Форум Рідного Міста

Реєстрація ТзОВ

MaxymPidboljachny - 23-3-2009 у 17:15

Підкажіть, де б можна подивитись нормальний Статут підприємства, що надає консалтингові послуги? Гугл щось не рулить. :(

MaxymPidboljachny - 7-4-2009 у 09:31

статут знайшов, переписав як мені треба (так що якщо треба поділитись - звертайтесь :saint:).
Тепер маю наступне питання :rolleyes: - який порядок реєстрації ТзОВ (покроково)? Мо', хтось нещодавно реєстрував - поділіться: які папірці тре зібрати, куди нести, скільки де платити... Тут, наче, колись була така тема, але щось я її не знайшов. :(

Андрій Пелещишин - 7-4-2009 у 11:27

Була (і здається ніде не щезла) тема про реєстрацію приватного підприємця. З ТзОВ усе напевно складніше.

MaxymPidboljachny - 9-4-2009 у 08:43

Так, про ПП я знайшов (я чемненько усі теми перерив ;) ).
А з ТзОВ не те, щоб складніше, просто наразі бодай би вичерпний перелік док-тів знайти... Ходив учора на Валову, там, наче, так нормальненько усе організовано - стенди інформаційні, тіпа, зручно. От тільки, до прикладу, для реєстрації юрособи треба таку собі форму 1 заповнювати і на інформаційному стенді пишуть, що узяти її можна з rada.lviv.ua - ага, щаззз! візьмеш її там. :) Буду шукати в додатках до законодавчих актів...

MaxymPidboljachny - 9-4-2009 у 09:49

От що я наразі з"ясував (може ще комусь в пригоді стане):

Цитата:

Порядок реєстрації юридичної особи (зокрема, ТзОВ):
1. Заповнення Форми 1 (реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи)
2. Вибір КВЕД (перший у списку вважатиметься основним видом діяльності)
3. Оплата реєстраційного сбору (для юр. Особи – 170,00 грн)
4. Подача переліку документів:
- Заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи;
- Копія рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення юр. особи;
- Два примірники установчих документів;
- Документ, що засвідчує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юр. особи;
- Якщо проводилось резервування назви установи – довідку про резервування з Єдиного державного реєстру про резервування найменування;
- Документ, що підтверджує внесення засновниками вкладів до статутного фонду
5. Отримання відповіді щодо реєстрації
6. Реєстрація у ГУСЛО (Управління Статистики). Перелік документів:
- Заповнена облікова картка встановленого взірця;
- Завірена державним реєстратором копія Реєстраційної картки (Форми 1);
- Установчі документи (Статут, Свідоцтво, Положення);
- Копія Свідоцтва про державну реєстрацію
Установчі документи подаються в оригіналі і підлягають поверненню. В управлінні статистики залишаються копія свідоцтва та завірена державним реєстратором копія Реєстраційної картки.
7. Видача дозволу на виготовлення печатки та штампу. Перелік документів:
- Свідоцтво (оригінал);
- Нотаріально завірена копія свідоцтва;
- Копія довідки зі Статуправління;
- Копія паспорту керівника (1, 2, 11 стор.);
- Взірці печаток у двох примірниках;
- Заява;
- Копія Статуту;
- Проплата???
8. Заява у міліцію (дозвіл на виготовлення круглої печатки);
9. Постановка на облік у ДПІ за місцем знаходження;
10. Постановка на облік у Пенсійному фонді. Перелік документів:
- Заява за формою;
- Завірені копії документів:
• Свідоцтво про державну реєстрацію;
• Рішення про створення установи;
• Довідки про внесення до Державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), присвоєння ідентифікаційного коду органом статистики для юр. осіб;
• Установчі документи


Шорокий асортимент фірм надає юридичні послуги з реєстрації ТзОВ (мінімальні дії: відкриття рахунку для формування статутного фонду, держ. реєстрація, реєстрація в ЄДРПОУ, ДПІ, ПФ, ФСС, печатка, рахунок). Вартість таких послуг складає близько 1000 грн. Оплата послуг фірми НЕ ВКЛЮЧАЄ обов’язкових платежів – усі витрати, пов’язані із реєстраційними діями (державні збори, нотаріальні та банківські послуги, виготовлення печаток тощо), оплачуються замовником окремо.


Форму 1 (і інші, необхідні для перереєстрації, ліквідації, реєстрації СПДФО ет сетера), яку я так важко шукав, можна узяти тут: http://btech.com.ua/content/view/12/43/
КВЕД тут: http://btech.com.ua/content/view/8/39/
(і загалом там ще багато корисної інформації).

Якщо допустив десь якусь неточність, а хтось зауважив - прошу поправити. По мірі просування своєї справи, як буду дізнаватись більше про цю муторну процедуру - доповнюватиму/виправлятиму інфу тут.

MaxymPidboljachny - 9-4-2009 у 09:51

По пункту 4 - я так і не второпав чи то в Податкову тре подавати, чи у ДП "Інформаційно-ресурсний центр". :(

Рост - 9-4-2009 у 10:02

В податковій реєструєтесь після реєстрації на Валовій. Тому все в п.4 подається на Валовій.
Потім з податкової отримаєте бамажку, яка є підставою для відкриття рахунку в банку (тобто, без неї не відриють). Але ж зараз тіпа є принцип єдиного вікна, тобто представники усіх служб присутні на Валовій, хіба ні?

ПС. А грошей зовсім нема найняти так би мовити приватного реєстратора? Років 3 назад, коли мій знайомий ПП (прив. підприємство) відкривав, це коштувало 300 грн під ключ.

MaxymPidboljachny - 9-4-2009 у 10:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
ПС. А грошей зовсім нема найняти так би мовити приватного реєстратора?

Так і зроблю. Тільки процедуру-то знати хочеться все одно. ;)

Галина Лев - 9-4-2009 у 19:04

А не простіше купити готове за пару рублів?

Марія Вибранівська - 10-4-2009 у 11:34

Щоб зареєструвати ТзОВ треба спочатку зарезервувати назву. Це роблять на Валовій. Плата - згідно прейскуранту, на стендах знайдете. Робити це не обовязково, але рекомендовано, щоб бува не взяти назву, яка вже в когось є.
Статут завіряєте в нотаріуса. На валовій в реєстратора подаєте на реєстрацію статут, заповяєте певну форму. Реєстратор перевіряє, якщо добре - бере на реєстрацію. Через пару днів берете свідоцтво про реєстрацію, податкова вже про вас знає (повідомляють з відділу реєстрації). Далі - вперед по інстанціях:
1 - в статистику
2 - печатка: в міліцію за дозволом
3 - банк і т.д.
Щиро раджу, за пару сотень найміть дівчинку - юриста, які все вам зроблять. Не знаючи, в які двері заходити і які графи їхніх форм заповнювати вам це кровці попє доволі.
А, до речі, чи знаєте, що для реєстрації ТзОВ треба внести доволі великий статутний фонд? Для ПП статутний фонд не лімітований. А власників в ПП може бути і декілька.

MaxymPidboljachny - 21-4-2009 у 08:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А не простіше купити готове за пару рублів?

Ну і для кого я писав те, що писав? Включно з вартістю послуг фірм, що надають допомогу при реєстрації?
Так, я буду користатися послугами таких фірм. Але, оскільки мені все одно треба було знати самому всю процедуру, те, що взнав, виклав тут - може ще комусь знадобиться...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Щоб зареєструвати ТзОВ треба спочатку зарезервувати назву.
<СКІП>
А, до речі, чи знаєте, що для реєстрації ТзОВ треба внести доволі великий статутний фонд?


Можна і не резервувати назви (це не є обов"язково, просто платна "плюшка"), якщо маєш гарну фантазію. :) До речі, можна при реєстрації подавати дві назви - на випадок, якщо одна з них зайнята.

Мінімальний статутний фонд для ТзОВ становить 100 мінімальних з/п, себто 62500 грн на даний час. Половину (мінімум, можна і більше) цієї суми слід розмістити на спецрахунку ще до подачі док-тів на реєстрацію. Решту внести протягом не більш, як року.

Андрій Пелещишин - 21-4-2009 у 08:57

Цитата:
Включно з вартістю послуг фірм, що надають допомогу при реєстрації?

Наскільки я зрозумів, Галя говорила про варіант купівлі уже зареєстрованого ТЗоВ.

Галина Лев - 21-4-2009 у 12:32

Саме так. Бо я зараз саме маю купувати. Чекаю лиш на вихід інших учасників, бо вони мешкають в іншій державі. Хотіла спершу самостійно реєструвати, але як почула про статутний фонд, то мені зле стало. А тут все влаштовує, хіба назву тре змінити, але то не коштує стільки. Та й декого може не хвилювати стара назва, задежно від роду занять.

MaxymPidboljachny - 21-4-2009 у 15:29

Ну так, а декого не так хвилюють розміри статутного фонду, як назва. :)