекспериментувати. Про результати доповім :)

Ярема П. - 11-11-2008 у 11:53

Андрій, ну не треба ля-ля... Читай ось тут http://www.google.com/talk/start.html розділ "How do I set my availability status?" і дивися малюнки. Теж мені, приватність велика... В лінуксових клієнтах для такого показу Music Status треба спеціальний плагін тягнути.

Ярема П. - 11-11-2008 у 11:54

А колєзі плагін в Міранді відключити.

Юрій Сєров - 11-11-2008 у 16:22

Вже довго користуюся гугл толком, ніколи не бачив такого. Це мабуть все ж таки у Міранді справа.

Ярема П. - 11-11-2008 у 16:34

В ньому так само це можна включити, дивіться мій пост вище.

Онук Юрій - 12-11-2008 у 01:06

Мірадна на всі сто. У мене на роботі це масовий продукт в свій час був. Є там такий плагін, за те знав що люди роблять в робочий час. :sing::sing::sing:

Ірина Назарова - 20-5-2009 у 21:22

От так... І нехотячи спаскудили Google talk))))))

Viktor Tkachenko - 23-5-2009 у 15:48

:)
На скільки знаю, то зараз практично для всіх месенджерів є плагіни, які в статусі користувача показують які файли він переглядає, чи яке вікно є активним. Хтось хоче - використовує, а хтось ні.
Особисто я проти таких речей, але ніц не зробиш.

Ярема П. - 23-5-2009 у 16:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Viktor Tkachenko
Хтось хоче - використовує, а хтось ні.
Особисто я проти таких речей, але ніц не зробиш.

Ну та власне, береш і виключаєш, і маєш спокій, що хтось там десь буде зазирати...

Андрій Пелещишин - 27-5-2009 у 20:37

Головне в таких речах - щоби за замовчуванням було виключено, а не навпаки. Бо 90% ніколи не поцікавляться, а що включено.