Форум Рідного Міста

SMS через Інтернет померло?

Андрій Пелещишин - 2-3-2003 у 20:36

По моїх спостереженнях перестав функціонувати такий достатньо зручний сервіс, як відсилка SMS з Інтернет-порталів (зокрема зі сайтів UMC та Київстар). Ніде ніякого повідомлення я не зустрічав (може правда був неуважний) , сервіси на сайтах висять але не працюють. Я вважаю, що це свинство (те, що не попередили про призупинення роботи). Мені посилали повідомлення і потім висловлювали претензії, чому я не реагую. І я також так наколовся – відіслав на Київстар і нічого не дочекався.
Чи то моє таке щастя? Чи інші також з цим стикалися?

Відсилка SMS з пошти (принаймні на UMC-контракт) ще працює.

Роман Голощук - 2-3-2003 у 20:47

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Відсилка SMS з пошти (принаймні на UMC-контракт) ще працює.


У мене в четвер були проблеми з відсиланням SMS поштою - як з UMС на Київстар так і навпаки :(
Тобто оголошеної "оптимізації" і покращення якості зв'язку після скасування нетарифікованих секунд з 4 до 2 не сталося :( А тимчасова втрата функціональності залишилась. Прикро :(

vovka - 2-3-2003 у 22:32

Загалом все нормально працює. Конкретно - Київстар. На рахунок ЮМС - незнаю, так як ЮМСішний клієнт тільки один. До нього всі мої смски доходять.
Правда , дійсно, десь на днях були проблеми і не всім мої смски відправлялися. На мейл приходило таке повідомлення:

==========
From: Mail Delivery Subsystem <MAILER- DAEMON@gw5.visti.net>
The original message was received at Sat, 1 Mar 2003 22:00:21 +0200 (EET)
from [66.246.38.109]

----- Transcript of session follows -----
<38067xxxxxxx@2sms.kyivstar.net>... Deferred
Warning: message still undelivered after 4 hours
Will keep trying until message is 5 days old
==============
Чи то гейт перегружений, чи що..
Але переважна більшість смсок все ж пройшла і проходить поки що.

Мене ще от що цікавить. Цікаво скільки треба заплатити Київстару щоб слати смски оптом, але щоб вони всі гарантовано доходили до кінцевого користувача ? Наприклад штук так 10 000 в місяць . Питався в підримці Київстара, сказали що вони не мають інформації по цьому питанню. Цікаво хто крім них має цю інформацію :)

Андрій Пелещишин - 2-3-2003 у 22:46

А в мене жодна з Інету так і не дійшла. Щойно пробував і з UMC і з UAportal

Цитата:

Мене ще от що цікавить. Цікаво скільки треба заплатити Київстару щоб слати смски оптом, але щоб вони всі гарантовано доходили до кінцевого користувача ? Наприклад штук так 10 000 в місяць . Питався в підримці Київстара, сказали що вони не мають інформації по цьому питанню. Цікаво хто крім них має цю інформацію

:D :D - це як, київстар немає, а хтось має? Хіба податкова
тсс .....

vovka - 3-3-2003 у 06:19

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
А в мене жодна з Інету так і не дійшла. Щойно пробував і з UMC і з UAportal

З сайтів відсилати не пробував, але на якщо слати на емайл як звичайний лист тоді доходить.
Тільки там є різниця в адресі між контрактниками і карточниками. @sms.kyivstar.net,2sms.kyivstar.net

Цитата:

Цитата:

Питався в підримці Київстара, сказали що вони не мають інформації по цьому питанню. Цікаво хто крім них має цю інформацію

:D :D - це як, київстар немає, а хтось має? Хіба податкова
тсс .....

Ото ж бо й воно. Мені також це видалося дивним.

Panda - 4-3-2003 у 11:01

Vovka, ти один із самих цінних дописувачів цієї конференції для мене.

Завдяки тобі я взнаю цікаві речі.

Я дуже багато розсилаю СМС з Інтернету, і що казати, це завжди лотерея , коил цей СМС дійде до користувача...

Про гейт емейл>СМС якось не думалось, скажімо так, не вивчив достатньо предметну область Ж)

Вчора проводив тестування, здається гейти працюють не краще чим відсилка СМС через Інтернет..


По крайній мірі СМС протягом 30 хв. через гейт доставлено не було.
А з інетрнету через відправку з http://www.telecom.com.ua вчора нормально слало.

А завтра знову з інтернету будуть глюки, так воно уже є, безкоштовне - погане і ненадійне.

BTW, адреси гейтів

цитата on
------------
+38067ххххххх@2sms.kyivstar.net — "Киевстар", пакет Ace&Base;
+38067ххххххх@sms.kyivstar.net — "Киевстар", контрактный абонент;
+38044ххххххх@sms.gt.kiev.ua — Golden Telecom, Киев;
+38048ххххххх@sms.gt.kiev.ua — Golden Telecom, Одесса;
+38068ххххххх@sms.welcome2well.com — WellCOM;
ххххххх@sms.umc.com.ua — UMC.
--------------
цитата off

Але менше з тим, для тебе, Вовка, та і для всіх, хто читає цю тему, я думаю буде цікаво глянути на статті

http://www.liga.net/smi/show.html?id=62495
http://www.liga.net/smi/show.html?id=64014

Для масової розсилки СМС ти би Вовка міг використовувати "не рідний" SMS-центр (SMSC).

Сподівають, від тебе почути більще, Вовка, тема дуже "жива" для мене.

Павло Тимофійович - 28-1-2004 у 22:50

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
По моїх спостереженнях перестав функціонувати такий достатньо зручний сервіс, як відсилка SMS з Інтернет-порталів (зокрема зі сайтів UMC та Київстар). Ніде ніякого повідомлення я не зустрічав (може правда був неуважний) , сервіси на сайтах висять але не працюють. Я вважаю, що це свинство (те, що не попередили про призупинення роботи). Мені посилали повідомлення і потім висловлювали претензії, чому я не реагую. І я також так наколовся – відіслав на Київстар і нічого не дочекався.
Чи то моє таке щастя? Чи інші також з цим стикалися?

Відсилка SMS з пошти (принаймні на UMC-контракт) ще працює.


Відсилка SMS сайту http://www.umc.ua/ не працює вже два дні відправляю і думаю в чому справа подзвонив оператору 111 28_01_04 о 22:41 і вони :o і сказали, що надішлють пробне повідомлення про результат повідомлю одразу 30_01_04 Усе вже працює: D принаймі сайт http://www.umc.ua/

Asmera - 28-1-2004 у 23:08

Мої спостереження. Отримую десь по 5-7 смс з інету за день. Доходять - 100% Іноді трапляються деякі затримки, але незначні.( у мене ЮМС-контракт). Також доходять і на Джинс.

Сама колись певіряла цей сервіс. Одною рукою тримаю мобільний телефон, другою -клікаю мишею на "відіслати". Ще не з"явилася заставка "смс відправлено", як телефон починає дзвонити. Так само доодять смс з пошти. І так само - ті смс, що я скидаю на мейл. Отакої :rolleyes:

ЗОРЯНА - 29-1-2004 у 10:31

По тому як я отримала російською мовою смс від Київстару, що ніби то для захисту від спаму заблоковано отримання смс з електонної пошти. Якщо хочете отримувати відправте пустий смс на такий-то номер. Я подумала шо то тільки шахрування якесь. А виявилося що насправді заблокували! Довелося відправити смс (пустий) за це з мене чемно здерли 34 копійки.

Asmera - 30-1-2004 у 22:09

То лише Київстар блокував...ЮМС такого не робили

Громов Сергій - 3-8-2004 у 14:46

Відтепер ще можна слати СМС на Джінс - приклад:

хххххх@sms.jeans.net.ua

(відразу номер телефона без префіксів чи плюсів)

Лучишин Роман - 3-8-2004 у 18:30

3.08 в 19.27 відправляв смс з сайту UMC на свій телефон. (У мене UMC контракт). Доставлено було дуже швидко, десь секунд 5. А На рахунок КС, то сайт глючить у них. Пару днів взагалі доступу не було. Вчора DNSи впали. (По ІР доступитися можливо було).

Лучишин Роман - 20-12-2004 у 15:21

Сьогодні перевіряв надходження смс ч-з email.
На UMC, WellCOM (контракні номери) доходять без проблем, а от на сім-сім, ейс, джинс не йдуть.
А щодо WellCOM то доставка практично моментальна (до 2 сек.)

Роман Голощук - 20-12-2004 у 17:44

Цитата:
Першим відправив користувач Лучишин Роман
Сьогодні перевіряв надходження смс ч-з email.
На UMC, WellCOM (контракні номери) доходять без проблем, а от на сім-сім, ейс, джинс не йдуть.
А щодо WellCOM то доставка практично моментальна (до 2 сек.)


Повністю підтверджую слова тезки. СМС на ДЖИНС доходять один раз з п'яти :(
З контрактними номерами проблем не було.
Щось "реальні" власники "віртуальних" мереж не дуже переймаються сервісом, які вони надають :(

Юрій Сєров - 21-12-2004 у 02:29

з сайту ЮМС йдуть, так що не все так страшно...

Тарас Сокальський - 24-7-2008 у 14:21

Перевіряв щойно, чи ходять смс з пошти.
Обіцяють:
Цитата:
щоб надіслати електронне поштове повідомлення на телефон:

напишіть електронне поштове повідомлення і відправте його на адресу +38050XXXXXXX@sms.mts.com.ua, де XXXXXXX – мобільний номер одержувача;


Отримуємо назад в листі:
Цитата:

<+380501739696 ВУХО sms.mts.com.ua>:
80.255.73.72 does not like recipient.
Remote host said: 530 5.7.1 <+380501739696 ВУХО sms.mts.com.ua>: Recipient address rejected: SMS, vidpravleni z E-mail, abonentam MTS ne nadhodyat'. Vidpravlyaite SMS z http://www.mts.com.ua. MTS.
Giving up on 80.255.73.72.

Хай самі собі відправляють.

Може хтось в курсі, який фрімейл підтримує смс-сповіщення про надходження пошти на УМЗшні телефони?

Роман Ромашка - 24-7-2008 у 14:22

Без плюса пробуйте.

Тарас Сокальський - 24-7-2008 у 14:25

Те саме...

Роман Ромашка - 24-7-2008 у 14:31

Значить Бобик здох таки.

Щойно вирішив перевірити як працює на Білайні.
Відправив смс на 38068340572X@sms.beeline.ua, тобто собі.
Через секунд 10-15 прийшло. Правда кирилицю ніх форштейн :(

Дрібниця але приємно. ;)

Тарас Сокальський - 24-7-2008 у 14:55

А лайф такого не вміє часом? Бо на сайті я не знайшов... А купувати заради цього білайнівський пакет -- щось сумніваюсь, чи вартує...

Тарас Сокальський - 24-7-2008 у 15:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від ЗОРЯНА
По тому як я отримала російською мовою смс від Київстару, що ніби то для захисту від спаму заблоковано отримання смс з електонної пошти. Якщо хочете отримувати відправте пустий смс на такий-то номер. Я подумала шо то тільки шахрування якесь. А виявилося що насправді заблокували! Довелося відправити смс (пустий) за це з мене чемно здерли 34 копійки.

Я спробував надіслати, отримав:
Цитата:
<380974280864 ВУХО sms.kyivstar.net>:
193.41.60.57 does not like recipient.
Remote host said: 550-Your message could not be delivered to 380974280864 ВУХО sms.kyivstar.net.
550-Service is blocked by the operator and could be activated by recipient
550-only.
550 /Kyivstar GSM/
Giving up on 193.41.60.57.

Так що, 550 -- це той номер, на який треба слати смсу для активації?

Тарас Сокальський - 24-7-2008 у 17:09

Перегиркуюсь з підтримкою. Кажуть, що дбають про мою безпеку.
До речі, адреси треба позатирати, бо спам полізе:mad:

Sergi Adamchuk - 24-7-2008 у 18:06

А я для відправки СМС з інтернету користуюсь власною розробкою: connect.co.ua

Розмістив ґаджет на домашню сторінку iGoogle
Тут і мої телефони запам'ятовуються, на які я найчастіше відправляю смс, щоб щоразу не набирати, а просто вибирати з адресної книги.
Кращого способу відправляти СМС з інету я поки не знайшов.

Тарас Сокальський - 24-7-2008 у 18:54

Цитата:
Всі абоненти «Київстар» можуть самостійно розблокувати або заблокувати функцію отримання SMS повідомлень з електронної пошти. Для цього достатньо надіслати пусте текстове повідомлення на спеціальний сервісний номер:
Для розблокування — на номер 7021
Для повторного блокування — на номер 7020
Для перевірки статусу послуги — на номер 7022
При відсиланні e-mail повідомлення з комп’ютера як адресу необхідно записати номер через «8—067» або «8—097» у міжнародному форматі:
38067xxxxxxx@sms.kyivstar.net для контрактних абонентів
38097xxxxxxx@2sms.kyivstar.net (також 096, 098) для абонентів послуги передплаченого зв’язку
Примітка 1: При написанні можна використовувати тільки латинські букви, цифри та розділові знаки.
Примітка 2: Перед відправленням повідомлення необхідно вказати режим «Звичайний текст» (Plain Text).

Юрій Сєров - 25-7-2008 у 05:00

Мені емейл-смс перестали йти вже досить давно. Ще мабуть від нового року. Мабуть це ребрендінг :baddevil:

Горват Корнелія - 25-7-2008 у 11:01

Може не зовсім в тему, але мене цікавить чи є можливість по інету дістати роздруковки своїх розмов. Кажуть, Київстар має таку можливість, а МТС?

Роман Ромашка - 25-7-2008 у 12:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
А лайф такого не вміє часом?
Не знайшли бо не вміє.
Лайф це взагалі шулерський оператор.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
Може не зовсім в тему, але мене цікавить чи є можливість по інету дістати роздруковки своїх розмов. Кажуть, Київстар має таку можливість, а МТС?

Тільки походом в СЦ можна отримати таку інформацію. І не безкоштовно.

Тарас Сокальський - 25-7-2008 у 13:01

Словом, хочу я собі зробити, щоби СМСило, коли приходять повідомлення на всілякі форуми. Розжився на картку Білайн, але виникла проблемка -- для зміни мейлу на тих самих вконтактах/однокашниках треба отримати на нову адресу код підтвердження, а він в 2 СМСи, на які ділиться лист, ніяк не вміщається. Що тут можна придумати?

Горват Корнелія - 25-7-2008 у 13:17

Цитата:

Тільки походом в СЦ можна отримати таку інформацію. І не безкоштовно.

Це я знаю, але все ж таки подейкують що можливість є...

Горват Корнелія - 29-7-2008 у 07:27

З 24.07.2008 змінились умови отправки SMS-повідомлень з Інтернету


Останнім часом значно зросла кількість випадків здобуття шахраями грошових коштів абонентів. Зловмисники діяли від імені МТС, відправляючи абонентам повідомлення з Інтернету. З метою захисту абонентів від подібних випадків компанія МТС обмежила послугу відправки повідомлень з Інтернету.
Джерело:http://www.mts.com.ua/ukr/news.php

Горват Корнелія - 29-7-2008 у 07:28

SMS-повідомлення, відправлені з електронної пошти, абонентам доставлені не будуть. ( прожовження).

Горват Корнелія - 29-7-2008 у 07:31

Попробувала, йде лиш латиницею з приписом МТС щодо того, що вони за зміст не відповідають.

Юрій Ришковець - 25-9-2008 у 17:24

нещодавно віднайшов можливість відправляти SMS повідомлення абонентам Київстар з їхнього сайту зі сторінки, що не містить жодного банера.
Користуйтесь на здоров'я: http://www.kyivstar.ua/_sms/

Юрій Ришковець - 25-9-2008 у 17:39

Компанія Київстар також запропонувала послугу «eSMS+eMMS» — це послуга, що дає можливість абонентам телекомунікаційної мережі «Київстар» створювати та відправляти текстові та мультимедійні повідомлення з персонального комп’ютера.

Послуга «eSMS+eMMS» дозволяє:
* набирати на клавіатурі персонального комп’ютера тексти повідомлень, створювати мультимедійні презентації та відправляти їх у вигляді текстового чи мультимедійного повідомлення абонентам будь-яких операторів рухомого (мобільного) зв’язку України;
* відправляти текстові та мультимедійні повідомлення одночасно декільком абонентам, використовуючи адресну книгу поштової програми;
* отримувати на свій мобільний телефон нагадування про зустрічі та завдання, заплановані у календарі поштової програми та повідомлення, що надходять до електронної пошти (для коректної роботи даної функціональності комп’ютер абонента повинен бути підключеним до Internet та поштова програма повинна бути включеною).

Для того, щоб скористатися цією послугою потрібно завантажити і встановити собі програмне забезпеченн.

P.S. До речі, ця послуга платна. :lol: От, їм велике дякую.

Степанюк Василь - 25-9-2008 у 23:28

А яким чином оплачуєтся дана послуга, і чим відрізняється від звичайного SMS? По суті аналогічна послуга.

Юрій Ришковець - 26-9-2008 у 08:23

Фактично так. Не знаю чи це дуже зручніше

Горват Корнелія - 26-9-2008 у 14:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Ришковець
нещодавно віднайшов можливість відправляти SMS повідомлення абонентам Київстар з їхнього сайту зі сторінки, що не містить жодного банера.
Користуйтесь на здоров'я: http://www.kyivstar.ua/_sms/




Давно було і є!