Форум Рідного Міста

І знову про еміґрацію...

Юрій Сєров - 10-12-2008 у 18:52

Сьогодні на парі студентки на повному серйозі обговорювали своє майбутнє: Work&Travel USA - вийти заміж за американця - стягнути всю родину.
Мене вразила та розмова. Стільки прагматизму! Кобіти у 20 років розглядають шлюб лише в призмі виїзду у кращу (?) країну...
Чи то від кризи такі настрої чи то життя таке прагматично-цинічне пішло. Чи то в мене щось негаразд з поглядами на життя...

Андрій Пелещишин - 10-12-2008 у 19:31

Еее, якщо ще хочуть "стягнути всю родину" - ще не все втрачено в цих людей, принаймні дбають про близьких.

Юрій Сєров - 10-12-2008 у 20:26

Мене здивувало ракурс в якому вони розглядають інститут шлюбу :)

Катерина Слобода - 10-12-2008 у 21:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Стільки прагматизму! Кобіти у 20 років розглядають шлюб лише в призмі виїзду у кращу (?) країну...


:o Абсолютно не згідна!!!
То залежить з якими "кобітами" говорити.:)
Я також чула багато таких розмов, але є багато дівчат, які взагалі не збираються нікуди виїжджати!!!Особливо в "кращу країну". А тим більше - для одруження!!!

Цитата:
Мене здивувало ракурс в якому вони розглядають інститут шлюбу

Як на мене, то між поняттями шлюб і одруження існує одна суттєва різниця. Одруження- це свідчення лише перед людьми того, що двоє людей хочуть бути разом. А шлюб - це ще й свідчення перед Богом!
Сумніваюсь, що одружитися з американцем задля корисливих цілей буде називатися шлюбом.
Цитата:
Чи то в мене щось негаразд з поглядами на життя...

Не думаю.;)




Степанюк Василь - 10-12-2008 у 21:50

Можливо студенти в теперішніх умовах (нестабільної ситуації) не бачать перспективи працевлаштування ???

Юрій Сєров - 10-12-2008 у 23:13

Я не узагальнював, звісно не всі такі. Але такі є. :)
Тобто просто одружитися з корисливих мотивів можна, основне при цьому не брати шлюбу? :)
Цитата:
Можливо студенти в теперішніх умовах (нестабільної ситуації) не бачать перспективи працевлаштування ???

Не думаю, що не бачать, бо багато з них вже працюють.
Просто деяка частина бажає емігрувати. Мені здавалося, що ті часи вже позаду.
І навіть згодні вийти там заміж аби лише не вертатися.

Катерина Слобода - 10-12-2008 у 23:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Тобто просто одружитися з корисливих мотивів можна, основне при цьому не брати шлюбу? :)

Я такого не казала. З корисливих мотивів взагалі краще нічого не робити, бо воно потім "боком вилазить". Особливо одружуватись і брати шлюб!

Цитата:

І навіть згодні вийти там заміж аби лише не вертатися.

То в багатьох випадках правда.:(



Степанюк Василь - 10-12-2008 у 23:45

На жаль для України гірка правда :( Якщо усі так захочуть виїхати і залишитися за "бугром", то не буде кому розбудовувати Нашу рідну Україну...

Андрій Пелещишин - 11-12-2008 у 15:22

Та всі не виїдуть, а тим хто тут житиме, більше залишиться.

Odarka - 11-12-2008 у 19:32

Дуже багато хочуть виїхати за кордон...навіть мій чоловік, не був би проти:( Особливо зараз, з тим, що робиться в країні...
Але чи там так добре? І чи нас там чекають золоті гори? Не думаю...Мала можливість житита вчитися і в Німеччині, Іспанії, Бельгії...та всеодно поверталася
Я просто не можу жити без цієї країни ( як пафосно це не звучить), мені тут добре, тут моє повітря, мої гори:)
Щодо молоді, не думаю, що всі хочуть виїхати і саме "вийти заміж за американця", хіба обмежені люди так модуть думати:baddevil: але і такі трапляються:))
Але дуже хочу, коли мій син виросте, щоб він повчився закордоном, але потім всеодно повернувся до України, це шалений досвід.

Катерина Слобода - 11-12-2008 у 19:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka


Цитата:

Але чи там так добре? І чи нас там чекають золоті гори?

І чи нас взагалі там чекають?
Мала можливість це перевірити. З впевненістю можу сказати, що як туристів, то ще так- сяк. Але не як потенційних жителів, з бажанням знайти роботу.

Дуже неприємно було бачити реакцію людей на номерний знак іншої держави (України). А в деяких випадках просто смішно.
Цитата:

Щодо молоді, не думаю, що всі хочуть виїхати і саме "вийти заміж за американця"


Цілком згідна. :)

Андрій Пелещишин - 11-12-2008 у 20:30

Цитата:
Але дуже хочу, коли мій син виросте, щоб він повчився закордоном, але потім всеодно повернувся до України, це шалений досвід.

Будете мати клопоти з ностарифікацією диплому :)

Odarka - 12-12-2008 у 16:15

У мене не було клопотів:)))
Я отримала диплом і там і тут:)))

Юрій Сєров - 29-1-2009 у 14:48

Третина студентів хочуть виїхати з України назавжди
http://life.pravda.com.ua/problem/49816cf764632/

Ось така от статистика. :(

Владлен Комісаренко - 29-1-2009 у 17:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Work&Travel USA - вийти заміж за американця - Чи то в мене щось негаразд з поглядами на життя...
Ви сказали...

Demyan - 29-1-2009 у 17:43

Розумію тих хто хоче виїхати - будуч там просто прибиральником чи покоївкою можна жити в умовах кращих ніж тут.
Але яка перспектива в пари яка хоче жити тут і не має змогу а ні квартирою облаштуватися, а ні перспектив...тому всі і прагнуть.
Більшість ороших посад - займають "близькі", треба бути дійсно обдарованим щоб пробитися кудись, але це треба дуже працювати - не всі здатні на таке тим більше про молоді роки можна тоді забути.
Сам я не є прихильник еміграції, але якщо буде можливість я буду дивитися на умови місце і т.д. і приймати рішення.

Про розубдову держави - прощо мова йде??? яка забудова розбудова? Все що треба збудують ті кому треба і хто має можливість. А навіть якщо ти щось придумаєш/винайдеш/захочеш зробити - або вкрадуть ідею або просто треба бути фанатом справи і все.

Висновок: якщо є можливість виїхати, треба розглянути умови і їхати.

Юрій Сєров - 29-1-2009 у 18:24

Цитата:
Висновок: якщо є можливість виїхати, треба розглянути умови і їхати.

Це Ваш вибір. У будь-якому випадку він індивідуальний.
Хоча як заробити в Україні на квартиру я справді не розумію.

Катерина Слобода - 8-2-2010 у 18:46

Нині почула від багатьох знайомих, що вони серйозно задумалися над тим, аби виїхати за кордон. :(
Але, імхо, то не вихід з ситуації, що склалася...