Форум Рідного Міста

Святослав Вакарчук з музичним проектом "Вночі"

Юрій Сєров - 19-2-2009 у 22:54

16 березня о 18:00 у Львівській опері Святослав Вакарчук з музичним проектом "Вночі".

«Вночі» - це, в першу чергу, заклик до співробітництва та діалогу між представниками української творчої еліти. Це колективний внесок Святослава Вакарчука та інших учасників проекту в розвиток актуальної української музики, важливий крок у заповненні «білих плям» вітчизняної культури.

Над альбомом «Вночі» працювали як учасники групи «Океан Ельзи», так і запрошені музиканти, талановиті виконавці джазу, класичної та народної музики: Олексій Саранчін, який зіграв джазові фортепіанні партії, саксофоніст Богдан Гуменюк, гітарист Олексій Морозов, перша скрипка струнного квартету «Колегіум» Кирило Шарапов та багато інших. У запису однієї з композицій платівки взяв участь Національний симфонічний оркестр України.

Незважаючи на те, що композиції «Вночі» не відповідають поп-формату, альбом розрахований на масового слухача. Ім’я, голос та особлива, характерна лише для Святослава Вакарчука мелодика композицій, допоможуть прихильникам української музики ознайомитися з новими музичними формами, освоїти нові музичні території.

p.s. Ціни правда кусаються...

Odarka - 20-2-2009 у 12:06

Ціни не те що кусаються...вони просто "зжерають":))))

Юрій Сєров - 20-2-2009 у 17:13

Не чекав від тебе такої відвертості :)
Цікаво, наскільки буде заповнений зал. Може студентам універу стипендію квитками видадуть? :)

Odarka - 20-2-2009 у 20:10

А що я не відверта?:)))
я от лишень думаю, що за публіка має піти на цей концерт за такі гроші...де вони їх візьмуть у період кризи, коли всі заощаджують?

Юрій Сєров - 20-2-2009 у 20:36

Відверта. Просто цікаво спостерігати різницю в поглядах продавця і покупця. :)
Цитата:
я от лишень думаю, що за публіка має піти на цей концерт за такі гроші...де вони їх візьмуть у період кризи, коли всі заощаджують?

Також не розумію, хто може відвалити 2 тисячі гривень за в принципі непопсовий проект.

Odarka - 22-2-2009 у 18:42

А я що пРОДАВЕЦЬ??? цікаво...я не маю до цього концерту ніякого відношення:P

Юрій Сєров - 22-2-2009 у 18:58

Розумію, що не маєш. Просто цікавою є твоя думка, як організатора таких концертів, в тому числі і ОЕ. Які ціни ти б назвала адекватними на цей концерт (з врахуванням гонорарів і оренди всього-всього)?

Андрій Пелещишин - 22-2-2009 у 19:41

Чи я правильно зрозумів, що ціни на квиток будуть в районі двох тисяч гривень? :o

Роман Голощук - 22-2-2009 у 20:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Чи я правильно зрозумів, що ціни на квиток будуть в районі двох тисяч гривень? :o


Вартість квитків: 100-750 грн

Джерело: http://www.dikart.com.ua/anonsi/novina/article/svjatoslav-vakarchuk...

Odarka - 23-2-2009 у 00:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Чи я правильно зрозумів, що ціни на квиток будуть в районі двох тисяч гривень? :o

Це Юрко, напевно, порахував вартість кількох квитків вкупі:)) Адже скучно ходити на такий концерт одному:)))

Юрій Сєров - 23-2-2009 у 04:03

Цитата:
Це Юрко, напевно, порахував вартість кількох квитків вкупі:)) Адже скучно ходити на такий концерт одному:)))

Скучно, не скучно, але переважно ходять удвох.
Зараз максимальна ціна 750, але я переконаний, що бачив 950. Або то я змилився і мені на очі потрапили ціни на київський концерт, або то Дікарт змилився і підсунув не ті ціни.

Цікаво, наскільки буде заповнений зал. Може у нас не така вже й криза? :)

Андрій Пелещишин - 23-2-2009 у 09:02

Буде заповнений.
Дешеві квитки будуть розпродані, а дорогі - роздані "поважним людям".