Форум Рідного Міста

Уніфікована зарядка для мобільних телефонів

Андрій Пелещишин - 19-2-2009 у 15:43

Надибав таку статтю
http://life.pravda.com.ua/surprising/499c32b0e85ed/
Цитата:
За повідомленням представників Асоціації глобальних систем мобільних телефонів (GSMA), єдиний зарядний пристрій буде споживати на 50% менше енергії.

Компаніями, які зголосили підтримати створення такого пристрою стали: Nokia, Motorola, Samsung, Sony Ericsson, LG, T-Mobile, Orange, 3, AT&T и Vodafone.

Більшість нових апаратів зможуть використовувати єдиний зарядний пристрій вже у 2012-му році.

Оригіналу статті, на яке є посилання у вказаному джерелі, мені не вдалося чомусь завантажити, але він ніби є тут
http://news.bbc.co.uk/hi/russian/sci/tech/newsid_7895000/7895501.st...

У будь-якому разі новина радує

Юрій Сєров - 19-2-2009 у 22:50

Однозначно, бо ці шнурки зарядок, які переплутуються як змії, вже набридли!

Андрій Пелещишин - 22-2-2009 у 13:43

З другого боку, виробники можуть використати цю нову можливість для просування нових моделей телефонів в умовах перенасичення ринку та непотрібності нових апаратів. Думаю, в 2012 році функціонал існуючих телефонів уже буде настільки розвинутий, що 95% користувачів нових уже не потребуватимуть.
Отут новий формат зарядного і стане в пригоді. Зрештою, на підтвердження такої думки є те, що стандарт впроваджуватимуть цілих три роки, хоча на практиці напевно вистачило би і півроку.

Ірина Назарова - 12-5-2009 у 22:56

Прикольно! файна зарядка! В мене є класна штука - ліхтарик на сонячних батареях, від якого можна заряджати мобільники. В дорогу добре брати. Таких речей побільше би робили...

Роман Ромашка - 23-5-2009 у 00:06

Мяко кажу дурницями страдають. Для прикладу HTC, Motorola робля зарядку ака miniUSB і не треба винаходити велосипед. Я доволі часто свої девайси від компа заряжаю.

Ярема П. - 23-5-2009 у 11:01

Я от зараз шукаю солярну зарядку для мобіли і нотбука. Їх, виявляється, вже досить багато розвелося, та і ціна більш-менш приступна.