Форум Рідного Міста

Доктор Хаус (House M.D.)

Юрій Сєров - 11-1-2009 у 22:57

У грудні канал СТБ почав демонструвати популярний у світі серіал про ексцентричного цинічного лікаря-діагностика Хауса.
Мені сподобався серіал, хоча медики мабуть би сміялися з того... Чи має хтось? Бо хоч на СТБ український дубляж, але крутять його пізненько.
Українського так розумію ще немає ні в кого (СТБ почав демонструвати перший сезон), може в оригіналі хтось має?

Nazar - 11-1-2009 у 23:23

Є на торенті:
http://torrents.ru/forum/tracker.php?f=625&nm=%C4%EE%EA%F2%EE%F...
всі 5 сезонів, з різними перекладами.
Є й українська озвучка з того самого СТБ першого сезону:
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1332620
і другого:
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1422742

Хоча не в мому смаці. Ми недавно стягнули всі сезони серіалу Farscape (На краю Всесвіту) - отам дійсно фантазія працює у авторів сценарію:) Та й почуття гумору завжди на місці:) Одним словом з величезним задоволенням переглянули без перерв на реклами.

Роман Голощук - 11-1-2009 у 23:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar

Хоча не в мому смаці. Ми недавно стягнули всі сезони серіалу Farscape (На краю Всесвіту) - отам дійсно фантазія працює у авторів сценарію:) Та й почуття гумору завжди на місці:) Одним словом з величезним задоволенням переглянули без перерв на реклами.


Лінки в студію! :)

Я так зрозумів, що цей серіал у нас ще не показували?

Nazar - 12-1-2009 у 11:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Лінки в студію! :)
Я так зрозумів, що цей серіал у нас ще не показували?


Показували 2 сезони, бо дружина саме після показу насіла на мене з вимогою дістати сей скарб.
Серіал не останньої свіжості, та наразі найкраще, що впринципі знято у цьому жанрі (це не лише моя думка, що останні Зоряні війни та стартреки явно програють).
Одним словом, є 4 сезони по 22 серії в кожному та заключний повнометражний фільм
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=403655

ZT - 12-1-2009 у 13:59

Маю вже скачаний House M.D. в оригіналі, можу принести завтра-післязавтра :)

Юрій Сєров - 12-1-2009 у 14:06

Супер! Неси!

Юрій Сєров - 16-1-2009 у 14:11

Учора була досить повчальна серія. Батько - переробник металобрухту подарував сину якусь незрозумілу металеву річ як брелок для ключів. Виявилося - це радіоактивний елемент, син помер від променевої хвороби. Думаю в нас шанси знайти таку біду значно вищі. Тому слід бути обережним і не чіпати усілякі підозрілі речі.

Dmy - 16-1-2009 у 15:50

Для всіх бажаючих: її сьогодні о 18:10 повторять, я так гадаю.

Онук Юрій - 17-1-2009 у 11:26

Бажаючи можу викласти на FTP всі 5 сезонів та нажаль 1-й та 2-й лише українською а решта російський дубляж. Можу дати лінки на торенти кому як зручно.

Галина Лев - 17-1-2009 у 20:54

Гадаю, і за те будем вдячні, а решти українською дочекаємось. Я особисто зачарована тим кіном.

Владлен Комісаренко - 19-1-2009 у 09:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
У грудні канал СТБ почав демонструвати популярний у світі серіал про ексцентричного цинічного лікаря-діагностика Хауса.
. Чи має хтось? ?
http://film.psihov.net.ua/?action=fullcard&id=2014

Владлен Комісаренко - 19-1-2009 у 19:57

http://berloga.net/view.php?id=26763

Tempika - 20-1-2009 у 17:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Онук Юрій
Бажаючи можу викласти на FTP всі 5 сезонів та нажаль 1-й та 2-й лише українською а решта російський дубляж. Можу дати лінки на торенти кому як зручно.


викладайте!! :-))

переклад СТБ украхнською просто жахливий, до речы.

Юрій Сєров - 20-1-2009 у 19:24

Цитата:
переклад СТБ украхнською просто жахливий, до речы.

А як на мене, непоганий.

Галина Лев - 20-1-2009 у 20:36

А як на мене, суперовий, з гумором.

MartinkaDP - 20-1-2009 у 21:57

Панове, а чи не був би хто з вас такий ласкавий записати для мене на диски це щастя? Щодо як передати і що я вам за це винна - домовимся аською, поштою або у2у. Бо, боюся, в нас ще не скоро з`явиться більш-менш нормальна мережа...

Владлен Комісаренко - 20-1-2009 у 22:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від MartinkaDP
Панове, а чи не був би хто з вас такий ласкавий записати для мене на диски
приблизно 40 гектарів (10 дисків) стукніть в Аську

Онук Юрій - 21-1-2009 у 11:43

Можете брати ось тут сезон-3 весь за лінком http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=488140, сезон-4 (+бонус) весь за лінком http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=616149 та сезон-5 майже все так як доповнюється новими серіями що транслюються за лінком http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1124988

Tempika - 21-1-2009 у 22:19

а у мене не тягнуть торенти :-( не безлімітка.

Онук Юрій - 22-1-2009 у 02:26

Ок тоді спробую ще Вам викласти у себе на FTP лінк напишу.

Tempika - 22-1-2009 у 14:37

дякую!!!:sing:

Юрій Сєров - 26-1-2009 у 15:25

СТБ закупив 3-ій та 4-ий сезон Хауса
http://korrespondent.net/showbiz/cinema/722335

Nazar - 27-1-2009 у 10:39

Значить, що українською будуть ще два сезони.
... а мені Хаус щось ніяк не йде далі ...

Юрій Сєров - 27-1-2009 у 10:50

А я вже відчуваю, що мене "розбалували" настільки, що я вже не українською, а російською дивитися просто не хочу...
Буде хоч щось добре, що можна буде згадати про теперішнього президента. :)

Тарас Ільчишин - 27-1-2009 у 11:09

аналогічно )) я вже давно дивлюся серіал 2 з половиною чоловіки і дружина ніяк не може зрозуміти, чому я передивляюсь по кілька разів, а все тому, що спочатку дивився російською, а тепер все українською -- різниця в перекладі просто колосальна. 1+1 кльовий переклад. Та й відносно фільмів, то в більшості випадків чекаю українського релізу

Юрій Сєров - 27-1-2009 у 11:19

Взагалі то переклад "Так треба продакшн"

Владлен Комісаренко - 27-1-2009 у 12:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
-- різниця в перекладі просто колосальна. 1+1 кльовий переклад. Та й відносно фільмів, то в більшості випадків чекаю українського релізу
не думаю, що шанований опонент більший українець,ніж я.І справді "різниця в перекладі просто колосальна" і нема сенсу чекати мазохістськи українського релізу.Вчора ввімкнув СТБ одразу після перегляду Хауса (5 сезон)за компютером....знаєте чому в"єтнамські пілоти не могли воювати з америкосами...повільно говорили, от і Вані замість них і колошматили Джонів.

Тарас Ільчишин - 27-1-2009 у 15:52

я Доктора Хауса взагалі не дивився, тому саме про його переклад нічого казати не буду. Я ж був написав про зовсім інший серіал, де різниця відчутна... особливо в 4-му сезоні. Це так само як і порівнювати російський і український переклад Альфа.

Так само дуже хочу побачити українською серіал "Як я зустрів вашу маму", бо подивився в оригіналі 4 сезони, зараз російською дивлюсь в перекладі КУРАЖБАМБЕЙ, а от українською нажаль не попадалось, щоб порівняти... але сам серіал приносить просто колосальне задоволення ))

Юрко Гомеш - 27-1-2009 у 21:56

Вітання прихильникам серіалу "Доктор Хаус"! Сподіваюся, він небавом стане культовим - і тоді вірні його шанувальники, гарячі фани зможуть об'єднатися довкола нього геть по всьому світі!
-
Я, на жаль, не є прихильником цього серіалу, ані жодного іншого - ну не люблю я дивитися серіали, і все. А так, якщо кіно яке, то інша річ: гарне кіно можна переглянути навіть і по телику, не вдаючись хоч би й до записаного на диску. Особливо, коли воно з гарним українським перекладом і озвученням. В нас тут можна легко приймати укр. супутникові телеканали, і з'ява гарних, якісно продубльованих українською мовою фільмів не залишилася непомітною навіть у нас.
Ото днями дивився відому кінокартину "Ефект метелика": суперовий переклад! Там така сила нових слів, і гарних літературних, і сленгових. Молодці, наші товмачі-лінгвісти! Працюють, щось ворушать мізками.
Цитата:
Ти таке дурко!

Ось ця фраза з фільму в'їлася в пам'ять. То так дівчина люблячи лагідно так докоряє своєму хлопцеві.
Відчувається, перекладач попрацював на совість над перекладом. Міг би , приміром, вкласти в уста акторам щось стандартне: "ти мій дурнику!" чи "дурненький, годі-бо!" тощо, - а так, то вийшло щось зовсім нове, свіже, прикольне - і воно, гадаю, скоро піде в народ.

-
p.s. Сорі за оффтоп. ;)

Nazar - 27-1-2009 у 21:59

Гарний офтоп. Дякую.

Онук Юрій - 28-1-2009 у 02:57

Хороший переклад на СТБ та нажаль не має ріпів в мережі.

Владлен Комісаренко - 28-1-2009 у 09:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Гомеш

Цитата:
Ти таке дурко!


Відчувається, перекладач попрацював на совість над перекладом. Міг би , приміром,

-
p.s. Сорі за оффтоп. ;)
дурко чол.рід ИМХО- "дурко" - "дуркуватий" перекладач міг би , приміром знати .p.s. Сорі за оффтоп.

Юрко Гомеш - 28-1-2009 у 10:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Владлен Комісаренко
дурко чол.рід ИМХО- "дурко" - "дуркуватий" перекладач міг би , приміром знати .p.s. Сорі за оффтоп.

А от, власне, перекладач ужив саме так це слово, як написано - у середньому роді: хто воно? дурко.
Я добре знаю, що є такий собі Левко Дурко: "дурко" - він. (Мовляв, ніц не робе, а тілько дуркою займаєсі!)
А так, то, як на мене, фраза "ти таке дурко" звучить дуже по-оригінальному.

Captivitas - 28-1-2009 у 12:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин

Так само дуже хочу побачити українською серіал "Як я зустрів вашу маму", бо подивився в оригіналі 4 сезони, зараз російською дивлюсь в перекладі КУРАЖБАМБЕЙ, а от українською нажаль не попадалось, щоб порівняти... але сам серіал приносить просто колосальне задоволення ))


на торентс-ру (здається) бачив викладені кілька серій з середини першого сезону, знятих з ICTV

Владлен Комісаренко - 21-2-2009 у 12:37

15-та серія 5 -ого сезону http://pss-9.org/house/

Іван Дівеєв - 13-3-2009 у 16:37

Позавчора втрафив на початок серії про доктора Хату по СТБ і взявся дивитись. Актор він чудовий, але діалоги йому писав якийсь аматор. Доктор Хата доказував згвалтованій жінці, що Бога нема і що треба зробити аборт. Вкінці вона зробила аборт і виписалась, з чим його привітали колеги, а Хата традиційно всіх послав.
Я розумію, що жанр не дозоляє розводити довгі дискусії і філософії. Все одно, доктор виглядав непереконливо і штучно. Відтараторив кілька старих штампів про релігію, зробив розумну міну, щоку випучив, глянув харизматично і - Бога нема, шановний телеглядач. А ще там цілу серію помирав якийсь старий без родичів і друзів. Відмовлявся від обезболюючого щоб його запам*ятали через передсмертні муки. А лікарка погодилась і дивилась мокрими очима як він мучається. Ну не ідіотизм?

Юрій Сєров - 13-3-2009 у 16:44

Мабуть Ви дивилися лише цю серію.
У "контексті" воно виглядає трохи інакше. Лікарка з мокрими очима має якийсь потяг до страждаючих, зокрема вийшла заміж за свого пацієнта, який помирав від раку.
А про аборт після згвалтування... Це тема для широких дискусій, кожен мабуть прийняв би своє рішення. Дискусії ж Хауса про Бога також неоднозначні, таке враження, що він намагається переконати себе, от тільки не можу зрозуміти, в тому що Бог є, чи навпаки.

Андрій Пелещишин - 13-3-2009 у 16:50

після того, як серіал переставили на ранішу годину, дивитися його стало неможливо через довжелезний рекламний блок.
Жертва популярності.

Горват Корнелія - 13-3-2009 у 18:55

Маю чотири сезони, якщо це ще актуально.:sing:

Горват Корнелія - 13-3-2009 у 19:21

П.С. Правда, на рос. мові...:(

Оксана Стецько - 13-7-2009 у 18:25

даруйте, чи має хто з Вас 6 сезон серіалу, бажано мовою оригіналу ...

Captivitas - 13-7-2009 у 18:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Оксана Стецько
даруйте, чи має хто з Вас 6 сезон серіалу, бажано мовою оригіналу ...


6-й сезон вийде тільки у вересні...

Соломія Федушко - 16-7-2009 у 20:50

шкода(( будемо чекати...

Юрій Сєров - 16-7-2009 у 22:15

Мені найбільше подобають 2 і 3 сезони. Сподіваюся в шостому вони планують повернутися в той стиль...

Катерина Слобода - 16-7-2009 у 23:02

Хто-небудь має "оптом" всі сезони українською або англійською записані на дисках - була б дуже вдячна, повернула б до кінця літа :) Або хоча б деякі... бо дивитись ніяк не випадало...:(

Соломія Федушко - 17-7-2009 у 08:38

Катруся, здибимся якось на каву і отримаєш всі оптом))

Оксана Стецько - 27-7-2009 у 13:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Мені найбільше подобають 2 і 3 сезони. Сподіваюся в шостому вони планують повернутися в той стиль...

ми просто звикли. перші сезони були цікавішими бо нові.
ех..сумую без цього серіалу...як там 13-та з Геттінгтоном, як улюблена Ліза Кадді...

Юрій Сєров - 27-7-2009 у 14:54

Ні, 2-3 були найсмішніші.

Соломія Федушко - 27-7-2009 у 23:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ні, 2-3 були найсмішніші.


я теж так думаю!!! ;)

Юрій Сєров - 21-9-2009 у 23:26

Сьогодні, 21 вересня (у нас це вже буде ранок 22 вересня) телеканал FOX двогодинною серією розпочинає показ шостого сезону серіалу Доктор Хаус.

У Мейлфілдській психіатричній лікарні Хаус, бажаючи позбутися галюцинацій, починає проводити детоксикацію свого організму від вікодину. Хаус планує покинути лікувальний заклад одразу ж після закінченню процесу виведення вікодину з організму, однак його лікуючий лікар Darryl Nolan наполягає на продовженні лікування, взамін на обіцянку написати рекомендацію про відновлення лікарської ліцензії Хауса.
У лікарні Хаус знайомиться з своїм однопалатником Елві, а також з відвідувачкою Лідією, яка допомагає Хаусу порушувати правила. З її допомогою Хаус планує накопати компромату на лікаря Нолана...

Андрій Пелещишин - 22-9-2009 у 22:23

Якщо чесно, якось дико звучить

Юрій Сєров - 22-9-2009 у 22:45

Що саме?

Андрій Пелещишин - 22-9-2009 у 22:58

та зміст того анонсу

Юрій Сєров - 22-9-2009 у 23:19

Хіба це не в стилі Хауса? :)

Юрій Сєров - 23-9-2009 у 21:59

Пропустив це свого часу...
http://korrespondent.net/video/ukraine/676734

Ґеніяльно він діагноз поставив! :)

Онук Юрій - 28-9-2009 у 11:14

Маю першу частину шостого сезону якщо кому цікаво то для завантаження лінк http://dorado-lviv.homelinux.com

Юрій Сєров - 9-10-2009 у 22:26

Учора в Лос Анджелесі святкували вихід 100-ї серії Доктора Хауса.
http://fishki.net/comment.php?id=58845

Соломія Федушко - 25-10-2009 у 15:58

House M.d. без Хауса?

Довгоочікувана прем’єра стала приводом для різних гучних заяв.
Британська Daily Express напередодні початку 6 сезону опублікувала заяву Хью Лорі, що скаржиться на те, що кульгавість Хауса приносить йому серйозні страждання в реальному житті. У нього сильно болять коліна через необхідність весь час ходити на знімальному майданчику з тростиною і припадати на праву ногу.

«Шоу може продовжуватися сьомий, восьмий, дев’ятий сезон... Не знаю, чи залишуся в ньому, я втрачаю коліна. Це серйозна проблема, зараз мені доводиться займатися йогою», - скаржиться Лорі.

Проблема глобальна, оскільки серіал побудований довкола особи однієї єдиної людини – того самого доктора Хауса. Прибери з серіалу Хауса, і шоу втратить свій сенс. Причому йдеться як про «звільнення» або «смерть» головного героя, так і про нову личину медичного гуру. Чи навряд фанати змиряться із заміною Хью Лорі, що на рідкість вдало вжився в образ, людиною з боку.

Цілком можливо, що чутки про відхід Лорі небезпідставні. Цього року він знов «пролетів» мимо «Еммі». Журі обходить англійського комедіанта стороною вже в четвертий раз поспіль. Не дісталося нагороди і серіалу взагалі.

Варто відзначити що Хью Лорі підписав контракт з Fox до 2012-го року, тобто на створення 8 сезонів «Хауса».

Юрій Сєров - 25-10-2009 у 21:21

Думаю, таким чином просто розігрівають інтерес до серіалу.
Подивившись кілька нових серій, можу сказати, що порох в порохівницях ще є.

Соломія Федушко - 25-10-2009 у 21:54

Надіюсь, що ви маєте рацію. Серіал справді класний !:)

Соломія Федушко - 25-5-2010 у 17:39

Закінчився вже 6 сезон :(
Будемо чекати 7....

Юрій Сєров - 25-5-2010 у 17:43

Угу. Шостий сезон, на відміну від попередніх закінчився на мажорній ноті і глядачі залишилися заінтриговані - а що ж буде далі.
Разом з тим серіал перетворився з медичного детективу у справді серіал. Але Х'ю Лорі витягує!

Соломія Федушко - 25-5-2010 у 17:50

Угу, для мене справжня загадка - Як будуть розвиватись взаємовідносини між Кадді та Хаусом? Чи взагалі вони будуть? Чи ця подія стане причиною для зміни способу життя та характеру нашого доктора? Чи все буде, як завжди, банально: Хаус поступить, як усі чоловіки, "налажає" знов? :rolleyes:

Юрій Сєров - 25-5-2010 у 17:53

Цитата:
Хаус поступить, як усі чоловіки, "налажає" знов?

Якесь надто феміністичне узагальнення... :baddevil:

Мені здається вони не підходять один одному...

Соломія Федушко - 25-5-2010 у 18:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Хаус поступить, як усі чоловіки, "налажає" знов?

Якесь надто феміністичне узагальнення... :baddevil:


Якщо воно, можливо, місцями і феміністичне, то це не означає, що неправильне! :P
Вона ж покинула все заради нього, а ось він.... Як я думаю, Хаус це негідно оцінить...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Мені здається вони не підходять один одному...

Чому? Так вони різні, але, знаєте, як кажуть: мінус на плюс...
В них є спільні інтереси - медицина, якій кожен з них присвятив пів життя. Та й любов, здається, є взаємною ;)

Юрій Сєров - 25-5-2010 у 18:05

Цитата:
Вона ж покинула все заради нього, а ось він....

Що вона покинула?
Він також покинув. Вікодин :)

Цитата:
Чому? Так вони різні, але, знаєте, як кажуть: мінус на плюс...

дає мінус

Катерина Слобода - 25-5-2010 у 18:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Цитата:
Чому? Так вони різні, але, знаєте, як кажуть: мінус на плюс...

дає мінус

але притягається... ;)

Соломія Федушко - 25-5-2010 у 18:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Вона ж покинула все заради нього, а ось він....

Що вона покинула?
Він також покинув. Вікодин :)

Ой, невже? Якби вона у вирішальний момент не прийшла, то б фіг би він покинув...
А вона зруйнувала надійні взаємини з тим детективом, Лукасом!
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Чому? Так вони різні, але, знаєте, як кажуть: мінус на плюс...

дає мінус
У ваших математичних здібностях ми перекались в темі "ЧЄ-2012" :lol:
А ось щодо фізики: позитивно і негативно заряджені частинки притягаються одне до одного. А закони фізики діють й в житті - протилежності притягуються!

Юрій Ришковець - 25-5-2010 у 19:32

Цитата:
А ось щодо фізики: позитивно і негативно заряджені частинки притягаються одне до одного. А закони фізики діють й в житті - протилежності притягуються!

В житті так буває, але це не аксіома, бо тут діють інші закони, можна назвати їх "законами особистостей". Власне ці закони не завжди піддаються логічному поясненню. Якщо розглядати випадок, коли протилежності притягаються, то слід враховувати "довжину" чи "величину" цих протилежностей (тобто існує дуже багато факторів, що впливають на величину цих протилежностей). Інакше є велика ймовірність отримати похибку у розрахунках.

Соломія Федушко - 26-5-2010 у 09:12

Так, Юро, ви маєте рацію. Але я говорила в контексті взаємин Кадді та Хауса. Якщо вони різні - це добре! Не думаю, що два Хауси вжилися б під одним дахом :) А "величина" їх протилежностей чимала, але і "величина" тотожностей теж присутня :)

Соломія Федушко - 31-8-2010 у 19:47

20 вересня прем'єра 7 сезону!!!! Нарешті! Дочекались! :)

Соломія Федушко - 5-10-2010 у 18:48

Подивилась я вже 3 серію 7 сезону. Ну не личить Хаусу бути закоханим і щасливим... Цинізм, егоїзм, впертість, безпринципність... - ось "ізюминка" персонажу.
Аж бісить, як він у всьому погоджується з Кадді :mad: Бути закоханим дурником геть не його! :(

Соломія Федушко - 1-12-2010 у 21:32

Цікава стаття: Доктор Хаус шкідливий?

Юрій Сєров - 2-12-2010 у 19:02

Він так само шкідливий, як серіал про Шерлока Холмса...

Іван Каренко - 27-4-2011 у 18:26

Чудовий!
Але якщо бути чесним то укр дубляж дуууже слабенький...

Юрій Сєров - 29-4-2011 у 12:26

Цитата:
Але якщо бути чесним то укр дубляж дуууже слабенький...

На жаль англійської (зокрема медичної термінології) настільки добре, щоб розуміти повністю зміст, не знаю тому дивлюся з дубляжем
Загалом мені подобається, крім того з'являється в неті через 3-4 дні після виходу оригіналу.

Юрій Сєров - 14-6-2011 у 23:19

[img]http://www.misto.ridne.net/images/upload/drHouse.jpg[img]
Хью Лорі і його дружина Jo Green i, з якою вони одружені з 1989 року, мають трьох дітей.
В серіалі він представлений гультяєм і любителем повій, в житті він порядний сім'янин.

Юрій Сєров - 15-9-2011 у 23:55

3 жовтня починається 8 сезон! :sing:

Юрій Сєров - 23-2-2012 у 21:54

В черговій серії популярного серіалу Хаус одружився з українкою, з досить дивним як для українки ім'ям Домініка Петрова. :)
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?doktor_haus_odruzhivsya_z_u...

Ярема П. - 23-2-2012 у 22:27

Доктора Хауза нагло підставили.

Тарас Ільчишин - 1-3-2012 у 00:06

з нею він одружився ще в попередньому сезоні

Юрій Сєров - 1-3-2012 у 18:17

Описався. Тут вони проходили перевірку, щоб вона могла отримати зелену карту.

Роман Голощук - 21-5-2012 у 10:26

Завершується восьмирічна епопея Доктора Хауса

Остання серія "довгограючого" фільму виходить з інтригуючою назвою "Всі смертні".

Заключна 177-а серія популярного серіалу "Доктор Хаус" з Х'ю Лорі в головній ролі суперечливого геніального діагноста Грегорі Хауса, виходить у понеділок на екран, повідомив телеканал FOX.

Серіал у жанрі медичної драми, створений Девідом Шором, тривав вісім років, у кращі моменти приваблюючи до екрану майже 30 мільйонів глядачів, зазначає ТСН.

Пік популярності "Доктора Хауса" припав на 2007-й рік, однак потім аудиторія стабільно скорочувалася і в останні місяці впала до 5,5-6,6 мільйона людей, незважаючи на численні "Золоті глобуси" і шість "Еммі" за сценарій і постановку.

Уродженець Великої Британії Лорі потрапив в Книгу рекордів Гіннеса як найбільш високооплачуваний актор телесеріалу - його гонорари за кожну серію в 2010 році досягли безпрецедентних 700 тисяч доларів.

"І глядач, і доктор втомилися", - пояснюють продюсери завершення проекту. До того ж Лорі хоче більшою мірою зосередитися на музичній, а не акторській діяльності - він грає на клавішних і співає у благодійній рок-групі Band From TV.

Остання серія "довгограючого" фільму виходить з інтригуючою назвою "Всі смертні". Фанати Хауса намагаються вгадати, чим завершиться улюблений серіал – одні передчувають любовний "хеппі енд", який нарешті наповнить головного героя. Інші переконані, що восьмирічна епопея вирішиться смертю доктора. Помірні оптимісти припускають, що Хаус в останньому епізоді винайде щось геніальне - як панацея від раку чи СНІДу.

Джерело: http://www.unian.ua/news/504574-zavershuetsya-vosmirichna-epopeya-d...

Юрій Сєров - 21-5-2012 у 11:50

В оригіналі назва останньої серії звучить як "Everybody Dies". Це співзвучне з Хаусовим гаслом "Everybody Lies".
Переклад не передає фразу достатньо, хоча перекласти важко. Якщо перекласти "Усі помирають", то вийде, що всі мають померти в цій серії...
Цитата:

Фанати Хауса намагаються вгадати, чим завершиться улюблений серіал – одні передчувають любовний "хеппі енд", який нарешті наповнить головного героя. Інші переконані, що восьмирічна епопея вирішиться смертю доктора. Помірні оптимісти припускають, що Хаус в останньому епізоді винайде щось геніальне - як панацея від раку чи СНІДу.

Зважаючи на контекст - навряд чи він щось винайде. Самогубства також не мало б бути. Інтрига - чи застане він живого Вілсона, коли вийде з тюрми...

Якось навіть не хочеться, щоб закінчувався серіал. Для мене він став найкращим, з тих, які я бачив.

Рост - 21-5-2012 у 21:52

Якщо відверто, то з кожним сезоном серіал ставав все депресивнішим.
8 сезон подивився до якої 7 чи 8 серії, і більше бажання не виникає. Хоча сам Хаус, як персонаж, мені подобався, яскравий, несподіваний, такі люди по життю мені симпатичні.