Форум Рідного Міста

Чи здатні ми на серйозні акції протесту?

Юрій Сєров - 27-11-2008 у 11:29

Почитав, що кияни протестують проти підняття цін на проїзд у громадському транспорті.
Протестує аж 1000 людей. І це в Києві.
http://korrespondent.net/kyiv/660340
Спостерігаючи по ТВ масові акції протесту проти чогось у Європі - тисяча людей, це смішно. Але разом з тим пригадую майдан і розумію, що можемо.
Чи здатні ми захистити власне свої права? На якісні послуги, рівень життя, тощо?

Онук Юрій - 28-11-2008 у 02:13

Я гадаю що не здатні, на мою думку майдан це було більше схоже на масове гуляння. По бавилися і маємо то що маємо. Страйкувати і вимагати прав треба вчитися в європи та нажаль з тими посадовцями що саміж і вибрали і так ради не дамо в цій ситуації. Змінить лише щось серйозніше від страйку чи масових гулянь ситуацію та і це не є добрим так як всеодно це буде зусилями громади а не тих що так обіцялися що завтра вже буде краще. Ідейних людей та тих кому не байдуже все що відбувається мало в Україні кожен за своє корито тримається. А варто було би відірватися і добряче надерти дупу тим що обіцяли та все бояться, напевно що корито вкрадуть. Якщо чесно то від того що дієься і країні і того як на це реагує громада аж верне. Хоча знаю тих кому не байдуже але поміщаються вони на пальці однієї руки.

Юрій Сєров - 28-11-2008 у 02:21

Чому таке запитав. У моєму будинку гарячої води нема 7 місяців... Всі рятуються бойлерами і баняками... Чомусь мені здається, що якби в якомусь американському гетто для чорних відключили хоча б на місяць гарячу воду, вони б усіх там звинуватили в расизмі і всьому чому можна. А ми терпимо. Як стадо баранів...
І воду, і зарплати, і дороги, і стадіон і транспорт. Все терпимо!

Demyan - 28-11-2008 у 09:53

На всі 100 навіть 1000 :P погоджуюся з обама Юріями :)
Навіть додати нема шо....

Просто скажу - Не здатні!.

dr.Trollin - 28-11-2008 у 10:23

"У моєму будинку гарячої води нема 7 місяців... "
якщо можна- причини?
(тобто чого то ви усі на бойлери кинулися?)

Степанюк Василь - 29-11-2008 у 11:58

Українці просто вже не вірять, що можна чогось добитися акціями протесту, а ті які вірять дуже мало... Ми звикли усі незручності долати самостійно (немає гарячої води - ставимо бойлер, нема опалення включаємо електрообігрівачі тощо). Проте це не правильно...
Підняли в Києві ціни на проїзд у метро на 300%, усі кажуть що це дорого, але усі мовчки платять за проїзд. І відповідно мер каже, що кияни згідні з цими цінами.

Юрій Сєров - 30-11-2008 у 00:57

Цитата:
якщо можна- причини?
(тобто чого то ви усі на бойлери кинулися?)


Причини стандартні: профілактика, ремонт, можливо невисокий рівень проплат і найважливіша - тепла вода є лише тоді, коли є опалення. Тобто не знаю з яких причин, але їм невигідно/нехочеться гріти лише воду.

Чого на бойлери кинулися? Ну це єдиний більш-менш зручний спосіб мати гарячу воду. Але загалом можна підійти до питання і з іншого боку і постановити, що митися - дурна звичка :)

Наталка - 30-11-2008 у 12:49

На початку Майдан геть не був масовим гулянням. Та й, власне, до рішення Верховного суду (для мене, принаймні) - теж. Ніхто не знав точно, чим те все закінчиться...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
...Підняли в Києві ціни на проїзд у метро на 300%, усі кажуть що це дорого, але усі мовчки платять за проїзд. І відповідно мер каже, що кияни згідні з цими цінами.

А ще мер Києва каже, що він не знав, що підписував, що це його Зінченко надурив з тарифами, що комунальні тарифи підняти в десять разів для небогоугодних закладів хоче не він, а Бог, і що мером він (Черновецький) буде вічно. :baddevil: :mad:
З тих протестувальників, що стояли під мерією, половина протестувала проти тарифів, а половина - проти їх відміни. Мій свекор у метро працює, їх вигнали на мітинг. Тепер свекор лежить з температурою, застудився, зате тарифи діють.:)
Що ж до масових протестів - так це як Висоцький співав "Настоящих буйных мало - вот и нету вожаков". Має бути організатор, бажано, не один, тоді це у щось виллється.
Однак наразі люди просто змучені - кризою, курсом долара, цінами на проїзд, роботою, зарплатою - все одне на одне нашаровується, і починається депресія. На протест не залишається сили (імхо).

Ярема П. - 30-11-2008 у 14:51

Саме в таких умовах зріє революція. Або приходить до влади Гітлер.

Іван Дівеєв - 30-11-2008 у 14:54

потрібні пасіонарії. а люди підтянуться

Юрій Сєров - 7-12-2008 у 23:54

От греки - молодці: http://korrespondent.net/world/671387 :)

Юрій Сєров - 17-12-2008 у 14:17

На фоні криз, долара за 9,4 і холоду в домівках таки почали з'являтися протестні настрої.
http://www.pravda.com.ua/news/2008/12/16/86225.htm
Побачимо, чи щось з того вийде.
Підозрюю, що максимум, на який ми здатні це просто полякати політиків. Реально змінити щось дуже-дуже важко...

Юрій Сєров - 17-12-2008 у 14:20

Підприємці Львова також щось планують:
http://www.zaxid.net/newsua/2008/12/17/130711/

Юрій Ришковець - 17-12-2008 у 14:54

Скоро ще освітяни почнуть, бо вже ходять чутки про дострокові канікули в школі без збереження зарплати

Марія Вибранівська - 17-12-2008 у 15:39

Мені здається, що будь які акції протесту - це комусь на руку. Тобто маю на увазі, що хтось дьоргає за шнурочок - ану, попротестуйте, ану, голосніше... А добитися власне своїх інтересів цим неможливо, принаймі в нас.

Юрій Ришковець - 17-12-2008 у 15:58

Звичайно, що може знайтися багато людей, які будуть намагатися скористатися з цієї чи подібних акцій, щоб отримати власну вигоду. Просто їм треба перешкоджати це робити. Чи пропонуєте жорсткіші дії?
Цікаво було почути думку інших людей про те, як саме можна захистити свої інтереси та добитися своїх вимог в наших реаліях.

Юрій Сєров - 17-12-2008 у 16:05

Цитата:
Мені здається, що будь які акції протесту - це комусь на руку. Тобто маю на увазі, що хтось дьоргає за шнурочок - ану, попротестуйте, ану, голосніше... А добитися власне своїх інтересів цим неможливо, принаймі в нас.

Було би пів-біди, якби влада народу не допомагала. Так вони ж заважають!, грабують і просто знущаються. Уявляю в якому стані зараз люди, які заробляють в гривнях, а кредит взяли в валюті...
А що пропонуєте робити?

Марія Павлюх - 17-12-2008 у 16:24

На жаль, наші "народні обранці" зробили все можливе для того, щоб "простий люд" не мав жодних важелів впливу на їхню роботу. Що нам залишається? Лише акції протесту. Щоб нагадати їм про наші проблеми. І, можливо, щось таки зміниться накраще.

Юрій Ришковець - 17-12-2008 у 19:30

першим кроком мають стати масові протести, а як вони не схаменуться, люди перейдуть до радикальніших дій, терпіння ж не резинове, може й лопнути.

Tempika - 17-12-2008 у 22:04

http://www.pravda.com.ua/ru/news/2008/12/16/85317.htm

Степанюк Василь - 17-12-2008 у 22:09

Боюся що зараз протести мало що змінять ... :( Хоча терпіння дійсно може лопнути ...

Юрій Сєров - 17-12-2008 у 23:53

До Темпіки.
Власне наводився цей лінк як заклик хоч до якихось дій.

Марія Вибранівська - 18-12-2008 у 09:12

Потрібен лідер.
Без мудрого, рішучого, далекоглядного, БЕЗЖАЛІСНОГО і, головне, щиропатріотичного лідера народ - це натовп.
Та власне, без лідерів і народом людей мабуть назвати не можна.

Ярема П. - 18-12-2008 у 11:02

І кого ви бачите лідером? Я щось сліпну від яскравості нашого політикуму.

Марія Вибранівська - 18-12-2008 у 15:17

ото ж бо...

Горват Корнелія - 18-12-2008 у 17:17

Ага, ага, ага!

Юрій Сєров - 23-12-2008 у 15:12

Схоже ті, хто біля корита, вирішили цілком скомпрометувати ідею акцій спротиву.
Послухав вчора в Чайки організатора і все стало зрозуміло... Регіонал, "протестники" на Ніссанах Х-Трейлах...

Андрій Пелещишин - 23-12-2008 у 15:30

Ви про тих "дударів"? То воно не варте уваги нормальних людей.

Viktor Tkachenko - 19-1-2009 у 13:32

Немає нічого нереального.
Але мусить бути надзвичайно сильна мотивація. Тобто комусь таки слід добре подумати як мотивувати розчарованих людей.
А це завдання надзвичайно важке!

Юрій Сєров - 13-2-2009 у 01:27

Кияни сьогодні трохи побушували проти збільшення цін на комунпослуги і їх ніби відмінили.
А ми вже сьогодні платимо більше.
У Львові немає такої боротьби за владу, як в Києві, чи як було з Буняка, тому й маємо те, що маємо.

Юрій Сєров - 4-11-2010 у 14:05

Львів'яни закрили ринки і магазини і пішли на мітинг проти "азаровщини"

Ігор Домін - 4-11-2010 у 23:11

та коли це вже стане єдиним поривом усього народу? коли ми вже об*єднаймося заради нашого майбутнього? чомусь у мільйонних містах бастують не більше кількох тисяч людей з приводу глобальних питань, що стосу.ться кожного. що ще поганого має статися, щоб нарешті ми заворушились?

Юрій Сєров - 21-11-2010 у 16:10

Завтра прогнозується масштабна акція в Києві з вимогою до президента ветувати прийнятий податковий кодекс.
Виглядає дивно, бо ні в кого ж немає ілюзій, що приймався він з його ж подачі. Практично слово-в-слово з обіцяним: http://www.youtube.com/watch?v=MGjme04H5VE&feature=player_embed...
:)

Андрій Пелещишин - 21-11-2010 у 18:36

Але ж є хоч формальний привід зібратися.

Юрій Сєров - 21-11-2010 у 19:04

Збиратися звісно треба, але просто мені трохи смішно, що вони ще вірять про "доброго царя, який не в курсі, що відбувається в царстві".

Viktor Tkachenko - 25-11-2010 у 11:56

http://www.ustream.tv/channel/kat-ua1

http://tsn.ua/ukrayina/akciyi-protestu-na-maydani-nezalezhnosti-vid...

http://yatv.ru/kat-ua

Трансляції з майдану онлайн.

Demyan - 25-11-2010 у 12:23

Видно не здатні збиратися...або просто в мене враження що більшість підприємців це не лякає - бо
- говоряти що ми зберемо сотні тисяч а насправді...для чого ж говорити таке ящко знаєте що н ебуде
- знаходити крайніх - мол ДАі не пускає, танки стоять...:D ну так якщо хотіли сьогодні зібрати сотні тисяч треба було організовувати колону автобусів вчора з пресою і депутатом на чолі - тоді б ніхто не насмілився не пустити, а так просто відмазки як в школі.
- видно, що кожен думає за себе. хто скаіжмо має прибуток в 700 000 - йому вигідно щоб підняли до 800 000 і тоді прощай мітинг, одним словом - я йду на переговори якщо вони погодяться я не буду більше тут стояти :).
- позакривали лотки одні - а інші думають, о класно - більше зароблю бо я вийду на роботу, через день хто закрив думає а я що крайній і теж відкриває :)
Одним словм смішно це все виглядає

Юрій Сєров - 25-11-2010 у 13:12

Можливо, це з ментальності, яка повинна бути притаманна кожному бізнесмену - кожен сам за себе. Хоча, ситуація зараз така, що нарешті можна добитися нормальних законів оподаткування і в майбутньому це піде на користь державі.