Форум Рідного Міста

А що, Ющенку нема чим зайнятися?

Андрій Пелещишин - 7-3-2009 у 12:37

Вчора на Інтері було якесь ток-шоу. Я так зрозумів, що наш Президент десь так зо три години займався малоплідними дискусіями зі всякими говорунами з Верховної Ради та політологами.
У мене питання: а що, важливіших проблема нема? То хай би пішов вчора швидше спати, зранку на годинку раніше став, встиг би ще порятувати би раза два Україну від внутрішніх та зовнішніх загроз.
P.S. Не зрозуміло, чого вищі посадовці роблять рейтинги для комерційних каналів.
Існує перший національний - хай там дискутують.

Юрій Сєров - 8-3-2009 у 00:13

У ситуації, яка склалася це єдиний спосіб донести думку до народу, заодно і рейтинг підняти.

Ярема П. - 8-3-2009 у 01:46

В мене чомусь появилася нездорова відраза до нього після цього виступу.

Юрій Сєров - 8-3-2009 у 01:58

Чим відрізняється нездорова відраза від здорової?
Виступу не слухав, але думаю, що наш президент такий самий як і всі інші наші політики. Не кращий і не гірший.

Галина Лев - 9-3-2009 у 01:11

Справа в тому, що він теревенив ще більш неясно, заплутано і незрозуміло, ніж завжди. І, на мою думку, та болячка у нього загострюється незалежно від того скільки меду він вживає А може передоз? Черновецький травами, а той медом. От тобі і народна медицина. Він абсолютно не відповідав на запитання, які йому ставили, але при тому часу, як завше, забирав найбільше. Стає схожим на покійного Брєжнєва. І всі далі його терплять і слухають, бо комусь то попросту вигідно.

Ярема П. - 9-3-2009 у 14:08

Так, власне це було звичайне словоблудство. Найбільш трафляли вставки "я глибоко переконаний", "я певний" і т.д. Ні риба ні м`ясо. З усього виступу я зрозумів, шо в нього саме сум`яття в голові.

Юрій Філатов - 31-3-2009 у 08:22

Цитата:
Документ 1007-17, редакцiя вiд 18.02.2009, чинний
З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про прийняття Поправки до Угоди
про збереження кажанів в Європі
Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
Поправку до Угоди про збереження кажанів в Європі ( 994_898 ), прийняту на Третій сесії Наради Сторін Угоди (24-26 липня 2000 року, м. Брістоль), прийняти (додається).
Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 18 лютого 2009 року
N 1007-VI
чого б ще корисного для виводу країни з кризи зробити?
а головне своєчасного, нещасні кажани де ні де вже прокидаються від зимової сплячки

Галина Лев - 31-3-2009 у 08:34

Кажуть, їхній послід дуже помічний на різні болячки, може вирішили експортувати і тим підняти економіку?

Юрій Філатов - 31-3-2009 у 09:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Кажуть, їхній послід дуже помічний на різні болячки, може вирішили експортувати і тим підняти економіку?
свіжий скоріш шкідливий адже питомо містить збудників хвороб, а угноєний використовують так само як і гуано - цінні добрива, чєхі вже експортують ))

Юрій Сєров - 31-3-2009 у 09:01

Та скільки можна вже про тих кажанів... Це ратифікація-синхронізація з якимись європейськими законами. Формальність, яку треба виконати.

Dmy - 31-3-2009 у 13:49

І, доречі, а до чого тут Ющенко? Він просто за процедурою підмахнув закон, спочатку прийнятий ВР.
А по суті, підозрюю, такі закони нічим не гірші за інші, прийняті в Парламенті, напр., політичні - ці, принаймні, не шкодять.

Юрій Філатов - 6-4-2009 у 08:03

Цитата:
І, доречі, а до чого тут Ющенко?
він ще у грудні пропонував прийняти цей закон, але ВР відмовила... хоча прихильникам пана президента байдуже що він робить, все одно він залишатиметься "ни при чому" і "руки - ось вони"
Цитата:
Це ратифікація-синхронізація з якимись європейськими законами. Формальність, яку треба виконати.
кому треба? більш нагальних потреб немає? мені така політика чомусь нагадує публічне цілування паньских чоботів ((

Наталка - 6-4-2009 у 10:37

Як на мене, немає чим зайнятися тим людям, і, зокрема, депутатам, які здійняли таку дурну бучу навколо цього закону. Його слід було прийняти, підписати і забути, але майже кожен народний обранець вважав своїм обов’язком продемонструвати, як він за "дєржаву радєєт", і поглузувати з кажанів. Хто чим може, той тим і трусить, що називається.
А щодо більш нагальних потреб - завжди знайдеться якась нагальніша від тієї, що є нині. Тому, мабуть, законів зовсім не приймаємо. Аби не цілувати панські чоботи.
Геніально...:mad: Але нічому дивуватися вже не випадає.:baddevil:

Юрій Філатов - 8-4-2009 у 01:08

пані Наталка трохи перебільшує, але в цілому права (а коли б це краща половина людства була неправа?) депутатам як і президентові, міністрам та іншим держпосадовим особам немає чого робити, бо в них такий бізнес - безвідповідальність за наш рахунок. така вже в демократій властивість, це диктаторам ще довго згадують усі недоліки, де кого і в тюрму можуть, а бува і страчують... а демократи ніколи не відповідають, навіть і не обіцяють такого у передвиборних програмах ))
законів приймаємо, ось про кажа... тю )) хотів сказати ст. 176 ч.3 карного кодексу дуже швидко та на диво одностайно прийняли законоборці і гарант підписав, навіть забули хто помаранчевий, а хто не дуже, незважаючи на передвиборні "весняні токовища" у ВР 2006, дядько Біллі мабуть дуже просив щоб не сварилися ))
а от Кодекс законів про працю України маємо ще від 1 червня 1972 року, звичайно із змінами і доповненнями, хоча здається що засади праці і трудових відношень дещо змінилися...
Цитата:
Заохочувати слабкість і корупцію. Так краще за все керувати підкореним народом.
З щоденника Йозефа Гебельса


Наталка - 8-4-2009 у 23:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Філатов
пані Наталка трохи перебільшує, але в цілому права (а коли б це краща половина людства була неправа?) депутатам як і президентові, міністрам та іншим держпосадовим особам немає чого робити, бо в них такий бізнес - безвідповідальність за наш рахунок. така вже в демократій властивість, це диктаторам ще довго згадують усі недоліки, де кого і в тюрму можуть, а бува і страчують... а демократи ніколи не відповідають, навіть і не обіцяють такого у передвиборних програмах ))
законів приймаємо, ось про кажа... тю )) хотів сказати ст. 176 ч.3 карного кодексу дуже швидко та на диво одностайно прийняли законоборці і гарант підписав, навіть забули хто помаранчевий, а хто не дуже, незважаючи на передвиборні "весняні токовища" у ВР 2006, дядько Біллі мабуть дуже просив щоб не сварилися ))
а от Кодекс законів про працю України маємо ще від 1 червня 1972 року, звичайно із змінами і доповненнями, хоча здається що засади праці і трудових відношень дещо змінилися...
Цитата:
Заохочувати слабкість і корупцію. Так краще за все керувати підкореним народом.
З щоденника Йозефа Гебельса


Знаєте, пане Юрію, одна моя подруга каже грубо, але точно: язиком молоти - не лантухи тягати. Ця прекрасна фраза надається до усіх без винятку наших депутатів, і не тільки депутатів. Розмовляти розмови - це наша національна забава. Стільки чемпіонів...:baddevil:

Наталка - 9-4-2009 у 22:42

Науковці-зоологи б’ються над розгадкою дивовижного природного явища: пролітаючи над територією України, нератифіковані європейські кажани дохнуть від гикавки. Є припущення, що їх тут надто часто згадують...:baddevil:
А якщо серйозно, то особисто я здивована вкрай. І, як казав незабутній Стінг у фільмі "Карти, гроші, два стволи", не бачу зв’язку - між кажанами та трудовим кодексом. Не знала, що зекономлений на кажанах час наші законотворці витратили на щось корисне. Може, кодекс законів про працю таки встигли прийняти, а я - ні сном, ні духом? :o
Весь цей театр абсурду особисто мені нагадує ситуацію, коли приходить до одного чоловіка інший і каже: "Я з сусіднього двору, ми вирішили його озеленити (наприклад), але потрібен твій підпис, що ти не проти. Підпиши, це хвилинна справа". Але той, перший чоловік, не погоджується. Він виводить візитера в коридор, і коротенько, хвилин сорок, пояснює, чому він не поставить свій підпис. Причини приблизно такі:
- ви в тому сусідньому дворі зажерлися, а я не буду лизати панські чоботи;
- ви тут дерева саджаєте, а мого кума сосною вбило, яку він у лісі рубав;
- у мене купа своїх проблем, я тридцять п’ять років живу без нового кодексу про працю і ніяк не закінчу ремонт;
- до Євро-2012 ще майже три роки;
- у мене все хріново, дружина виявилася не такою, якою здавалася, а теща, навпаки, точнісінько такою, надворі світова криза, долар росте, зарплата падає, обираємо між руками, які ніколи не крали, і мізками, які ніколи не думали, дали цій владі ще двадцять днів, а потім дамо їй в зуби - а тут ще ви, зі своїми зеленими насадженнями.
Ну, що я можу скромно сказати насамкінець, панове? Які ми є, так ми і живемо. :mad:

Юрко Гомеш - 10-4-2009 у 08:30

Дивні метаморфози стаються у людей... Пригадую, як чотири роки тому (коли ще жив в Україні) яке було загальнодержавне піднесення людей, особливо у Зх. Україні, а цього кандидата у президенти ледь не на руках носили, зараховували до національних мучеників. А тепер люди чомусь зневірилися в ньому... А не дивно: бо він "виїхав" фактично на горбу людей на президентський Олімп, пообіцявши - просто пообіцявши! - "що будемо жити, як у Європі". І люди повірили...
Взагалі-то люди в нас ладні сліпо вірити будь-кому і в будь-що - аби воно було тільки файно.
З таким потужним ресурсом, який називається "сліпа віра", на мою думку, влада ще має кілька років, щоби нагинати людей так, як їй завгодно. Аж допоки "сліпа віра" у людей трохи не стахне...

Андрій Пелещишин - 10-4-2009 у 09:18

Та не було сліпої віри. Було інше - відсутність варіантів вибору. Чи треба було за Януковича боротися?

Юрій Філатов - 16-4-2009 у 02:29

Цитата:
З таким потужним ресурсом, який називається "сліпа віра", на мою думку, влада ще має кілька років, щоби нагинати людей так, як їй завгодно.
на мою думку кілька років це замало, бо політика, релігія, реклама та т.і. - одвічні, бо це бізнес "продавати мрію", люди охоче купують цей товар, врешті решт не за януковича ж боротися...
десь в інтернеті (коли був анлім) постив вже про "рабовладєльчєській" та "пєрвобитнообщінний"... та й багато людей до мене це зрозуміли, але демократія як найбільш рентабельна форма рабовласництва має бути...
пани Наталка, як завжди, абсолютно права, але я б порадив ще раз переглянути "03" від АБС - "- Имею проект полного и окончательного решения..." )))

Роман Голощук - 22-4-2009 у 12:16

Сьогодні о 19.00 у столичному Українському домі розпочнеться прес-конференція Президента України Віктора Ющенка - http://www.unian.net/ukr/news/news-312292.html