Форум Рідного Міста

Автосервіс

Ян Гаврилюк - 6-3-2009 у 14:33

Порадьте, будьласка, де відремонтувати авто - подряпини та невеликі потертості на кузові, перефарбовувати повністю немає бажання...

Галина Лев - 6-3-2009 у 20:03

А Ви, жіночко, де проживаєте? І яка у Вас машина? І скільки їй років? І на скільки Вам її не шкода?

Анастасія Кулакова - 6-3-2009 у 20:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А Ви, жіночко, де проживаєте? І яка у Вас машина? І скільки їй років? І на скільки Вам її не шкода?


Галино, Ян - навряд може бути жіночкою, бо не Яна.

Галина Лев - 6-3-2009 у 20:20

Ой, перепрошую дуже сильно, я не додивилась, бо каву смачну пила. Ще раз перепрошую.:lol:

Рост - 6-3-2009 у 20:25

Хочете, чи не хочете, але фарбувати доведеться як мінімум всю ушкоджену частину. Тобто, якщо подряпини на крилі - усе крило, хіба що на ньому є якийсь рубчик, чи ще якийсь різкий перехід. Зрештою, майстер це все підкаже.
Я фарбував свою машину минулого року, але не хотів би давати координати цієї СТО (вона в Рясне), бо якщо в цілому маляр малює непогано, то в дрібницях халтурить. А от мій знайомий ремонтував у своїй мазді двері, так зробили все дуже добре, фарбу підібрали ідеально. Я його буду бачити завтра, постараюсь не забути запитати про координати цієї майстерні.

Ян Гаврилюк - 13-3-2009 у 13:22

Знайшов!! Порадили ось таке локальний ремонт атво
І в нас є!! Спробую - відпишусь, що і як. Дякую за поради! В мене мітцик, сірого кольору.

Ян Гаврилюк - 24-3-2009 у 17:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ян Гаврилюк
Знайшов!! Порадили ось таке локальний ремонт атво
І в нас є!! Спробую - відпишусь, що і як. Дякую за поради! В мене мітцик, сірого кольору.


Привіт! Як і обіцяв, віписуюсь!! Відремонтувався я, були подряпини невиличкі на бампері та на дверцятах. Хлопці зробили, не придерешся! Я дуже задоволений. Порадувало, ще те, що дуже швидко, вранці машину відвіз, залишив, на слід.день забрав як нову! :sing::sing::sing::wow::sing::sing:

Ярема П. - 25-3-2009 у 01:06

Що саме робили? Шпаклювали, шліфували, підбирали фарбу і фарбували? І скільки це потягнуло? І чи давали гарантію?

Мені робили тоже умільці, шляк би їх, лак поліз, пошолудився, крім того погано шпаклівка висохла, і під фарбою виглядає як гофрована поверхня. Якщо не приглядатися, то непомітно, але якщо при сонці дивитися, то видно. Та і лак, вірніше його відсутність, вказує на брак. Лак зліз через рік часу, от тоді я став придивлятися, що там ще не так. Тому мене оце "дуже швидко" не зовсім подобається.
Робив теж в поляків, так вони тиждень робили, і шліфували, і сохло і на сонці, і якась сушилка була, і малювали в кілька етапів. І коштувало дешевше, ніж я зміг знайти у Львові. 3 з чимось роки пройшло, і ще все стоїть.