Форум Рідного Міста

Шестигранна мозаїка

Андрій Пелещишин - 14-1-2009 у 22:51

Чи комусь потрапляла на очі у продажі дитяча мозаїка, де елементи не круглі, а шестигранні? Така мозаїка краще складається і естетичніше виглядає.
Але мені тільки кругла потрапляла.

Андрій Рущак - 15-1-2009 у 00:25

Буквально вчора натрапив на отаке:
http://goida.com.ua/component/page,shop.product_details/flypage,sho...

Андрій Пелещишин - 15-1-2009 у 09:22

Дякую!
Правда, ця трохи обмежена під один узор, наскільки я зрозумів. Та й дуже дорога :(

Павло Жежнич - 15-1-2009 у 22:33

Приблизно два роки тому купляв в Метро шестигранну мозаїку українського виробництва, але вона велика за розмірами (відстань між протилежними ребрами ~3-4см) - для дітей від 1 до 3 років. Коштувала десь 20грн.

Андрій Пелещишин - 15-1-2009 у 23:27

Та ні, мені би вже таку, що можна зображення складати, для 5-річного. Тобто елементи невеликі, але багато. Та й не за триста гривень.

Андрій Пелещишин - 15-1-2009 у 23:30

Взагалі я китайцям дивуюся. Не можуть хоч мінімально якісно іграшки робити. Купили "морський бій" (копія старого радянського на перший погляд), але виявилося, що дула забиті і гармати не крутяться.
Не дивно, що вони не можуть зрозуміти, що мозаїка має бути шестикутною.

rost - 16-1-2009 у 01:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Взагалі я китайцям дивуюся. Не можуть хоч мінімально якісно іграшки робити

Та можуть, китайці робити якісні іграшки. До 90% іграшок, що продаютья в країнах Заходу "made in Chine" i вони відповідають всім необхідним стандартам. Тут скоріше треба дивуватися не китайцям, а українцям, що такі іграшки закуповують для українсього ринку.