Форум Рідного Міста

Мультфільм "Лис Микита"

Андрій Пелещишин - 11-1-2009 у 22:46

Зараз по 1-му Національному транслюють мультик "Лис Микита" за відомою віршованою казкою Івана Франка.

Які в кого враження?
Скажу про себе - мені не сподобалося. Досить біднувато виглядає, трохи нудно, занадто "механістично" (чи як би то сказати) - як набір біжучих ілюстрацій до казки без будь-якого власного наповнення. А такий підхід зазвичай породжує екранний твір, який сильно поступається словесному оригіналу.

Іван Дівеєв - 12-1-2009 у 20:00

Нудне, тупе, нецікаве, неякісне, заторможене, убоге г... Чому я всоте дивлюсь капітошку і сміюсь, а цього лисого лиса і 5 хвилин не витримую? 10 мільйонів бюджетних грошей коту під хвіст. Цього не можна дітям показувати.

Тарас Ільчишин - 12-1-2009 у 23:48

дивився минулого року ше, бо в неті вже давно був, то мені особисто приніс задоволення -- анімація нагадала Енеїду ) А сусідський малий не міг від монітора відірватись )

Nazar - 13-1-2009 у 11:05

Я не вловив всіх навчальних ідей сюжету, та головне - це подобається моєму сину, який з привеликим задоволенням дивиться цей мультфільм. І, як я зрозумів, саме цей мультфільм є предметом обговорення серед його однокласників - значить, його і інші діти дивояться. Гадаю наступна робота буде краща.

Павло Жежнич - 13-1-2009 у 23:24

Мультфільм сподобався - дивився декілька разів. А навчальна мораль дуже проста - крадуть усі, причому наввипередки, але винним назначений один.

Odarka - 14-1-2009 у 14:44

не знаю...але мені "Лис Микита" видався шалено нудним.
Але діткам видніше..я і Телепузиків не розуміла, а діти від них "тащилися":)

Андрій Пелещишин - 14-1-2009 у 20:41

Діти (принаймні, до певного віку) часто тащаться від будь-чого, що показують, що є кольорове і достатньо шумне, це не ознака якості.

Odarka - 14-1-2009 у 21:58

Але мультики для дітей:)))
Хоча цей мультик ЖАХЛИВИЙ і НУДНИЙ:P

Андрій Пелещишин - 14-1-2009 у 22:04

Це не значить, що треба обмежуватися кольором і звуком.
Власне, я не впевнений, що мультик орієнтований на дітей, власне і показують його в недитячий час.
До речі, так само я не впевнений, що і оригінальний твір Франка написаний для дітей, все-таки він досить "дорослий". Пам'ятаю, що тато мені пробував його в дитинстві пробував його читати, то він не дуже мене приколов.

marco - 15-1-2009 у 10:46

А мені сподобався :D

romano - 15-1-2009 у 14:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
До речі, так само я не впевнений, що і оригінальний твір Франка написаний для дітей, все-таки він досить "дорослий". Пам'ятаю, що тато мені пробував його в дитинстві пробував його читати, то він не дуже мене приколов.


Я колись було почав малим по вечорах читати. Далеко не дійшов - Лис Микита півня задусив, і прийшлось припинити. :(
Знаю що marco (чи його дружина) колись Франкові "Коли ще звірі говорили" пробував дітям читати - там стандартне закінченя "...і він його з'їв", "...і вони його роздерли" і т.д.
Краще вже Енеїду дітям читати :D , правда там дужебагато незрозумілих дітям слів.