Форум Рідного Міста

СноуБорд та Лижі

Олександр Бабич - 25-11-2008 у 14:19

Давайте у цій темі обговорювати все, що стосується СноуБордінгу та Лиж у Львові!!!

Олександр Бабич - 25-11-2008 у 14:21

Тепер моє питання!!! Де у Львові можна на борді покататися, бо у Карпати поки немає часу їхати, а хочеться, розім ятися))))

І ще одне, хтось продає жіночий сноуборд????

Nazar - 25-11-2008 у 16:11

Не думаю, що форум жеврітиме багатсвом відповідей.
Що до першого питання, то якщо сніг продовжуватиме тішити такими опадами, то єдиний обладнаний спуск є на Кайзервальді. Навіть коли витяг не працює - не біда, можна й пішки піднятись - гірка не висока.
Стосовно другого - то навіть і не знав, що борди за статтю діляться.

Юрій Сєров - 25-11-2008 у 16:25

Відповісти, нажаль, не можу нічого. Маю дотичні запитання: чи часто працює той спуск на Кайзервальді? І чи це залежить від опадів снігу чи там є пушки?
Минулого року спробував стати на лижі - дуже сподобалося, але, думаю, їхати в гори ще ранувато.

Nazar - 25-11-2008 у 17:37

В мене вигляд з вікна на той спуск - працює він дуже НЕ часто. Ніяких пушок нема, і скоріш за все не буде. Але там можна і пішки. Бордери, коли на цілину десь йдуть, також пішками ходять - і нічого.
На Волосянці вже все працює, близько 60 см. снігу цілком достатньо для катання, молоді саморостки та кущі ще в неділю "зрізали" перші лижники.
Я, враховуючи власну фінансову кризу, буду задовільнятись Кайзервальдом...

Рост - 25-11-2008 у 22:30

Я на Кайзервальді на лижах катався, поки не став таким лінивим, але чи вистачить там місця для сноуборду - сумніваюся, бо гірка не широка, вірніше, перша половина широка більш-менш, а друга вузька, та й люду там як правило купа, на дошці не дуже роз'їдешся.