Форум Рідного Міста

"Бомба" закривається

Андрій Пелещишин - 9-12-2008 у 08:30

Якщо вірити банеру на проспекті Чорновола, припиняє роботу один з колись найперспективніших львівських супермаркетів електроніки "Бомба".

Nazar - 9-12-2008 у 10:09

А в чому була його найперспективність?
Як на мене посередній магазинчик з невеликим асортиментом далеко не найкращих модельних рядів, та ще й цінами він не відрізнявся якось в кращу сторону...

Андрій Пелещишин - 9-12-2008 у 10:14

Коли він відкривався, ціни там були досить низькі. Плюс - поставили власну сучасну будівлю

Юрій Сєров - 9-12-2008 у 23:52

Купував там ТВ, років з 5 тому.
Його єдиним недоліком було розташування все таки у трохи "транзитному місці".
А назагал магазин справді був перспективним.
Але щось у тієї мережі "не пішло", бо їхній магазин в ЦУМі вже закритий більше року.

Serg Selev - 11-12-2008 у 17:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Купував там ТВ, років з 5 тому.
Його єдиним недоліком було розташування все таки у трохи "транзитному місці".
А назагал магазин справді був перспективним.
Але щось у тієї мережі "не пішло", бо їхній магазин в ЦУМі вже закритий більше року.


В АБВтехніки ще раніше "не пішло", в ЦУМі закрились взагалі, а в Скрині величезну площу на 2 поверсі оптимізували до маленького приміщення, де з трудом протиснутись між рядами з товаром.

МКС з'їхав з Театральної, зарза там якийсь банк.

Nazar - 12-12-2008 у 15:04

А мені підозріло виглядає вся ця історія з Бомбою.
Я от стараюсь порахувати затрати на піяр-компанію, а це бігборди, радіоролики, і мені аж зовсям не виглядає це на кризову ситуацію - такі гроші у кризовому становищі мало хто зможе зіскрібти і викинути.
Крім того рекламуються певні товари.
А ще, постійно проїзжаючи повз Бомбу, спостерігаю небачену раніше наповненість магазину людьми.
Прогнозую "закриття" ще не один місяць.

Степанюк Василь - 13-12-2008 у 23:41

Зайшов сьогодні в "Бомбу". Картина дійсно цікава: з усього міста поз'їжджалися львів'яни, з надією на хвилі закриття, "шаленого розпродажу", купити дешево техніку. Проте з розмов цих же покупців лунали розмови на кшталт "марно витратили час". Дійсно, великого вибору товару уже немає, на кожному товару наклеєно по два цінники (базова і зі знижкою), і ціна зі знижкою вища, чим у деяких магазинах без розпродажу ...

Андрій Пелещишин - 23-2-2009 у 11:59

Таке враження, що і в інших продавців техніки трохи є проблем.
Закрився великий магазин Фокстроту, що був у приміщенні біля радіоринку. На Січових стрільців на розі був якийсь трьохповерховий магазин, теж здається не функціонує.

Demyan - 23-2-2009 у 12:24

А бомба хіба закрилася? я бачив що там ходять і заходять...мабуть рекламний трюк був

Павло Жежнич - 23-2-2009 у 22:45

Десь рік-півтора тому у будівлі заводу Кінескоп навпроти фонтану відкрили магазин (якщо не помиляюся) Крез. З початку року його вже нема.

Тарас Гулка - 24-2-2009 у 08:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Десь рік-півтора тому у будівлі заводу Кінескоп навпроти фонтану відкрили магазин (якщо не помиляюся) Крез. З початку року його вже нема.


Це був не Крез, а Бомба.

Андрій Шпачук - 29-4-2009 у 09:14

На колишній Бомбі висить вивіска Технолюкс (на дверях пише, що закрито на ремонт). А цими днями "згорнулася" Домотехніка.

Роман Голощук - 25-6-2009 у 11:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Шпачук
А цими днями "згорнулася" Домотехніка.


Мережа супермаркетів "Домотехніка" таки збанкрутіла - http://daily.lviv.ua/?newsid=20992