Форум Рідного Міста

Пральний порошок

Горват Корнелія - 26-2-2009 у 14:55

Все, таки купила пральку! Але, то ж нова проблема - який вибрати пральний порошок...Може і не варто було відкривати нову тему? Хай би була тимчасовою, чи що?
Отож, зрозуміло, що це має бути порошок для автомат-пральок, але який? Ніби про-Google-лила трохи - враження: кожен хвалить СВІЙ товар...
Порадьте, пліз...

Odarka - 26-2-2009 у 15:04

Перепробувала всі порошки - найкращий Persil
добре відпирає...та одяг не втрачає колір...
гм...майже як у рекламі:sing:

Марія Павлюх - 26-2-2009 у 15:35



Я для білих речей використовую - Аріель Біла троянда, а для кольорових Тайд Колор. Результатом прання задоволена.
Напевно, Вам Корнелія, доведеться самій випробовувати кожен порошок, а то справді вийде так,що "кожен хвалить свій".


Demyan - 26-2-2009 у 15:39

Тільки власним метдом - купляєте раз такий раз такий - дивитися як пере ваша пралка. Багато залежить і від неї і води щов крані і т.д. Тому ящко комусь підходить персіл то іншому не підійде.

Тарас Ільчишин - 26-2-2009 у 15:53

Користуюсь тільки німецьким ДАШ. Купується не в Україні. Сюди з доставкою мені виходить 20євро за 5.5-6кг пачку. Коли євро було по 7грн - це було вигідно.. Зараз точно не знаю, бо не в курсі скільки взагалі в нас порошорк коштує.

Горват Корнелія - 26-2-2009 у 16:05

Дякую всім щиро!
Так, і мені запропонували з Угорщини привезти. Попробую...

Юрій Сєров - 27-2-2009 у 09:48

Тайд і Арієль.
Кажуть, якийсь Амвеївський порошок непоганий.
Але власне це все індивідуальне. Головне, щоб алергій ніяких не було.

Тарас Ільчишин - 27-2-2009 у 12:01

емвеївський порошок - це такий, який тільки розчиняється в воді і не пере!!! і платити за нього ті гроші, це всерівно що викинути на вітер! сам перепробував практично всю їхню продукцію, тому знаю що кажу ))

Горват Корнелія - 3-3-2009 у 22:31

В продовження теми: а чи є необхідним встановлення фільтру для води на вході в пральку? Чоловікові "втюхали" її, може і немає потреби? Буду вдячна за відповіді...;)

Марія Вибранівська - 4-3-2009 у 15:56

Я шукаю порошок з найслабшим запахом, так як в чоловіка астма. Всі смердять (тобто, перепрошую, пахнуть) страх!..

В тому плані мені найбільше подобається все таки Емвеївський. Тут я з Тарасом не згідна - пере не гірше за інші. Запаху майже нема. Але ціна кусюча.
Хочу попробувати ще дитячі порошки-автомати.

Тарас Ільчишин - 4-3-2009 у 16:56

Я не користувався порошками нашими кілька років і тому можу порівняти якість порошку СА8 і нормального порошку з німеччини, італії... Коли в вересні був в німеччині, то люди, які з нами також їздили, купували по 2-3 пачки порошку і тарабанили додому)) І ніякі плями СА8 не відпирає, а якщо ще й купувати окремі засоби для виведення плям, які рекомендуються і без них ви взагалі не відпирається, то ваше прання стане золотим, що деколи дешевше нову річ купити ))))

Крім того в тій самій америці найкращим і найдешевшим порошком є саме ТАЙД -- різниця в ціні одного прання дешевша в 4 рази!!!

Odarka - 4-3-2009 у 17:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська


Хочу попробувати ще дитячі порошки-автомати.

Всі дитячі порошки також із запахами, крім "Наша мама" - це просто терте мило.

Юрій Сєров - 4-3-2009 у 21:26

Цитата:
Крім того в тій самій америці найкращим і найдешевшим порошком є саме ТАЙД -- різниця в ціні одного прання дешевша в 4 рази!!!

Наскільки я знаю, в США перуть рідким милом, а не порошками.

Тарас Ільчишин - 4-3-2009 у 22:21

гель для прання -- це також в мому розумінні порошок ) Чи може я неправильно що означає РІДКЕ МИЛО?

Юрій Сєров - 4-3-2009 у 23:07

Він не сиплеться, він лиється. Тому порошком його назвати важко :)

Hanor Narasson - 5-3-2009 у 18:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
В продовження теми: а чи є необхідним встановлення фільтру для води на вході в пральку? Чоловікові "втюхали" її, може і немає потреби? Буду вдячна за відповіді...;)


А який фільтр? Якщо "механічний" (сіточка від камінців), то такий звичайно ставлять ще перед водолічильником і дублювати немає сенсу. Є ще специфічні "фільтри" для пом'якшення води (не користувався, в руках не мав, але про них чув). Потреба в такому - залежно від жорсткості води. Яка в Мукачево вода - не пам'ятаю, не був вже років з десять.

Марія Вибранівська - 5-3-2009 у 18:19

Може хто що знає про такі фільтри для помякшення води: наскільки вони ефективні і довговічні. Де їх беруть?
Чи можна (і чи варто) їх ставити перед котлом опалювальним (двохфункційним)? Вода в нас дуже жорстка. Чи дає це ефект (в плані закальциновування труб)?

Горват Корнелія - 5-3-2009 у 18:58



Яка в Мукачево вода - не пам'ятаю, не був вже років з десять.





Вода жорстка, та й фільтру на вході водогону немає. А який саме фільтр - та спробую описати "на хлопський розум": якісь кристалики в циліндрику знаходяться ...:sing:

Тарас Ільчишин - 5-3-2009 у 20:09

дуже хороші цептеровські фільтра -- там ціла велика махіна. На проспекті свободи є їх магазин, але ціна була досить кусюча, точно не памятаю... Ще є магазщин з фільтрами на Князя Романа -- на самому початку з лівої сторони, як з центру їхати.

Галина Лев - 6-3-2009 у 19:40

Стосовно порошків, які продаються в нас, таки підтримую Персіл. І взагалі продукція Хенкеля нічим не поступається Проктеру з Гемблом. Просто вони не так агресивно захоплюють ринок, і пропонують менший асортимент.

Hanor Narasson - 7-3-2009 у 12:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
Вода жорстка, та й фільтру на вході водогону немає. А який саме фільтр - та спробую описати "на хлопський розум": якісь кристалики в циліндрику знаходяться ...:sing:


Оце якраз для пом'якшення, бо так його мені описували. Але без "механічного" йому буде гаплик майже зразу...

Горват Корнелія - 7-3-2009 у 21:49

Дякую, чоловік підказує, що на вході таки є...Отже, оцей фільтрик таки щось дасть?

Hanor Narasson - 8-3-2009 у 18:12

Помякшення води - теоретично можна сипати менше порошку для того ж ефекту відпирання + менша ймовірність гаплику від накипу для ТЕНа в машинці.

Марія Павлюх - 14-3-2010 у 21:36

Спробувала пральний порошок для ручного прання білих речей SARMA. Коштує недорого і відпирає добре.

Tempika - 15-3-2010 у 20:00

PERSIL, тільки він.. для білого (якого у мене мало) - VIZYR.