Форум Рідного Міста

А що у нас працює уночі (сервіс, магазини, гуртовні і тп)?

Андрій Пелещишин - 6-12-2008 у 22:05

Існує певний пласт сервісу, з яким більшість людей не перетинається. Сервіс, що працює в нічну пору.
Я маю на увазі не специфічний для ночі сервіс :), а звичайні послуги.
Цікаво, які такі послуги існують у Львові, в інших містах України? Як вони відрізняються від денних (ціна, оперативність)?
На тему наштовхнула реклама супермаркету Метро, де обіцяють усю електроніку та побутову техніку на 10% дешевше, якщо покупка здійснюється між 00 та 06 годин. Напевно, хочуть трохи оптимізувати навантаження.
Для когось це може бути і вигідно по грошах і по часу. Вночі без корків поїздка навіть за край міста не вийглядає значною проблему (при наявності авто), а черг напевно немає.

Рост - 7-12-2008 у 00:06

Ще ВАМ на кн.Ольги.

Юрій Сєров - 7-12-2008 у 18:23

У моєму районі аптеки, продуктові кіоски.
З ідей: Ковзанка могла б бути відкрита цілу ніч!

Олександр Суворов - 7-12-2008 у 22:03

Ще є шиномонтаж, автомийки. Не знаю як по місту, в районі Чорновола-Липинського ціни такі самі, як і вдень. Крім того вночі черги менші.
Чого не вистачає точно - так це автосервісу, що працює вночі. Поки що не маю потреби їхати, але коли на попередній машині треба було на Пластику ТО зробити - то гаплик, півдня точно пропало.

Тарас Ільчишин - 7-12-2008 у 22:14

Здається НІКО цілодобово працювали раніше

Олександр Суворов - 7-12-2008 у 22:33

Я був би дуже радий, якби мою машину треба було обслуговувати на НІКО, але ще не виріс :)

marco - 7-12-2008 у 23:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
З ідей: Ковзанка могла б бути відкрита цілу ніч!


Гарна ідея, але хіба на Медику.
Люди на Ринку таки мали б мати можливість виспатись :-)

Стосовно нічних продуктових магазинів в центрі (колись було їх троха, тепер позникали) - цілу ніч працює маг. Продукти (вище Жирафи/ЖирафА) на початку Личаківської.

Юрій Сєров - 8-12-2008 у 00:39

Так, я Медик мав на увазі.

Demyan - 8-12-2008 у 10:44

Були в Метро вночі - дійсно супер.
Врахувати треба те що в них з 23 00 до 0 00 каси не працюють перезмінка чи ще щось типу такого.
Черг нема, вулиці порожні, всюди жовті сигнали на світофорах :sing:

Сервіси є цілодобові алеж не будуть всі підряд працювати. Є екстерні виклики автосервісів і т.д.