Форум Рідного Міста

Наскільки безпечно лишати на ніч автомобіль на вулиці?

Чарівник з міста Гамельн - 15-12-2008 у 14:36

Наскільки безпечно у Львові лишати на ніч автомобіль на вулиці під вікнами? Хтось так робить? :)

Чи конче шукати платну автостоянку або гараж?

Машина застрахована.

Дякую!

Demyan - 15-12-2008 у 15:07

Я лишаю. Біля підїзду стоїть вночі як правило 30-40 машин, іноді нема де поставити- якщо пізно підїдеш.

Але ризик залишається, можуть як не щось поцупити так можуть просто пошкодити...тут вже як повезе.

Щодо стоянки - я б ставив але мені треба йти до найближчої 10 хвилин. платити десь біля 250-300 грн за місяць. Чесно для мене це якось не зручно - дощ, сніг - ти повинен іти туди...якби стоянка була біля хати то можна було б...а так.

Роман Голощук - 15-12-2008 у 16:12

Залежить напевне, від місця проживаня. Є безпечніші райони, є небезпечніші. Але ризик завжди залишається

Vlotsk - 15-12-2008 у 18:16

Ставлю. За 2 роки мав 1 раз серйозну халепу - відкрутили номери, довелось нові робити. А крім цього - дрібниці: відірвали щітку, зняли ковпаки. По грошах явно вигідніше як стоянка

Юрій Сєров - 15-12-2008 у 20:29

Біля мого будинку ввечері місце знайти нереально, хоча платна стоянка недалеко. Паркуються всі - від ОКИ до Мерса

Nazar - 15-12-2008 у 20:47

От щойно також цим питанням переймався, бо у нас поперекопували все, і до гаража не доїхати - лишив під будинком, і тепер вагаюсь, чи правильно зробив. Відкриваю "Місто", і тут першим коментом твоє:)
Але більшість рекомендувачів мене заспокоїла.
У нас лише раз у сусіда з вулиці викрали машину якісь пацани, покалічили, накатались і кинули.
А так, статистика свідчить, що більшість викрадень із стоянок та гаражів була .
Одним словом я б заспокоївся, але угоду страхувальників слід уважніше прочитати на предмет того, де машина має ночувати.

Demyan - 16-12-2008 у 09:52

Наразі у мене навіть є ідея виставити з вікна веб камеру - так щоб охопила все подвіря і знімати всю ніч.
Поставити видно таблички - йде відеоспостереження та відеозапис.
Витрати не будуть великими, просто порахувати там собівартість електрики і розкинути по тим хто завжди ставлять, думаю в місяць (ну враховуючи амортизацію :) ) вийде по 5-10 грн з машини.

Vlotsk - 17-12-2008 у 11:38

Я теж якось думав про відеозйомку. Та і в метро якраз продавались якісь камери з нічним баченням. Але так руки і не дійшли. Якщо ж Ви дійдете до практичної реалізації ідеї зі зйомкою - відпишіть будь-ласка тут про результат і використану технологію.

Юрій Сєров - 17-12-2008 у 12:16

Мої сусіди просто поставили прожектор на балконі, який освічує місце, де ставлять машину. Тобто можна і простою камерою. Але від самого прожектора також є ефект, імхо.

Demyan - 17-12-2008 у 12:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Мої сусіди просто поставили прожектор на балконі, який освічує місце, де ставлять машину. Тобто можна і простою камерою. Але від самого прожектора також є ефект, імхо.

А якщо на їх місце встане інша машина? ;)

Взагалі вже починається завойовування місця біля підїзду, якщо хтось їде, ставить якщик, коляску тощо....щоб ніхто не встав бо потім не втиснешся....

Юрій Сєров - 17-12-2008 у 12:39

Там якийсь гараж є, перед яким на землі змонтований "замок", щоб ніхто не ставав. Очевидно у них 2 машини (1 в гаражі і 1 перед). А може з сусідами домовилися...

Катерина Слобода - 17-12-2008 у 12:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Мої сусіди просто поставили прожектор на балконі, який освічує місце, де ставлять машину.


Дуже зручна річ прожектор з елементом, що реагує на рух. Суттєво дозволяє економити електроенергію і місце стоянки освітлюється.

Demyan - 17-12-2008 у 13:41

Так пожектор це добре.

А що до замків я і за і проти - сам би поставив, але з іншої сторони це не моя територія...