Форум Рідного Міста

Київські ціни. Чия корова б мичала?

Юрій Сєров - 1-2-2009 у 14:10

Побутує думка, що життя в Києві дороге, тому зарплати там значно вищі. Принаймні в бюджетній сфері за ту ж роботу платять майже в 2 рази вищі зарплати.
Сьогоднішня новина - там піднімають ціни на комунпослуги.
Так от після підняття, вони будуть нижчими ніж у Львові діють вже!!!
Проїзд і продукти - ціни співмірна.
Де логіка???

Hanor Narasson - 1-2-2009 у 18:28

(c) "масква'т - сталіца!" :lol: Все повторюється. При чи не найвищому рівні життя в країні, мешканці столиці либонь найбільне нарікають.

Галя Синєока - 1-2-2009 у 22:46

На предмет комуналки, проїзду ітд не скажу, але от від чого в нашому місті фігіють кияни, то це від закладів громадського харчування: ТАКІ ВЕЛИКІ порції за ТАКІ МАЛЕНЬКІ ціни!!! (с) :)

Nazar - 2-2-2009 у 00:44

То колись вони дивувались, а тепер у більшості львівських закладів стандартні "київські" ціни, принаймі "Домс", "Під Клепсидрою", "Квартира35", "Криївка" та сама... Про "Цукерню" та "Вероніку" взагалі мовчу...

Галя Синєока - 2-2-2009 у 00:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Про "Цукерню" та "Вероніку" взагалі мовчу...


Йой, я там і не була ніколи... :)))

Demyan - 2-2-2009 у 10:05

Ну не знаю хто там що говорить в мене знайомий вже рік в києві, ціни там дещо більші полюбому, витрати більші аніж у Львові особливо це харчування стосується (обіди і т.д.).
Також послуги, відпочинок, за це теж більше тре платити, життя це не тільки квартплата і їжа.
Мовчу вже про орендну плату за квартиру.
Тобто якщо в мене йде в місяць на двох 2000 грн за все (квартира, їжа, доїзд, відпочинок, дещо з одягу купити - ну одним словом середній рівень) - то в києві тих грошей на двох не вистачає полюбому.

Андрій Пелещишин - 2-2-2009 у 11:20

Ну мова не обов'язково повинна вестися у руслі аренди житла. За умови наявності власного житла рівень зарплати у Києві з запасом покриває "високі київські ціни".
Витрати на відпочинок - ну без них можна прожити. Я, наприклад, практично не розважаюся у всякого роду "розважальних закладах". Хіба по театрах і музеях з малим ходимо. Але то все дотаційне, відповідно і ціни низкі.
Щодо обідів - 1000 гривень зверху в місяць повністю вистачає на обіди в київських закладах громадського харчування. Проте, насправді, не так багато людей в принципі ними користаються (як у Львові, так і в Києві). Не виключаю, що багато де є відомчі їдальні "для своїх".
Так що з автором топового повідомлення згоден на 100%

Demyan - 2-2-2009 у 12:13

Львів
З 1 січня 2009 року львів’яни платитимуть за квартплату на 17%-20% більше. Про це 12 січня повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Юрій Голець.
За його словами, тариф на квартплату в середньому становить 1,26 грн. Найдорожча квартплата у Львові є лише в одному будинку - 1,38 грн.

Київ
Мешканці «сталінки» платитимуть, виходячи з тарифу 2,49 грн. за кв.м і їх плата за місяць за середню двокімнатну квартиру (48 кв. м) складе 119,52 грн.;
мешканці «хрущовки» за квартиру такої ж площі за місяць платитимуть 163,2 грн. з урахуванням тарифу 3,4 грн. за кв. м;
у будинках спецпроекту – 314,4 грн., виходячи з тарифу 6,55 грн. за кв. м; КТУ – 239,04 грн. при тарифі 4,98 грн. за кв. м;
«гостинки» - 192 грн. при тарифі 4 грн. за кв. м;
будинків 464 серії – 190,56 грн. при тарифі 3,97 грн. за кв. м;
БПС – 179,04 при тарифі 3,73 грн. за кв. м;
«свічки» - 168 грн. при тарифі 3,5 грн. за кв. м;
«чешки» - 166,08 грн. при тарифі 3,46 грн. за кв. м;
будинків дореволюційної споруди – 150,72 грн. при тарифі 3,14 грн. за кв. м; АППС – 135,6 грн. при тарифі 2,82 грн. за кв.м.

Нерозумію чому кажуть що в києві дешевше ніж у льовові. Середньому в києві зараз 3-4 грн за метр.

Юрій Сєров - 2-2-2009 у 12:35

Я мав на увазі ті комунпослуги, які становлять більшу частину витрат - опалення і гаряча вода.
http://korrespondent.net/kyiv/728610

Опалення - 4,74 грн. за 1 кв. м (було 3,20 грн.)
Гаряча вода 12,36 грн. за 1 кубометр (було 6,84 грн.).
Холодна вода 1.74 + 1.36 (відвід), було 0.94+0.54.


У Львові такі і навіть вищі ціни на опалення (десь 5 грн./кв. м. взимку і 1 грн./кв.м влітку - двоставковий тариф) і гарячу воду (щось в районі 16 грн./куб.м.) у своїх квитанціях я бачив вже давно.
Холодна вода у Львові 2,58 коп. + 1,14 грн
А родичі за холодну воду у райцентрі платять більше ніж у Львові і точно більше ніж в Києві.

Demyan - 2-2-2009 у 13:00

А лічильник в будинку стоїть на опалення?
я за грудень якщо порахувати в площі то виходило 3,4 грн за метр. Але ця сума змінюється в залежності від споживання і показу лічильника. Тут треба рахувати спожиті "калорії" будинку :).

Юрій Сєров - 2-2-2009 у 13:19

Кажуть сусіди, що лічильник є. Але його не застосовують, бо він якийсь "розумний" і вимагає дуже високої температури вхідної води. Правда я не є певним на рахунок цього. Але це офф-топ.

Юрій Сєров - 3-2-2009 у 16:55

А сьогодні, з барського плеча, Ющенко відмінив підвищення тарифів:
http://korrespondent.net/kyiv/730877

А чому ніхто не відмінить у Львові?

Юрій Сєров - 19-8-2009 у 02:57

І знову урядовці дбають про киян.
Тимошенко поручила срочно включить киевлянам горячую воду

Може як приїде до Львова, то подбає, щоб і мені включили, бо вже від 1 квітня немає? :baddevil:

Юрій Сєров - 13-10-2009 у 19:22

Це взагалі неймовірне для інших міст України. Відчувається, що скоро вибори...
Киевсовет проголосовал за снижение тарифов на отопление и горячую воду