Форум Рідного Міста

Хто стане наступним Головою Верховної Ради України

Степанюк Василь - 15-11-2008 у 21:15

Голова Верховної Ради України VI скликання Арсеній Яценюк 13 листопада 2008 року особисто підписав Постанову Верховної Ради України «Про відкликання Яценюка А.П. з посади Голови Верховної Ради України».

У понеділок, 17 листопада, Президент планує провести консультації з політичними силами українського парламенту з метою обрання нового Голови Верховної Ради.

Які думки, хто буде наступним? І що це змінить?

Юрій Сєров - 15-11-2008 у 22:24

Думаю буде хтось тимчасовий, хто влаштує всіх. Можливо Лавринович.

Андрій Пелещишин - 15-11-2008 у 22:48

А може таки Литвин?

Юрій Сєров - 15-11-2008 у 23:08

Не думаю. В цій ситуації спікер потрібен для технічної місії підписувати закони. Не думаю, що Литвин погодиться на таку роль.

Степанюк Василь - 16-11-2008 у 21:29

14 числа коли Литвина запитали, чи очолить він Верховну раду, він промовчав. Не дав ні позитивної ні негативної відповіді! Все буде залежати від ситуації.

Цьогож 14 листопада на програмі "Свобода" усі присутні депутати були проти дострокових виборів ВР. І якщо все ж таки так станеться, що наші депутати обєднаються і створять більшість і виборів не буде, можливо очолить і Литвин. В іншому випадку він не захоче бути тимчасовим спікером...

Юрій Сєров - 1-12-2008 у 22:09

У ВР почалися якісь процеси. Ющенко "пхає" Плюща. Регіони хочуть взамін крісло прем'єра.

Степанюк Василь - 1-12-2008 у 23:03

Кожного разу їхні дії дивують все більше і більше. Невже не можна нарешті почати нормально працювати??? Особливо в такій складній ситуації.

Роман Голощук - 9-12-2008 у 18:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не думаю. В цій ситуації спікер потрібен для технічної місії підписувати закони. Не думаю, що Литвин погодиться на таку роль.


Погодився. Маємо нового-старого голову ВР.
за таке рішення проголосували 244 народні депутати з 422 зареєстрованих у залі.

Зокрема, «за» проголосували 154 депутати з фракції БЮТ, 40 депутатів фракції НУ-НС, 27 – КПУ, 20 – Блок Литвина і три народні депутати з фракції Партії регіонів (Тарас ЧОРНОВІЛ, Василь ГРИЦАК та Юхим ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ).

Андрій Пелещишин - 9-12-2008 у 20:31

Я вгадав! Треба було на тоталізаторі поставити :)

Цікаво, чи будуть зміни в уряді

Юрій Сєров - 9-12-2008 у 23:50

ах ось для чого був потрібен країні Литвин...:lol: