Форум Рідного Міста

Чекаємо морозів

Андрій Пелещишин - 5-1-2009 у 09:57

За прогнозами, найближчими днями будуть справжні морози, вночі можливо і до -20

Hanor Narasson - 5-1-2009 у 10:21

А який прогноз Ви дивилися? Я щось такого не побачив.
Чи то може в "Гисметео" "комфорт"? Там так, до -20, але то выдчуття людини на выдкритому повытры.

Андрій Пелещишин - 5-1-2009 у 10:33

-20 це напевно для форумчан на Сході, так по ТВ передавали.
Для нас мені weather.com на цю ніч обіцяє -12, а на завтра на день -9 (вночі очевидно ще нижче за -12).
Враховуючи нашу галицьку сирість - реальне відчуття значно холодніше.

Горват Корнелія - 5-1-2009 у 12:06

для нашого регіону угорці передають теж в межах -15-18. Тому, ймовірнімть -20 для Львову - очевидна.

Юрко Гомеш - 5-1-2009 у 12:49

Я так час од час слідкую за повідомленнями і новинами з України і про Україну. І ось яке в мене склалося враження.
На мою думку, укр. влада хоче використати для своїх цілей і матінку-природу з її погодою: настрахати електорат ефемерними морозами. Так відбувається підготовка до прийдешніх през. виборів.
Цитата:
Насправді НЕ БУДЕ В УКРАЇНІ СИЛЬНИХ МОРОЗІВ найближчим часом. Не-бу-де! (c)

Див. на на Львів прогноз тут, і на Шостку (найхолодніше) тут.
---
Ех, а в Португалії нині тепло. Ну, відносно тепло, звичайно...
Адже насправді, у природи немає поганої погоди: втішаймося тим, що є.
---
Передчуваю, як добре має бути тепер у Карпатах! Але ще ліпше є в Альпах: знайомий-українець допіру повернувся з Hintertux (Tirol, Österreich, на кордоні з Італією) - вершина 3,250 м, довгий і звивистий спуск додолу на базу (1,500 м) на нартах триває 40 хв! За першим разом він узагалі не впорався: вперше в життю на такій висоті, та ще й на дієті (худне!) - то під час свого першого спускання просто знепритомнів і впав на трасі. На щастя, все обійшлося. Потім "забив" на дієту, покріпився гарячими сосисками і... вйо! Кайф, одне слово. То було на новорічні празники: люд в Європі в такий час не сидить удома, а відпружується на свіжому повітрі по повній програмі. А в Україні, припускаю, ще й досі чемно по хатах чекають новорічного привітання президента, і, як бамкне йно дванайдцята, п'ют-жерут і дивляться "ящик" з дебільними новорічними програмами. Сумно... А може, і в нас колись люде порозумнішають? Але хіба що після того, як покращиться їхній фінансовий стан...

Юрій Сєров - 5-1-2009 у 13:22

З нашою вологістю -10 з вітром це хоолдніше ніж -20 на сході.

Цитата:
Передчуваю, як добре має бути тепер у Карпатах!

Просто шикарно! Справжнісінька зимова казка. Не всі сидять вдома :)

Горват Корнелія - 15-1-2009 у 18:19

Морози таки були, у нас найбільший був - -18. Тепер йде дощ, але за прогнозами субота-неділя знову принесуть до -10.

Андрій Пелещишин - 17-1-2009 у 14:38

Знову щось схоже на мороз, але напевно, це не надовго.

Горват Корнелія - 17-1-2009 у 21:36

Буквально на 1-2 дні, а далі - сніг, сніг з дощем, дощ....Хай би вже були ті морози!...:sing: