Форум Рідного Міста

4 березня. Спілкування з гуртом "Чорний вересень"

Василь - 1-3-2003 у 08:39

Мистецький гурт запрошує на спілкування з гуртом "Чорний вересень" Дійство відбудеться у вівторок 4 березня у клубі-офісі Студентського братства Львівської політехніки (вул. Глибока,12). Початок о 19.00.

Зоряна - 1-3-2003 у 10:33

А чи не можна більш детальніше про цю подію?
Мені подобається Чорний вересень, і чи не буде пов"язано з релізом їх альбому?:sing:

Василь - 1-3-2003 у 10:43

Зоряно, більше нічого не знаю.
Повідомлення про цю подію висить на дошці оголошень в політехніці. Спробую вияснити, але аж в понеділок.

Василь - 5-3-2003 у 08:24

Ходив вчора на цю зустріч. Деякі враження.
Як завжди все почалось з півгодинним запізненням. На спілкування прийшло біля 30 молодих шанувальників групи Чорний Вересень та члени Студ. братства. Зі сторони гурту була одна з сестер Тамара та барабанщик (який грає за сумісництвом в ЧВ, а насправді грає у Джек-О-Лентерн). Перед спілкуванням в окремих групах переважно йшла розмова про радіо Ніко. А саме про появу на ньому рос. музики. У жодну розмову я не втручався, лише слухав настрої. Одним словом все як передбачалось. Ніхто зараз вже Ніко не слухає. Один хлопець запевняв, що позавчора за один день 5 разів прокрутили укр. музику "укр. кетчуп" (тобто пісенька про майонез). З чого всім стало ще більше смішно, а з другої сторони прикро - що пропало класне радіо.
Тамара розказала про заснування групи, про майбутній вихід 1-го альбому (зараз він кліпається в Києві Євтушенком і скоро має вийти). Також планується в кінці березня концерт ЧВ у Ляльці. Крім того вона навчається на театральному факультеті в ЛНУ та працює в театрі Курбаса.
Багато уваги було приділено Ініціативі, як радіо на якому постійно можна було чути ЧВ.
Для себе вияснив, що Тамара за комп'ютером майже ніколи не сидить, лише коли йде запис пісні, тому в Інтернет ніколи не ходить. Інформацію про існування форуму рідного міста сприйняла спокійно (нехай щось собі там таке буде). Правда, зазначила, що скоро має появитись сайт ЧВ.