Форум Рідного Міста

Помилка при роботі в Інтернеті

Степанюк Василь - 22-11-2008 у 20:13

Під час роботи в Інтернеті через деякий час виникає помилка: Generic Host Process for Win32 Services. Що вона може означати і як з нею боротися? Після цього неможна підключитися до Інтернету. Треба перезавантажувати систему.

clip_image003.jpg - 14kB

Тарас Гулка - 22-11-2008 у 21:55

З досвіду можу сказати, що причин може бути багато. Основні:
1. Вірус. Особливо зверніть увагу на файл Svhost.exe. Він повинен бути тільки в папці system32. Якщо знайдете його ще в якійсь папці (зокрема в windows) то це 100% вірусняк.

2. Глюки в безпеці віндовса. Тре поставити деякі оновлення до Вінди. Зокрема часто помагає оновлення WindowsXP-KB921883-x86-RUS.


Степанюк Василь - 23-11-2008 у 00:30

Файл Svсhost.exe є тільки в папці system32.
Вчора я оновив Java. Може це пошкодило...

А яким антивірусом найефективніше перевірити комп'ютер?

Юрій Сєров - 23-11-2008 у 00:31

Підозрюю, що в цій ситуації найпростіше і найефективніше це переставити Вінду.

Степанюк Василь - 23-11-2008 у 00:45

Що саме цікаво, я нещодавно переставляв Windows, і ще не встиг поставити антивірус.
До сьогодні (чи то вже вчора) проблем не було, ні з Інтернетом, ні з іншим програмним забезпеченням.
Характерні ознаки, що після появи даної помилки з Інтернету викидає, але якщо перевірити мережу, показує що нет підключений. І ще раз його запустити не можна. Тільки після перезавантаження комп'ютера :(

Тарас Гулка - 23-11-2008 у 11:40

якщо переставляли вінду - то поставте оновлення (обов'язково те, що я писав вище). Це відомий глюк і пов'язаний з дирами в безпеці вінди.



Степанюк Василь - 23-11-2008 у 17:00

Дякую за пораду! Поставив дане оновлення, надіюсь допоможе :)

Степанюк Василь - 23-11-2008 у 18:07

Нажаль не допомогло... :(

Тарас Гулка - 23-11-2008 у 19:11

Значить пізно. Скануйте на віруси.

Степанюк Василь - 23-11-2008 у 19:42

Раніше я користувався Антивірусом Касперського, але після переустановки Windows антивіруса немає.
Порадьте який краще встановити, і де його можна скачати?

Тарас Гулка - 23-11-2008 у 20:59

З безкоштовних:
AVG (http://free.avg.com/)
Avira (http://www.free-av.com/)

Окрім того є безкоштовні версії Nod32, DrWeb, які не потрібно інсталювати, а можна запускати з флешки

Степанюк Василь - 25-11-2008 у 23:17

Перевірив Avira, вірусів не знайдено. А ця помилка знову постійно виникає....
Напевно все ж таки прийдеться Вінду переставляти :(

Ярема П. - 26-11-2008 у 00:37

Удачі з мастдаєм :-) http://grusha.org.ua/blog/windows-bilshe-ne-glyuchytyme
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%96%D0%BD%D1%83%D0%BA%D1%81

marco - 26-11-2008 у 11:02

Nowozainstalowanu Windu bez antyvirusa, firewall i SP2,3 w Internet wzahali puskaty ne mozhna!

Андрій Пелещишин - 27-11-2008 у 09:56

Десь я на форумі колись публікував інформацію, що середній час життя незахищеного комп'ютера в мережі до моменту інфікації становить менше 15 хвилин.
Думаю, що зараз цей час ще скоротився - адже мережі усе швидшають.

Ярема П. - 27-11-2008 у 10:27

Забув додати - з встановленою віндовс...

Андрій Пелещишин - 27-11-2008 у 11:28

Ну я ж написав "незахищеного комп'ютера" ;)

JumpingRat - 27-11-2008 у 12:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Десь я на форумі колись публікував інформацію, що середній час життя незахищеного комп'ютера в мережі до моменту інфікації становить менше 15 хвилин.


Головний "захист" комп"ютера міститься в голові споживача. В мене з рік тому комп з віндою декілька місяців працював в мережі без файрволу і антивірусника - без жодних негативних наслідків.

Андрій Пелещишин - 27-11-2008 у 14:16

Тут можливі наступні варіанти. Можливо, провайдер фільтрує потік від явної зарази (я таке зустрічав в Уарнету), можливо ваше підключення здійснювалося через пристрої з вбудованим файрволом (типу багатьох сучасних ADSL-модемів).
У випадку, якщо використовується "гола" Windows XP без файрвола в режимі "діал-ап"до провайдера без фільтрації даних шансів уникнути зарази ІМХО немає.

Степанюк Василь - 28-11-2008 у 00:49

Протестувавши систему вірусів не було виявлено. Можливо проблеми в самому Internet Explorer. Зараз встановив Mozilla Firefox попробую в цьому браузері попрацювати.
І на щастя комп'ютер в мережі прожив більше 15 хв. :)

Степанюк Василь - 1-12-2008 у 23:24

До речі при роботі з Mozilla робота стабільніша! Даної помилки вже не викидає.
Але все ж таки, мабуть, про всяк випадок переставлю Windows.

Степанюк Василь - 1-12-2008 у 23:39

Здається наговорив ... :yawn:
З'явилась нова помилка :


Error.JPG - 12kB

Степанюк Василь - 1-12-2008 у 23:41

Питання до спеціалістів. Це Windows хоче "спати"?...

Тарас Гулка - 2-12-2008 у 09:45

Чим тестували на віруси? Скачайте антивірус, який не потребує інсталяції, запишіть на компакт і скануйте з компакта.
Це все бажано робити не на вашому компі, а на іншому, чистому.

Я ще раз повторюю - у вас вірус !!!

Для початку вбийте назву бібліотеки, яка генерує помилку, в гуггл і подивіться, що люди пишуть. msansspc.dll - це троян

Степанюк Василь - 2-12-2008 у 23:43

Тестував Avira.

Якщо зараз переустановити Windows це вірус знищить? Чи спершу потрібно полікувати систему антивірусом?

DrWeb для цього підійде?

Тарас Гулка - 3-12-2008 у 08:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
Тестував Avira.

Якщо зараз переустановити Windows це вірус знищить? Чи спершу потрібно полікувати систему антивірусом?

DrWeb для цього підійде?


Перестановіть систему, форматнувши диск С.
Після переустановки системи протейстуйте диск D та ін.
Антивірус візьміть з іншого компа, в жодному випадку не зі свого.

Степанюк Василь - 4-12-2008 у 00:26

Дуже дякую за пораду. На вихідних, буде більше вільного часу, саме так і зроблю.
Це в мене в перше така проблема виникла. Буду сканувати Nod32.

Степанюк Василь - 14-12-2008 у 00:02

Уже система працює стабільно. Форматнув диск С, поставив Windows XP 2008, антивірус Nod32, протестував усі диски, і на щастя вірусів не було виявлено.
Глюки були швидше за все через проблеми в самій ОС.
Дякую за поради!

Катерина Слобода - 29-6-2009 у 10:11

Можливо, хтось знає, що то могло бути- скажіть, будь ласка, бо я так і не зрозуміла.:)
При спробі підключити інтернет на екрані висвічувався напис (точно не пригадую) приблизно такого вигляду: Помилка №... Підключення через WAN P... неможливо встановити з'єднання з сервером.
Причому, тривало то десь тиждень часу з маленькими перервами, коли підключитися таки вдавалось. Просканувала Авірою всю систему- вірусів вона не виявила. Тоді форматувала диск С і перевстановила Форточки. Після чого підключення до нету почало працювати абсолютно без проблем.
Але що то було? :rolleyes:І як з тим боротись в майбутньому без таких радикальних заходів?