Форум Рідного Міста

"Київстар" і МТС вирішили переглянути тарифи

Роман Голощук - 19-11-2008 у 12:14

Криза впливає й на провайдерів мобільного зв'язку.
ЗАТ "Український мобільний зв'язок" з 1 грудня 2008 року підвищує вартість відправлення SMS-повідомлення, а "Київстар" підвищує вартість транзакції з переказу грошей.

Джерело: http://www.epravda.com.ua/news/4923d98478db1/

Dmy - 19-11-2008 у 13:01

Якщо МТС справді підняв ціни за СМС на 25%, то стосовно Київстару - підвищується вартість, починаючи зі СТО ПЕРШОЇ транзакції протягом 1 МІСЯЦЯ. Тобто це стосується тих, хто на таких переказах робить собі бізнес. Гадаю, що правильно, і криза тут ні до чого.
Так що дарма Ек~правда все до однієї купи намішала.

Тарас Сокальський - 19-11-2008 у 13:29

Користувався СМСками, коли це було дешевше за дзвінок. Коли дешевшою є ПЗЗ+хвилина розмови, то залишаються тільки випадки, коли треба зафіксувати передану інфу, або коли дзвінок може бути несвоєчасним, чи з людиною натягнуті стосунки. Ну і привітання всілякі можна до першого пункту віднести. В середньому зараз в мене виходить 1 СМСка за місяць:lol:
Тому цікаво, яка доля надходжень від СМС в загальній платі за зв'язок в цілому в операторів і наскільки яйця "піднялися" з того підвищення ціни:D

Dmy - 19-11-2008 у 15:30

Вони ще не піднялися - чинним має стати з 1 грудня. По-моєму, яйця в глибокій ... (там, де і мусять бути), вже не знають, за що хапатися і хапаються за все, що стирчить, без додаткового аналізу.

Ігор Баранік - 24-11-2008 у 21:55

Навпаки, в кризу потрібно знижувати тарифи, бо в абонентів і так немає коштів, а вони ще й підвищують. Стосується це не лише двох з наведених операторів, Лайф наприклад теж щось підняв смс до 0,35 коп. А взагалі це нонсенс, коли грошей у вас стало менше, а платити треба більше.

Роман Ромашка - 24-11-2008 у 22:00

Цікаво куди знажувати? І так вже вартість хвилини подекуди нижче інтерконекту.

А колгосп зоряний конторка хитра. У них ціни на ворожі мережі просто зашкалюють. Якщо врахувати ПЗЗ 35, 39 коп., то це взагалі.. Тому вони гади заробляють в більшості випадків на вхідних дзвінках.

Юрій Марків - 24-11-2008 у 22:03

Користуюся київстаром, лайфом, білайном і яйцями, так от лише у яєць зле надсилаються смски.

Роман Ромашка - 24-11-2008 у 23:44

А ще у Лайфа у Львові "афігенна" якість. :lol:
Якщо казати про норвжеських оленів, то колись ухитрився їдучи в поїзді на ділянці Київ-Фастів наговорити майже 4 гривні по 0 коп. :lol: Вот як треба заробляти на рівному місці!

Юрій Сєров - 25-11-2008 у 16:08

Якщо на те пішло, то і з МТС на інші мережі дорого дзвонити. Вигідніше ще один стартовий завести. Правда їх вже і так 2 :)

Андрій Демчук - 25-11-2008 у 16:40

білайн вигідний. небуло ніколи ПЗЗ...і смс дешеві(особливо на мому тарифі)

Юрій Сєров - 25-11-2008 у 16:43

Що за тариф?
У мене "Прості речі", то там є ПЗЗ завуальована правда.

Тарас Ільчишин - 25-11-2008 у 21:02

смски дешеві в білайна в пакеті СВОЇ ЛЮДИ ) -- по 7коп

Роман Ромашка - 28-11-2008 у 14:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Що за тариф?
У мене "Прості речі", то там є ПЗЗ завуальована правда.

Якщо ви кажете про приховану ПЗЗ в Білайні, то як тоді назвати 20секудундну тарифікацію в вільному лайфі?

Юрій Сєров - 1-12-2008 у 16:44

Укртелеком також вирішив переглянути тарифи.
http://www.epravda.com.ua/publications/4933cce6ee3d5/

Степанюк Василь - 1-12-2008 у 23:59

Підвищити тарифи, і знайти економічні чинники просто. Але це може призвести до того, що для частини українців він знову стане розкішшю. Невже компанії готові зробити крок назад?..

Кіра Верещагіна - 13-1-2009 у 15:35

До вчора мала два пакети, КиївСтарівський та Лайф. КС - вже дааавно, десь із 2000-го року, звикла і міняти не хочу, хоча час від часу оператор "тішить" збільшенням платою за з*єднання та вартістю смс. Лайф був корпоративний "бізнес", і мене абсолютно не цікавила вартість послуг, бо я витрачала, а роботодавець оплочував. Віднині роботодавця у мене немає, відповідно немає пакету Лайф. Може підкажете який стартовий, якого опертора, який пакет оптимальний (багато говорю!) .

Юрій Сєров - 9-2-2009 у 20:25

У МТС з 15 лютого:
ПЗЗ - 33 коп.
Смс по Україні - 39 коп.
Смс за кордон - 1 грн.