Форум Рідного Міста

Оскар 2009

Роман Голощук - 24-1-2009 у 11:18

Визначено перелік номінантів на «Оскар 2009» - http://ukr.pik.org.ua/news/2009/1/22/228536.htm

Володарі «Оскара» будуть оголошені на офіційній церемонії в кінотеатрі «Кодак» 22 лютого.

Captivitas - 24-1-2009 у 16:30

можливий варіант: «Мільйонер з нетрів» (Slumdog Millionaire), Джолі за "Підміну", з мультиків "Воллі" чи "Волт"

Роман Голощук - 25-1-2009 у 20:50

Дивує відсутність у більшості номінацій фільму «Темний лицар» (The Dark Knight). Хоча прогнозую, що Хіту Леджеру таки віддадуть Оскара як найкращому актору другого плану.

P.S. Хоча що йому тепер :(

Dmy - 25-1-2009 у 21:36

Що приємно - що ні сценарист-Турчинов, ні розпіярена російська "Русалка" не те що, до короткого, а й "середнього" списку не втрапили. А то знову заявився би до Голлівуду численний московський десант, а потім розповідав, що що поробиш, як все наперед підроблено і руських тут не люблять.

Е-е-е! А чого я в жодній номінації не бачу "видатного блокбастера" "Особливо небезпечний", тіпа зірвавшего дах у всього світу і "провалившего" український прокат лише внаслідок впертості тутешніх чиновників, нахабно і безпідставно змусивших перекласти "шедевр" місцевим кострубатим діялектом?:o

Ігор Баранік - 22-2-2009 у 21:17

Давайте згадаємо таку номінацію як краща чоловіча роль. Скажу як би мені хотілося щоб воно було. Я дуже люблю Шона Пенна, але Оскар би віддав Міккі Рурку однозначно. Рурк блискучий, на мою думку краща роль у його карєрі і краща роль 2009 на 100%!

Юрій Сєров - 23-2-2009 у 04:06

Фільм з Рурком не бачив, але Джокер у виконанні Леджера - безподобний. Справедливим би було дати Оскара йому.

Тарас Ільчишин - 23-2-2009 у 08:45

от і переможці http://www.oscar.com/nominees/?pn=nominees

Роман Голощук - 23-2-2009 у 15:34

Ми з Юрою виявились хорошими прогнозистами :) Хіт Леджер отримав Оскара як найкращий актор другого плану.

Марія Павлюх - 23-2-2009 у 15:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Ми з Юрою виявились хорошими прогнозистами :) Хіт Леджер отримав Оскара як найкращий актор другого плану.

Вітаю Вас обох з вдалим прогнозом :sing:. Шкода, що ставок не робили :)

Tempika - 23-2-2009 у 19:23

але ж це ганьба, що жоден канал цю церемонію не транслював :-(

Юрій Сєров - 23-2-2009 у 19:36

Мабуть покажуть сьогодні. Їм ж перекласти треба :)
Якось дивно у мене так завжди виходить - з фільмів, які претендують на оскар, жодного не бачив...

Горват Корнелія - 23-2-2009 у 20:32

Угорське ТБ транслювало церемонію, і багато хто передбачив перемогу в багатьох номінаціях SLUMDOG MILLIONAIRE.

Наталка - 24-2-2009 у 01:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Мабуть покажуть сьогодні. Їм ж перекласти треба :)

Ага, ось чому вони минулорічний Оскар не показали - мабуть, досі перекладають :baddevil:
Дивилася церемонію, скачану з інтернету, з російського телеканалу. Особливих сюрпризів не було. Оскар за головну чоловічу роль особисто я віддала б Мікі Рурку. Але ж то я... З виступу Шона Пена, якого я глибоко шаную, як геніального актора, в мене склалося враження, що корінь всіх сучасних проблем Америки (і ширше - всього світу) - то заборона на одностатеві шлюби. Ось дозволять геям та лесбіянкам одружуватися, і всім буде ЩАСТЄ...
Хіт Леджер, царство йому Небесне, цілком заслужив свій Оскар. Роль Джокера - це щось і дещо. Так шкода його...