Форум Рідного Міста

Святкування Нового Року (2009)

Роман Голощук - 7-12-2008 у 12:45

Вже традиційне щорічне опитування на тему де Ви плануєте зустріти і гарно відсвяткувати 2009 Новий Рік.

Юрій Сєров - 7-12-2008 у 19:20

Цікаво, чи вплине криза на цьогорічні святкування.
Теоретично, ціни, зокрема у Карпатах мали б бути трохи нижчими.

marco - 8-12-2008 у 00:03

Щось останній пункт пропав в опитуванні...

З 6-місячною дитиною вибір не дуже великий: вдома з онлайн трансляцією в нет ;-)

Ярема П. - 8-12-2008 у 00:11

Скоріш за все в тісному колі зі знайомими...

Роман Голощук - 8-12-2008 у 11:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
Щось останній пункт пропав в опитуванні...



Та це зайвий "Еnter" випадково вліз :)
Не звертайте уваги ;)

Odarka - 8-12-2008 у 13:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco


З 6-місячною дитиною вибір не дуже великий: вдома з онлайн трансляцією в нет ;-)


У мене дитині 2 тижні..так що вибору я також не матиму:))))

Юрій Сєров - 8-12-2008 у 13:51

Що ж ти мовчала? Вітаємо!!!

Demyan - 8-12-2008 у 15:39

Чесно вже щось все так приїлося якось навіть настрою немає...просто не знаєш де себе подіти...

Роман Голощук - 9-12-2008 у 16:44

Криза таки впливає на планування святкування НР і Різдва - майже 85% українців не планують нікуди виїжджати і зустрінуть Новий рік і Різдво вдома - http://www.unian.net/ukr/news/news-289074.html

Я ж планую знову зустріти Новий Рік в Осмолоді з веселою командою друзів (форумці також будуть присутні).
Сподіваюсь, снігу буде достатньо для гарного настрою :)

Степанюк Василь - 10-12-2008 у 23:09

Де і з ким буду святкувати Новий 2009 рік ще точно не знаю, як завжди вирішиться все в останні дні. Швидше за все в колі друзів або рідних.
Але точно не на плащі міста :) В ніч на новий рік туди краще не появлятися :baddevil:

Лєна Дадукевич - 16-12-2008 у 10:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco


З 6-місячною дитиною вибір не дуже великий: вдома з онлайн трансляцією в нет ;-)


У мене дитині 2 тижні..так що вибору я також не матиму:))))

о, вітаю!!!:saint:
як це знайомо.
нашому теж ще для гульок вночі не багато - 2,6 роки, так що теж дома.

Ірина Христюк - 16-12-2008 у 15:44

Всім доброго дня!
Хотіла запитати, чи хто щось чув про такий міні-готель "Міжгорянка", Львівська обл., Стрийский р-н, с. В.Стинава. Може хто був там і може дати відгук. Надзвичайно цікаво, бо задумала саме там відпочити під час різдвяних свят. Буду вдячна за будь-яку інфо.

Роман Голощук - 16-12-2008 у 20:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Христюк
Всім доброго дня!
Хотіла запитати, чи хто щось чув про такий міні-готель "Міжгорянка", Львівська обл., Стрийский р-н, с. В.Стинава. Може хто був там і може дати відгук. Надзвичайно цікаво, бо задумала саме там відпочити під час різдвяних свят. Буду вдячна за будь-яку інфо.


Саме про цей міні-готель я не чув. Однак у Карпатах досить багато гарних місць для відпочинку на будь-який смак та гаманець :)

Кирюша Сiра - 20-12-2008 у 15:58

Доброго дня!!!!!!!!!!!! порадьте будьласка!!!!!!!!!!! де зустрiти Новий рiк у славетному мiстi Лева... якщо взагалi будеш там вперше!!!!!!!!! щось не дуже надихае можливIсть зустрiти 2009 р. у готельному номерi!!!!!!!! дякую

Ірина Роздольська - 20-12-2008 у 16:23

Зустрічати в центрі Львова це просто жах. Найгірші мої враження. Переважна більшість моїх знайомих, як правило, стараються десь втекти з міста, або в колі друзів разом.

Hanor Narasson - 20-12-2008 у 18:27

Bдома, у колі близьких та рідних, лежачи у ліжку і бачачи сни...

Кирюша Сiра - 20-12-2008 у 19:02

в колi близьких Новий рiк це звичайно краще.... але що краще робити у Львовi на Новий рiк, якщо родичiв залишив вдома????? в Криму!!!!!!! порадьте будь ласка!!!!!!!!!!!!!

Ярема П. - 20-12-2008 у 19:39

А скільки вас? Підозрюю, що кабаки забиті вже наперед місяць тому, але може щось знайдеться, можливо концерт під оперним, ну і феєрверки з Високого Замку, які буде видно коло ялинки в центрі, шампанське, дикі крики і вибухи пітард у вас під ногами. Якщо пощастить, то якась потасовка. Поки не пізно, я б радив шукати вже компанію - і веселіше буде, і ймовірність нарватися на неприємності менше (хоч це і від компанії залежить).
Можна ще вилізти на Високий Замок, добре тепло вбраним і з фляшкою шампану, дивитися зверху на місто, дивитися зблизька на салюти (видовище дійсно шикарне) і пити за то, щоб наступний рік був кращий за оцей. А потім можна вже і в центр спуститися - тлум якраз розійдеться, бо, повірте, товктися в товпі бажаючих пропхатися до ялинки задоволення відносне, та і запас пітард вичерпається.

Юрій Сєров - 20-12-2008 у 20:15

Ковзанка на Медику як варіант.

Ярема П. - 20-12-2008 у 20:34

Ну з незвички на коньках більше 2-х годин не витерпиш...

Кирюша Сiра - 20-12-2008 у 21:37

ооооооооооо!!!!!!!!!! дякую...це вже хоть щось!!!!!!!! а ви впевненi, що ковзанка буде працювати???? все ж таки свято!!!!!!!!! всi вiдпочивають!!!!!!!!!!!)))))

Юрій Сєров - 20-12-2008 у 22:45

Минулого року здається працювали дві - і в центрі і на Медику

Ірина Роздольська - 20-12-2008 у 23:00

Дійсно, працювали. На Медику найкраще. Хіба для екзотики біля ратуші покататися... А дійсно, цікаво, які є варіанти святкування?

Кирюша Сiра - 27-12-2008 у 15:49

щось варiантiв не дуже багато...залишаеться сподiватися, що тi львiвляни, якi наважаться зустрiчати новий рiк в ценртi мiста гостиннi..... :)

Роман Голощук - 28-12-2008 у 14:13

А привітання (пародії) наших можновладців (президента, прем'єра та головного опозиціонера) з нагоди Нового Року можете послухати тут: http://www.unian.net/ukr/news/news-292287.html