Форум Рідного Міста

Планую продати свій Apple iMac

Віктор Остапенко - 8-3-2009 у 16:10

Може когось цікавить комп'ютер Apple?

У звязку з тим, що купив собі новий – планую продати свій Apple iMac 20" Intel Core Duo (2 Ghz; RAM 1,5Gb максимум 2Gb; HD 250Gb; ATI Radeon X1600 128Mb) з вбудованою веб-камерою iSight і мікрофоном.
Знаходиться в дуже хорошому стані.
Використовувався вдома як домашній компютер.
Можна встановити Windows якщо потрібно.

Онук Юрій - 9-3-2009 у 00:42

Ціна пропозиції яка?

Ярема П. - 9-3-2009 у 13:25

Хочеш поставити ppc Linux на Mac? Яка дійсно ціна пропозиції?

Віктор Остапенко - 9-3-2009 у 17:42

Можливо занадто дорого... Але такі ціни: eBay

Я прошу $800

Apple iMac 20"
Intel Core Duo 2.0 GHz (dual core)
Bus Speed: 667 MHz
RAM Type: PC2-5300 DDR2 SDRAM
Minimum RAM Speed: 667 MHz
Onboard RAM: 1.5 Gb
Maximum RAM: 2.0 GB
Screen: 20" LCD
Video Card/Chipset: ATI Radeon X1600 (PCI Express) VRAM: 128 MB (GDDR3)
Max Resolution: 24 bit 1680x1050
Video Out: mini-DVI
Camera: iSight
Hard Drive: Maxtor 6L250M0 250 GB 7200 RPM Serial-ATA
Optical Drive: PIONEER DVD-RW DVR-K05 CD-RW/DVD±RW/DVD+R DL
USB: 3 2.0
Firewire: 2
Audio Out: stereo 24 bit mini, Optical S/PDIF
Audio In: stereo 24 bit mini, Optical S/PDIF
Speaker: stereo
Microphone: mono
Ethernet: 10/100/1000Base-T
Airport Extreme: standard
Bluetooth: internal 2.0+EDR
OS: Mac OS X Tiger 10.4.4

Перехідник miniDVI-VGA для підключення ТВ або зовнішнього монітора.
Також при необхідності можу надати програми такі як iLife, iWork, MS Office 2008 for mac, MathType6, VectorWorks2009(CAD), Adobe CS4, Maya, Final Cut Studio 2, Aperture2, CaptureNX2... тобто все щоб забути про виндбловз ;)

Онук Юрій - 9-3-2009 у 22:06

Так думаю чито спробувати з маком і Linux-ох чи не морочити собі голову. Просто у мене ностальгія за маком.

Віктор Остапенко - 9-3-2009 у 22:49

А чому тоді хоча б хакінтош не встановиш? Дешевше ніж купувати мак. І можна досить потужний хак про зібрати якщо розумно підійти до справи.
Зараз багато хто так робить – щоправда треба щоб залізо було відповідне.
Правда мак – це не лише оперативна система, а ще й зовнішній дизайн компа і надійність.

Ярема П. - 10-3-2009 у 12:07

Єдине заради дизайну. Все решта то так собі. Я пас.

Віктор Остапенко - 10-3-2009 у 12:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Єдине заради дизайну. Все решта то так собі. Я пас.

Не згідний.
До 2006 року я сидів на виндовсі. Тепер не повернусь до того.
Виндовс для мене існує лише у вигляді віртуальної машини на випадок якщо треба запустити автокад чи якусь гру... :lol:

Віктор Остапенко - 10-3-2009 у 12:31

Питання знято!
Дякую всім. Знайшов клієнта. :)

Ярема П. - 10-3-2009 у 12:54

А хто сказав що я віндозою користуюся? Я вже 11 рік гордий користувач Linux. Вінда лиш як віртуальна машина, і то рідко.

Віктор Остапенко - 10-3-2009 у 13:33

Я вже деякий час хочу Linux поставити на свій мак але руки не доходять ніяк...
Хочу теж попробувати що то таке. :)

Онук Юрій - 10-3-2009 у 16:07

Тако ж тиву в LINUX чим і задоволений а мак зараз дійсно лише бренд і дизайн не до порівняння з попредніми моделями. Зараз рівень простого ПС.

Віктор Остапенко - 10-3-2009 у 18:21

Як же можна рівняти мак до пс?... ;)

Мак – це простота в користуванні, стабільність, надійність і задоволення працювати на ньому.
Маю з чим порівнювати і знаю, що кажу. Бо як казав сидів на винді до 2006 року і скільки проблем було ще пам’ятаю.
На маку за три роки я переставляв систему лише один раз – коли переходив з тигра на леопард, на xp за такий період часу це прийшлося робити набагато частіше.
Те що OS X не потребує ніякого втручання від користувача – говорить про те, що вона зроблена для того щоб на ній працювати, а не працювати над нею. ;)

Хіба що з Linux не можу порівняти, бо не користувався ним. Буде час – поставлю і попробую. Буде краще від OSX – буду теж користуватися.



Ярема П. - 10-3-2009 у 20:37

З таким підходом я б сидів і далі на OSX - лінукс для волі, можна робити все що заманеться, підстроювати ядро системи під себе і т.д. Хоча зараз появилися дистрибутиви лінукса, для яких є кличом є " just install and work", типу Убунтівських різновидів чи Федор. В будь-якому випадку зациклюватися на вінді не потрібно, можна і щось інше попробувати, порівняти і вибрати для себе, що ти і зробив, підсівши на OSX. На додаток дам кліпик, який мені страшенно сподобався. Суть така - хлопці інстальнули на нотбук лінукс з KDE десктопом, і демонстрували на вулиці людям, показуючи їм можливості. Фішка в тому, що систему нзивали новим віндовс 7. І народ шаленів від захвату, типу обана, яка вінда прикільна появилася. Дивіться самі (акцент трохи незвичний, австралійський): http://www.zdnet.com.au/video/play/22470997

Віктор Остапенко - 10-3-2009 у 20:52

Відео – супер! :lol:
Аж якось шкода стало тих офісних працівників...

PS. А лінукс я вже давно хотів попробувати – ще коли на виндозі сидів. Якось треба то буде зробити.