Форум Рідного Міста

Небезпечний пам'ятник

Марія Павлюх - 2-3-2009 у 14:03

Сьогодні, гуляючи із своєю доцею біля пам'ятника Степану Тудору, я мимоволі стала свідком дуже прикрого випадку. Коли дві плити відпали від основи пам'ятника і присипали, майже повністю, півторарічну дівчинку Настю. Витягуючи дитинку із-під завалів всі були перелякані від можливих наслідків. На щастя, після заспокоєння, дівчинка змогла присісти і показати ручками як летить літачок. Але всі батьки були в "шоці", як таке могло статися, чому пам'ятник розсипається і немає жодних застережень :mad:. І доки у нас буде такий безлад, що у центрі Львова небезпечно гуляти з дітьми в парку :wow:.

Як колись виглядав пам'ятник можна подивитися тут: http://www.dlab.com.ua/arch/330

P.S. Тепер він без нижніх плит.


Галина Лев - 3-3-2009 у 02:00

А мене лякає місце на проспекті Шевченка, де Білозіра вбили. Там довкола фотографії такий віночок кований, що взимі просто оминаю. Там можна ненароком поховзнутись і стати наступним. Чим думали митці, які вішали ті металеві шипи на рівні цоколя, де люди хоодять???

Роман Голощук - 3-3-2009 у 21:34

А ось так він виглядає зараз - після того, як відпали плити.

Tudor.JPG - 131kB

Ірина Назарова - 11-5-2009 у 22:11


Цитата:

Там можна ненароком поховзнутись і стати наступним.


зачепило))))))))


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Чим думали митці, які вішали ті металеві шипи на рівні цоколя, де люди хоодять???



А знімуть, і нічого на те місце іншого не повісять... От були недавно ковзкі такі плити по дорозі до пам"ятника Грушевському - не знаю, хто зняв - чи влада, чи бомжі на метал, але нічого достойного на те місце не поклали((((

Юрій Сєров - 11-5-2009 у 22:59

Там просто вкрали бронзову чи мідну бруківку...

Галина Лев - 12-5-2009 у 20:02

я ж не кажу знімати тепер, а питаю чим думали напередодні?

Ірина Назарова - 12-5-2009 у 22:49

Шкода, майже ніколи тою дорогою не ходжу((( а меморіал загалом сподобався. Мабуть, так думали і ті, хто це проектував...