Форум Рідного Міста

Харків віддасть пам'ятний знак на зберігання в Івано-Франківськ

Юрій Сєров - 25-12-2008 у 19:43

Мери двох міст домомовилися про передачу на зберігання пам'ятного знаку, щоб навколо нього не було піару: http://korrespondent.net/ukraine/events/690689
А чому не Львову чи Тернополю?
Тепер ми можемо спокійно відправити в Харків лєнінів і інші серпи і молоти. :)

Ярема П. - 26-12-2008 у 14:14

Та ну, метал металевих лєнінів можна на щось використати, та і мало вже їх лишилося.

Павло Новик - 6-1-2009 у 22:53

В нас зараз вирішують що зі своїм Леніним робити. а ви ще купу пропонуєте надіслати:-))))) Краще не треба. А пам'ятний знак дійсно в нас ні до чого був.

Юрій Сєров - 6-1-2009 у 23:06

Цитата:
А пам'ятний знак дійсно в нас ні до чого був.

Та чому, наскільки я знаю, УПА діяло і на Слобожанщині. :rolleyes:

Павло Новик - 6-1-2009 у 23:15

Навіть не чув про таке.Подавляюча більшість у Харкові не відчуває різниці між УПА та злочинцями.Тож цей знак ,м'яко кажучи, не спрямовував до зближення нації

Юрій Сєров - 7-1-2009 у 13:13

То, може, їм треба вчити свою ж історію. А не виселяти пам'ятники?

Павло Новик - 7-1-2009 у 14:33

Історія буває різна. Дивлячись на те,хто її пише. й народ вірить у те,що йому пропоную. вірить тим,хто йому мозок промиває. А от незалежних достовірних джерел майже немає та й доступу теж. Як ви гадаєте яке світобачення у людей,що постійно дивляться російські канали,мають сильні родинні зв'язки з Росією, живуть в 30 км від Бєлгорода? Кому набагато краще жилось при СРСР ніж тепер?
P.S. Це дуже важка тема,яку не треба підіймати у час економічної кризи

Юрій Сєров - 7-1-2009 у 14:37

Цю тему треба піднімати постійно. Якщо хочемо мати свою країну з своєю історією. Бо "відмазки" про кризи будуть постійно.
А джерела є. Просто потрібно захотіти їх знайти і прочитати.

Павло Новик - 7-1-2009 у 15:22

Ви питались довести людям, які залишились без роботи, яким затримують пенсії, яким не допомагають в лікарнях, що пам'ятники голодомору та суперечки навколо воїнів УПА важливіші за їх проблеми. Поки народ не буде довіряти керівництву країни, до того часу не потрібно до нього приходити з подібними проблемами,бо буде тільки гірше.Я дуже хочу ,щоб у нашій країні була власна історія,власні цінності, культура,мова ,яку б поважали. Але для цього треба дуже важко працювати у всіх сферах й по-перше у економіці.

Катерина Слобода - 7-1-2009 у 22:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Новик
й народ вірить у те,що йому пропоную. вірить тим,хто йому мозок промиває.


"...Якби ми вчились так як треба, то й мудрість би була своя..." Т.Г Шевченко ще давним-давно сказав.

Цитата:
А от незалежних достовірних джерел майже немає та й доступу теж.

:o Джерел є, повірте, ддуужжее багато!

Цитата:
Це дуже важка тема,яку не треба підіймати у час економічної кризи

Якраз у час кризи (та й не тільки) і потрібно піднімати такі теми.
Під час криз відбувається переоцінка цінностей.

Цитата:
для цього треба дуже важко працювати

І починати слід зі себе.
:)

Павло Новик - 7-1-2009 у 22:57

Так от я й почав з себе.У вільний час працюю над темою,що може об'єднати країну ,а ні навпаки. До речі,хотілось би пару прикладів незалежних правдивих доступних джерел з історії.