Форум Рідного Міста

Розміщення сервера

Данило Кропивницький - 28-1-2009 у 09:39

Адміністратори порадьте де можна розмістити сервер він же шлюз інтернету щоб було доступне підключення кількох будинків(в мене своя міні мережа з виходом в інет)

Юрій Ришковець - 28-1-2009 у 10:44

Порад можна дати багато, але спочатку треба подивитись план мережі

Юрій Сєров - 28-1-2009 у 10:50

Так, щоб не вкрали :)

Онук Юрій - 28-1-2009 у 15:35

І щоб мурахи на інші істотки туди не ходили грітися. У мне на будинок в 4- поверхи стоїть в квартирі на коредорі, обладнав шафку з пач панелю, свічом,модемом,сервером,UPS-сом. Відповідно туди і підведено і розшито саму мереху. Чи може Вам виділили приміщення під серверну?

Данило Кропивницький - 30-1-2009 у 09:38

Та неа я думаю зробити на горищі багатоповерхівки так як дома невигідно бо багато кабелів буде в мене і так віконна рама і стіна посверленні

Адріан Баран - 30-1-2009 у 16:18

Роблю висновок що дозволу на встановлення у вас немає, бо у ньому переважно це місце чітко визначене.

Поділюся досвідом.

Поверховий щиток (так звана "слаботочка")
- мало місця
- не призначений в принципі для 220V
+ можна закрити на замок
+ має "комунікаційні" канали на інші поверхи
Якщо там будуть кабелі то можуть не викликати підозри в монтерів ТК , які туди найбільш часто лазять, але , якщо буде щось активне, "прощай" залізо і "привіт" неприємності з відповідними органи . Зрештою вищеописані проблеми у тій чи іншій мірі стосуються всіх варіантів.

Ліфтова
- тех. документацією заборонене встановлення обладнання, що не працює на обслуговування ліфтового господарства.
+ багато місця та освітлення
+ є 220 і "земля"
+/- закривається , але потрібно домовлятися з обслуговуючим персоналом ліфта .

Технічний поверх
+ багато місця
- вільний доступ бажаючих
- може бути складно виводити кабелі в підїзд.

Горище
якщо власне , проблем немає з власне сервером , залишається тільки проблема з узаконенням і прокладанням самої кабельної інфраструктури.

Всі попередні варіанти я називаю "радіолюбительство" .
Рано чи пізно вони обертаються неприємностями.

Вірний варіант - звертатися в ДРЕУ/ЖЕК чи як там вони тепер називаються , чи в Товариство домовласників з колективним листом з проханням дозволити встановити скриньку і експлуатувати "слаботочку". Затверджувати проект, грамотно організовувати живлення та заземлення силами тих же жеківських спеців. .
Без сумніву іншу сторону треба чимось зацікавити, я не маю на увазі хабар.

І ще одне , якщо це у Львові і будинок багатоквартирний , подати заявку до якогось FTTB оператора , він це все зробить сам.

Владлен Комісаренко - 30-1-2009 у 16:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Адріан Баран


Всі попередні варіанти я називаю 1)"радіолюбительство" .


Вірний варіант - 2)звертатися в ДРЕУ/ЖЕК треба чимось зацікавити, я не маю на увазі хабар.

подати 3)заявку до якогось FTTB оператора , він це все зробить сам.
1)витрати мінімальні на матеріали ,фазу від юзера ,йому нет безплатно;
2) кругла копієчка ,юзери пропоціонально не компенсують,начальнику із-за такої мізерної суми(з його точки зору) і підписуватись під якимись паперами буде ліньки:
3)договір з провом на юр.особу ,не факт ,що 20 машин їх зацікавлять ,відкат 90% .
Зауваження не з потолка ,все ми то проходили.Так що став в хаті і роздавай друзякам сигнал та не мороч собі голови

Данило Кропивницький - 31-1-2009 у 07:53

В хаті не можу бо вони всі з різних підїздів і різних домів

Онук Юрій - 2-2-2009 у 02:25

Ну ти щеб по Львову запитав як розвести без проекту та витрат. Для підїзду чи двох все вирішується просто. Збираєш підписи від мешканців що вони не проти нових комунікацій і ідеш з цим в жек. Там тебе звісно відсилають до людини по тех.безпеці а та в свою чергу до пожежникі, а ті за проектом та виконавцьом робіт. Тому збирай просто підписи від мешканців що вони не проти та прокладай сам, коли вже вилізе питання тоді і будеш бавитися в закон та порядок. Але цей папірець буде першим квитком до того що потім жеківці, пожежники та інші служби не вилізуть на голову. Так як розуміють що якщо самі не в змозі дати послугу та тримати підїзди та будинки в належному стані то чого перешкоджати тому хто це може зробити з згоди мешканців.