Форум Рідного Міста

Акція протесту за зменшення транспортних поборів

Serg Selev - 17-1-2009 у 20:40

5.02.2009 планується акція протесту за зменшення грабіжницьких транспортних поборів, ввізного мита на пальне і т.д.
http://dostali.io.ua/ - тут більше інформації і список автоклубів, які підтримуватимуть акцію.

Прохання до всіх переслати цю інформацію друзям і знайомим, адже це стосується всіх, хто користується автотранспортом!

Андрій Пелещишин - 19-1-2009 у 10:54

Зайшов на сайт, бачу:
Цитата:
Мы требуем:
- Отмены грабительских «налоговых поправок»;
- Моратория на изменение транспортного налога минимум на 5 лет;
- Закона, устанавливающего правила контроля над целевым использованием транспортного налога исключительно на строительство и ремонт дорог;
- Отмена «счётчика» штрафов, их понижение - штрафы должны быть вменяемыми;
- Отмена временных регистрационных талонов
- Снижение расценок МРЭО по переоформлению автомобиля до разумных величин, упрощение и ускорение процедуры.


Про "ввізне мито на пальне" - ні слова.

Чи правильно я розумію, що нам пропонується боротися за права знедолених власників джипів, які тепер платитимуть збільшене мито? Чи за права тих, які не поспішали гальмувати на пішохідних переходах?
Я, наприклад, солідарний лише з останнім пунктом - "Снижение расценок МРЭО по переоформлению автомобиля до разумных величин, упрощение и ускорение процедуры"

P.S. Знову ж таки. Акції щодо державницьких справ в Україні пасувало би проводити українською мовою.


Serg Selev - 19-1-2009 у 17:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Зайшов на сайт, бачу:
Про "ввізне мито на пальне" - ні слова.

Чи правильно я розумію, що нам пропонується боротися за права знедолених власників джипів, які тепер платитимуть збільшене мито? Чи за права тих, які не поспішали гальмувати на пішохідних переходах?
Я, наприклад, солідарний лише з останнім пунктом - "Снижение расценок МРЭО по переоформлению автомобиля до разумных величин, упрощение и ускорение процедуры"

P.S. Знову ж таки. Акції щодо державницьких справ в Україні пасувало би проводити українською мовою.


Про пальне - пункт "відміна грабіжницьких «податкових поправок»;". Джипи джипами, але стосуватиметься також "простих" авто - можливо хтось бачив фотки акцію протесту УАЗівців (2175 грн/рік за УАЗ це занадто). Кількість УАЗиків і автівок на які буде нараховуватись приблизно такий же податок значно більша, ніж кількість джипів - знову в прольоті простий народ.
Я все прекрасно розумію щодо української мови. Але зараз трошки не до цього. Адже витрати на авто однакові як російськомовного, так і україномовного населення (знижку "за мову" ніхто не дасть).

Viktor Tkachenko - 20-1-2009 у 02:57

Влада давно втратила відчуття міри і реальності.
Це викачування грошей обурює всіх власників авто.
Чому я маю платити податок втричі більший? Чим це мотивується?
А введення Тимчасового реєстраційного талону - це взагалі повна нісенітниця.
І таких речей багато. На-жаль....

Serg Selev - 28-1-2009 у 00:19

Ось куди пішов транспортний збір - на погашення боргу Автодору.
http://focus.in.ua/article/economy/56508/2.html

Марія Вибранівська - 28-1-2009 у 09:40

На рахунок тимчасових талонів - думаю, це абсурд. Тай взагалі, техпаспорт, як на мене, мав би бути безіменним, просто на автомобіль. Даю комусь свій автомобіль покататися - дала техпаспорт і все. Нема повідомлення про викрадення - не повинно бути в ДАІ претензій.
Цікаво, як в інших країнах.