Форум Рідного Міста

Розпродається унікальна колекція кінематографу на ДВД.

airra - 19-2-2009 у 09:53

Вітаю шановне товариство!
Неспішно розпродається унікальна колекція світового кінематографу на ДВД.
В основу колекції покладено список "1000 найвеличніших фільмів" та чотири томи Четвертого видання "International Dictionary of Film and Filmmakers".
Особливості колекції - висока якість зображення та звуку(Ніяких піратських видань типу "2 в 1" і т д...). Оригінальні видання. Поліграфія, упаковка і т п. Дуже багато видань, котрі в силу тих чи інших причин дуже важко знайти у продажі.
Розпродається з причини переходу на більш якісні формати.

Діалог за контактами: airra at ukr dot net
ICQ 711 98 539.
Дякую за увагу.

Demyan - 19-2-2009 у 11:08

а сеірали мексиканьскі є?

Владлен Комісаренко - 19-2-2009 у 12:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від airra
.

Діалог за контактами: airra at ukr dot net
і ти вже туть...

romano - 19-2-2009 у 12:54

А які це - більш якісні формати? Blue Ray, HD DVD?
Мені цікаво, що люди бажають отримати, купуючи ті ж фільми в новому форматі? Адже вихідний матеріал той же, вони будуть по новому записані, але якість покращитися не може. Хіба що нові фільми, які зразу записувалися в якомусь супер-крутому форматі.

airra - 19-2-2009 у 13:12

Різницю між стандартом ДВД 720х576 і тим же 1080і(р) не побачить хіба сліпий.-)))) А звичайним стерео(5.1) і DTS хіба глухий -))))))
Але як кажуть це справа смаку кожного і звичайно же фінансових можливостей.
Хочеться мати естетику у всьому. Читати цікаву книжку надруковану не на туалетному папері.
Дивитися якісне відео і слухати якісну музику. І жити в гармонії з оточуючим світом -))))

Владлен Комісаренко - 19-2-2009 у 14:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
?
Мені цікаво, що люди бажають отримати, купуючи ті ж фільми в новому форматі?
тре спочатку придбати плазму з пятиканальною аудіо -системою і виникне потреба фільмів в новому форматі.Для цікавості качніть з нету. ftp://192.168.60.10/-=HD-DVD=-/

Владлен Комісаренко - 19-2-2009 у 14:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від airra

Дивитися якісне відео і слухати якісну музику. І жити в гармонії з оточуючим світом -))))
гиги ...десь 6 мільярдів людей живуть в гармонії з оточуючим світом без відео взагалі

romano - 20-2-2009 у 10:05


Цитата:

тре спочатку придбати плазму з пятиканальною аудіо -системою і виникне потреба фільмів в новому форматі.


Моє питання невірно зрозуміли. Я прекрасно розумію можливості. які дають нові формати і відповідно нова аудіо - відео техніка. Я просто не розумію, для чого продавати стару колекцію.
Наприклад, у вашій колекції фільм Феліні, Кубрека чи т.п., знятий давно з кадром 4:3 і монозвуком. Ви можете переписувати його на який хочете носій, перекодовувати в який хочете формат, але нові аудіоканали в ньому не з'являться, кадр 16:9 не стане і якість не покращиться. Тому і питаюся - для чого старі фільми на DVD заміняти на ті ж фільми в "тому ж 1080і(р)"?

Владлен Комісаренко - 20-2-2009 у 13:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano

Тому і питаюся - для чого старі фільми на DVD заміняти на ті ж фільми в "тому ж 1080і(р)"?
про фільми не скажу,але музику стару покращують до нових стандартів. Text airra як не полінується, нам розжує, він в тому спец

airra - 21-2-2009 у 09:38

Вітаю!
Я думаю що ми є свідками очевидного процесу розвитку технологій.
Ланка домашнього відео подолала шлях відео касет які згодом отримали сетеозвук, далі на ринок вийшли відео СД, ДВД - зараз БлюРей. Усе нормально і закономірно.
Тепер 42 і 50 дюймовою плазмою уже нікого не здивуєш.
ДВД стандарт це 576 рядків у форматі ПАЛ і 480 НТСЦ. Плазма же розрахована на відеосигнал по мінімуму в два раза вищу якість.
Але це технічні деталі.
Тепер художні деталі. Усі фільми особливо зі списку кращих перевидаються, у реставрованому варіанті. Переробляється зображення, перемікшовується звук додаються додаткові матеріали зйомок і т п. Від цього цінність цього фільму тільки зростає. Ми маємо можливість по новому подивитися на роботу авторів.
Наприклад візьмемо таку геніальну роботу як збірку фільмів про Шерлока Холмса. Авторами було проведено титанічну роботу- чого вартує тільки покадрова реставрація зображення.
Сподіваюсь я відповів на ваші запитання. -)

Dmy - 21-2-2009 у 16:17

Не знаю, як romano, а мені все ще не все ясно.
Цитата:
Усі фільми особливо зі списку кращих перевидаються, у реставрованому варіанті. Переробляється зображення, перемікшовується звук додаються додаткові матеріали зйомок і т п. Від цього цінність цього фільму тільки зростає
Тобто, ви нам пропонуєте новітні відреставровані перевидання старих фільмів у найостаннішій якості? Гаразд. Але тоді що означає: "розпродається з причини переходу на більш якісні формати"?

airra - 21-2-2009 у 18:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Не знаю, як romano, а мені все ще не все ясно.
Цитата:
Усі фільми особливо зі списку кращих перевидаються, у реставрованому варіанті. Переробляється зображення, перемікшовується звук додаються додаткові матеріали зйомок і т п. Від цього цінність цього фільму тільки зростає
Тобто, ви нам пропонуєте новітні відреставровані перевидання старих фільмів у найостаннішій якості? Гаразд. Але тоді що означає: "розпродається з причини переходу на більш якісні формати"?

Читаємо уважно початок треду, там усе зрозуміло написано. Подробиці в приват чи мейл.

romano - 23-2-2009 у 12:11

Ну менше-більше ясно тепер. Не думав, що так масово "реставруються" старі фільми. І невже насправді старі фільми, "підтягнуті" до яксті DVD тепер будуть знову "вдосконалювати" до HD-DVD? І різниця буде аж така відчутна?


Може це offtop але мені здається, що всі ці новітні штучки (купа аудіоканалів,неймовірна роздільна здатність і т.д) потрібні лише для певних сцен. Тепер суть фільму відходить на задній план а деталі (часто непотрібні) акцентуються.

Андрій Пелещишин - 23-2-2009 у 12:43

Взагалі в мене є побажання до шановного автора теми припинити розглядати Форум винятково як рекламну площадку своїх колекційних дисків. Усі останні повідомлення лише про це.
Я не проти реклами на Форумі, але потрібно мати міру.

airra - 23-2-2009 у 17:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
Ну менше-більше ясно тепер. Не думав, що так масово "реставруються" старі фільми. І невже насправді старі фільми, "підтягнуті" до яксті DVD тепер будуть знову "вдосконалювати" до HD-DVD? І різниця буде аж така відчутна?


Може це offtop але мені здається, що всі ці новітні штучки (купа аудіоканалів,неймовірна роздільна здатність і т.д) потрібні лише для певних сцен. Тепер суть фільму відходить на задній план а деталі (часто непотрібні) акцентуються.


В ваших словах також є доля правди.
Втім кожен для себе сам визначає рівень. Спохабити можна будь-яку здорову ідею.

Прикинемо логічно. З банальної точки зору зручності і обєму. Усі знаємо такий фільм як Хрещений Батько. Три частини. Перша і друга на одній девятці, друга на двох. Таким чином усе гарно лягає на один ХД. Додаємо додаткові матеріали і отримуємо непоганий варіант. А то трохи конфузно коли тобі на самому цікавому місці фільму виникає надпис - Вставте наступний диск. -))