Форум Рідного Міста

Чужоземна кухня у Львові

Юрій Сєров - 9-2-2009 у 22:26

Щоб не офф-топити у Рост-овій оповіді про Індію вирішив створити нову кулінарну дискусію.
Де у Львові можна спробувати неукраїнськістрави і індуську зокрема.
Мені на очі траплялися лише японські. Колись був біля політехніки китайський ресторанчик.
Хто знає - пишіть про такі місця. А можна і рецепти :)

Nazar - 9-2-2009 у 23:10

З цим в нашому місті дійсно важко...
Хоча для Львова це не мало б бути екзотикою, бо ще з ХІІІ століття сюди активно ввозились східні прянощі, а вже в XV столітті наше місто вважалось складом східних товарів. З того часу перець став звичним (хоча й дорогим складовим) до нашого раціону, та й страви всієї Галични з тих часів стали гострішими та пахучішими. Звичайно, якщо брати "ортодоксальну" (якщо можна вжити цей термін як епітет) індокухню, то вона ще гостріша та пекучіша та незвичніша, та ще якась там, а!, ароматніша! це точно, та до нашої все одно дуже близька. Я ж не порівнюю борщ з варениками з ногою слона, та це все одно десь так і є.

Hanor Narasson - 10-2-2009 у 18:18

Корейська "У Кіма" на Туган-Барановського в тупику "під парусником"

Грузинська -"Тифліс" - на Пекарській, майже поруч

Вірменська - "Кавказ" на розі Зеленої і Шота Руставелі (там гуляли на 20 років після школи. Однокласниця продала їм квартиру і гуляли якраз в її колишній кімнаті. :lol: )

Тарас Гулка - 10-2-2009 у 19:01

Турецька "Босфор" - на Левандівці, біля протезного.

Hanor Narasson - 10-2-2009 у 19:31

Офтопік: а протезний ще як такий існує? і працює?

Тарас Гулка - 10-2-2009 у 22:44

Якщо питання до мене - то без поняття

Ярема П. - 11-2-2009 у 13:57

Існує і працює.

Галина Лев - 28-3-2009 у 22:29

Ліванська мішана - у забігайлівці "Стрілець" на Січових Стрільців. Там з усіх пробуваних мною кебабів і подібних речей смак чи не найкращий.

Японська - все ж, на мою думку, у "ЯпонаХаті" перевершує інших.

Французький ресторан "Деліс" - у Стрийському парку, де дитяча залізнця.