Форум Рідного Міста

Презентація книги Ірени Карпи "Добло і Зло" у Львові. Концерт гу...

Юрій Сєров - 10-12-2008 у 17:30

Неділя, 14 грудня 20.00 м. Львів, "Хмільний дім Роберта Домса"

В рамках всеукраїнського туру:
Презентація книги Ірени Карпи "Добло і Зло" у Львові. Концерт гурту "Qarpa"


Улюблениця львів'ян робить справжній подарунок для любителів усебічної творчості Ірени Карпи – презентація нової книжки Ірени «Добло і Зло» разом із концертом гурту «Qarpa».
рена Карпа – королева епатажу, не-гламурна красуня, за результами голосування відвідувачів Львівського Форуму – секс-символ української літератури, хронікер у програмі «Шустер live» - презентує давно чекану книжку

«Добло і Зло»

«Добло і Зло» - це збірка, що містить низку «дитячих» оповідань плюс дорослу пригодницьку повість «Планета тьолок». Кожний текст тут є самодостатньою, автономною оповідкою, в той же час всі вони перегукуються між собою хронологічно, сюжетно, географічно. Деякі авторські ідеї, персонажі–люди, а також тварини, рослини, предмети та настрої переходять з одної новели в іншу, деякі вигулькують тільки раз, але залишають яскравий слід у пам'яті читача. Ірена Карпа захоплює щирістю інтонації, демонструє зрослу майстерність плетіння динамічної інтриги. Шанувальники відкриють для себе нову Ірену Карпу. Новачки знайдуть в збірці «Добло і Зло» те, на що їм ніколи не натрапити в книгах інших авторів.

Це чергова сповідь? Так!
Це автобіографічні містифікації? Так!
Це розсипи традиційного й актуального сленгу? Так!
Це скарбниця фраз, що сягають рівня афоризмів? Авжеж!

Прес-конференція Ірени Карпи
Відбудеться 14-го грудня о 15.00
у «Дзизі»

Ціна квитків на концерт:
попередній продаж: 40 гривень
в день концерту: 50 гривень

Квитки можна придбати:
• «Хмільний дім Роберта Домса»
(вул. Клепарівська, 18). Довідки за тел. 242-25-94
• Магазин «Стильний Львів» (вул. Вагова, 15)
• За телефонами 80682069365 або 80634584910

Роман Голощук - 16-12-2008 у 20:22

Короткий звіт про цю подію тут: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=70363

Андрій Пелещишин - 16-12-2008 у 20:51

А можна запитання? А чому саме "Добло" - що саме це значить?

Роман Голощук - 16-12-2008 у 22:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
А можна запитання? А чому саме "Добло" - що саме це значить?


"...Назва її нової книги «Добло і зло» навіяна тонкими жартами її сестри-японістки щодо взаємозамінності літер «р» і «л» в японській мові..." - http://www.zik.com.ua/ua/news/2008/12/15/162326

Dmy - 16-12-2008 у 23:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
чому саме "Добло" - що саме це значить?
Миттєві асоціяції:
"р - л": дитячий (наївний) погляд на дорослі (навіть філософськи) речі;
"добло - бабло", яке перемагає зло (тобто, можливо, добло = добро + бабло);
"добло - долбо": долбіть (цю скелю), або обдолбатися (взагалі, на "долбо-" є чимало "цікавих" слів із репертуара Карпи);
просто співзвучно.

Хоча особисто я "Пастернака не читав"

Юрій Сєров - 17-12-2008 у 12:11

Читав лише перші 2 розділи, які у вигляді брошури роздавали на Форумі видавців. На презентацію не потрапив і книжки наразі не маю. Але хочу купити.

Юрій Сєров - 24-12-2008 у 00:39

Звіт про концерт-презентацію:
http://sumno.com/reportage/irena-karpa-krasche-nehaj-ukrajinu-znayu...

Юрій Сєров - 7-1-2009 у 14:35

Почитав цю книжку...
Від першої частини "Привиди моєї школи" враження позитивні.
А від другої -"Планет тьолок" - не надто. Кількість матюків на квадратний сантиметр книжки зашкалює. І це вже не смішно і не прикольно. І повторюватися почала. Зокрема з тезами про екзистенційність любові, яку "як гівно з дупи не видавиш"

Ярема П. - 7-1-2009 у 18:25

Купив. Прочитав. Про школу ще може бути. Навіть в кількох місцях сміявся. Решта - без особливого пріколу. Якась вимучена книжка. Та в принципі вона і сама писала, що займатися писаниною її заставляє або відсутність грошей на телефоні (поговорити типу нема з ким), або творча криза. Мені сповіді щось не дуже подобається читати. Може комусь і сподобається. Більше купляти її книжок не буду.

Юрій Сєров - 7-1-2009 у 20:40

Я мабуть також не купуватиму її більше.

Катерина Слобода - 7-1-2009 у 23:22

Слухаєш презентацію-ніби хочеться купити, але коли згадуєш стиль письма- бажання відразу ж зникає.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
І повторюватися почала.

Не так то легко цілу книжку (та ще й не одну) за допомогою лише матів (та кількох слів поміж них) написати. :baddevil:

Катерина Слобода - 8-1-2009 у 12:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
вона і сама писала, що займатися писаниною її заставляє або відсутність грошей на телефоні (поговорити типу нема з ким), або творча криза.

ІМХО, просто неповага до читача:rolleyes:

Андрій Пелещишин - 12-1-2009 у 12:58

Цитата:
ІМХО, просто неповага до читача

Зазначу, що повага до читача не обовязково є ознакою хорошого твору.

Хоча це я кажу так, безвідносно до Карпи. Книг її не читав і, напевно, не читатиму.

Катерина Слобода - 12-1-2009 у 16:46

Я також ніколи не читала. Хоча, тиждень тому мала намір купити її останню книгу через Інтернет, але вчасно прочитала відгуки.:rolleyes: Бажання зникло відразу. Думаю, що не повернеться.:)

Віктор Остапенко - 23-2-2009 у 02:21

Такі письменниці багатство української літератури явно не примножать, хіба що навпаки.
Нічого особистого, але почувши її кілька раз по телебаченню, враження про неї склалося просто ніяке... :(

Катерина Слобода - 23-2-2009 у 16:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Віктор Остапенко
Такі письменниці багатство української літератури явно не примножать

Але її книжки дуже добре продаються.
Не розумію - чому вона має таку популярність.
Через свій імідж? Чи через добре продуману рекламну кампанію? :rolleyes:

Марія Павлюх - 23-2-2009 у 16:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Віктор Остапенко
Такі письменниці багатство української літератури явно не примножать

Але її книжки дуже добре продаються.
Не розумію - чому вона має таку популярність.
Через свій імідж? Чи через добре продуману рекламну кампанію? :rolleyes:

Однозначно, що завдяки маштабній рекламній компанії будь-яка книжка буде продаватися краще. Крім того, книжки, які реалізуються через "Клуб Сімейного Дозвілля" м. Харків мають також більше шансів швидше розпродатися.

Юрій Сєров - 24-2-2009 у 05:01

Якась прихована реклама клубу сімейного дозвілля вийшла :). Насправді не думаю, що Карпа завдячує йому.
Вона вміє епатувати. Але просто настає момент, коли її генітальні жарти вже перестають смішити.

Марія Павлюх - 24-2-2009 у 12:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Якась прихована реклама клубу сімейного дозвілля вийшла :).


Можливо :). Просто я купляла книжку "Добло і Зло" через "Клуб". Зрештою, наше обговорення також служить певним піаром для Карпи :).


Юрій Сєров - 25-2-2009 у 07:14

У певному сенсі так. Хоча, повторю, навряд чи ще купуватиму її книжки.

Катерина Слобода - 25-2-2009 у 23:27

Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Павлюх
я купляла книжку "Добло і Зло" через "Клуб".

Я також хотіла там купити. Бо те коротеньке повідомлення про зміст книжки досить непогано було написане. :rolleyes: