Форум Рідного Міста

Яке FM радіо слухаєте -2

Андрій Пелещишин - 6-3-2003 у 20:03

Враховуючи зміни в ефірі, що сталися після Нового року, вважаю, що старе опитування уже не актуальне. І потрібно обновити картину
Учасники ті ж, в алфавітному порядку

Андрій Пелещишин - 6-3-2003 у 20:10

Мені Незалежність подобається.

Ostap - 7-3-2003 у 01:00

Shco ya vam skazu hopci, v nas poky nema kljovyh stancij, trohy povilno ide rozvytok cijeji galuzu kultury, bula odna ale prykryly, ot napryklad v Kyevi mozna znajty sobi radio do vpodoby (jazz, radio shanson just kidding), a v nas krutjat kruglodobovo muzyku, inkolky vklynjuuchy 5 hv na novyny, hotilosa b chuty na Ljvivsjkomu radio trohy biljshe korysnogo, ne tiljky muzyku ta koncerty na zamovlennya (dorechi znau anekdot pro nyh, pry nagodi rozpovim), troshky b bilshe analitychnyh program. Na ljvivsjkij hvyli je kljova programa v subotu pisla obidu, vede jiji Istoryk Igor, deze cikavo,pravda muzyky tam zabagato... (sorry kyrylycju she ne prosetapyv)

Василь - 7-3-2003 у 08:19

Зараз ніяке радіо не слухаю.
На роботі формую список з mp3. Вдома компакти та аудіокасети.
Новини черпаю з Експрес-інформ в програмі Час-новин на НБМ.

Олег Сух - 7-3-2003 у 16:02

Я принципово слухаю радіостанції які крутять тількі україномовні пісні. Не обов"язково тому що мені не подобається російська попса, а власне з принципу. Шкода що таких радіостагцій у Львові поки що мало.

Зоряна - 7-3-2003 у 16:22

Не то що поки що мало, а стає все менше.
Тепер по одній станції (не будемо згадувати по якій) взагалі нема що слухати.

А от Незалежність добра станція, але вже занадто орієнтована на поп-молодь. Хоча все решта мені в них подобається!

Fantom - 13-3-2003 у 15:41

Пробував слухати різні радіостанції. Тепер слухаю виключно "Наше Радио". За професіоналізм ведучих, за мінімум "попси" в порівнянні з іншими, за їхнє почуття гумору. Я споживач, тому мені потрібен найкращий товар. вважаю їх найкращими.

Nazar - 13-3-2003 у 17:13

Цитата:
Першим відправив користувач Fantom
Пробував слухати різні радіостанції. Тепер слухаю виключно "Наше Радио".


Ви щось не тією мовою пишете, але добре, що виконуються правила форуму.

Напишу на рідній.
Воно мені АБСОЛЮТНО НЕ подобається! Через повне наповнення попсою, через абсолютно вороже ставлення ведучих до українців (просто нахабство), та й через неприховану чужу ментальність.

І ваше радіо мені не подобається! Тепер.

Василь - 13-3-2003 у 19:34

Fantom, що таке у Вашому розумінні "попса"? На мій погляд на Їхньому радіо сама попса.

Fantom - 13-3-2003 у 20:37

Кому не подобається той не слухає. Це справа смаку. Іноземну не слухаю оскільки слів не розумію (ну такий вже я неграмотний) Я б з радістю послухав українську. Але серед українських виконавців, яких можна перерахувати на пальцях, люблю тільки "ВВ". А "ДДТ", "Чайф", "Nautilus"
найчастіше можна зустріти на Нашому радіо. От і все. Все просто. Це справа смаку. Не треба робити з цього ваше-наше. Адже Вам шановний Nazar основне не музика і не радіостанція, Вам головне щоб не на російській мові.
А я вибираю товар на свій смак і не дивлюсь в що він запакований.
Щасти Вам.

Dмитрик - 30-3-2003 у 04:45

"Я принципово слухаю радіостанції які крутять тількі україномовні пісні. Не обов"язково тому що мені не подобається російська попса, а власне з принципу. Шкода що таких радіостагцій у Львові поки що мало"







Підкажіть хочаб одну!!!!!!!!!!!

Радiо Люкс - Всi барви звуку.Наше Радiо - радiо без барв i без мозкiв

Injust - 30-3-2003 у 20:59

Фантому:

"Я споживач, тому мені потрібен найкращий товар. вважаю їх найкращими."

Очевидно йдеться про дуже невибагливого споживача,який з'їсть усе,що йому запропонують,а заради цього потрiбно лише переконати його у тому,що те що вiн їсть є щось унiкальне,смак чого бiльшiсть тих хто його оточує не може збагнути.Наше Радiо здається i до сих пiр вдають з себе ледве не за опозицiйне радiо лише тому,що їх свого часу намагалися (цiлком справедливо) викунути геть з львiвського радiопростору за ту гидоту та дурiсть,що лунає в їхньому етерi.

"ДДТ", "Чайф", "Nautilus"
найчастіше можна зустріти на Нашому радіо."


Щодо особистих уподобань то тут кожен має свою рацiю,але таке захоплення музикою виконавцiв,якi iно спiвають про проблеми чужого краю не вважаю за позитивне хоча i не засуджую,бо кожен має право слухати те,що хоче.

Рост - 23-4-2003 у 16:37

А "Люкс" таки рулить! :) Це я про голосувалку...

2 Ostap
Скористайся з Цього ресурсу. Допомагає в таких випадках :)

По суті.
Цікаві ті передачі, які зроблено професійно. Професійність = гроші. А грошей у наших радіостанцій мало. От і відповідь.
Ще є поняття "ентузіазм". Але він для свідомих і більш-менш ситих людей.

Час від часу слухаю BBC, їх український розділ. Є там багато передач, які цікаво послухати. Ну але ж це зовсім інше фінансування.

З наших станцій слухаю в основному Люкс. Там хоч музика збалансована (в сенсі - не однобокий підбір). І нема глупої росіяцької попси (та й іншої росіяччини), яка дійсно розрахована на зомбі.

Щодо російських станцій в нашому ефірі - ну, ви ж знаєте, звідки тут ноги ростуть і кому це потрібно...

Василь - 10-7-2003 у 07:27

Почалася відпустка. Вчора зрозумів - чому вона не така як попередні. Бракує передач Ромка Чайки. Скучно якось. Пропоную почати акцію за повернення Ромка в ефір. Давайте напишемо відкритий лист до нього з проханням повернутись та поставимо всеможливі підписи.

Пропоную обговирити такий проект-листа:

"Шановний, Ромко
В наш час політичних протистоянь у країні бракує чесної та правдивої інформації, один канал НБМ - це замало, до того ж він не всюди існує. У свій час ми черпали інформацію із Ваших програм на радіо Ініціатива, а потім Ніко. Це були наші улюблені передачі. Ми розуміємо всю складність Вашого повернення на радіо Ніко, впершу чергу це б’є по Вашому гонорі. Більшість нас поділяє Вашу точку зору відносно наповнення цього радіо, зокрема російською музикою (наприклад, львів’яни слухають лише місцевий ефір). Однак ситуація в державі вимагає іншого, а саме Вашого повернення в ефір; адже відомо, що інтереси країни мають бути вищі за власні. Тому наше прохання: поверніться в ефір, заради тих, хто завжди був з Вами та слухав Вас."

Необхідно обговорити: 1.оскільки я математик, речення ніби "кострубаті"; 2.чи сам текст нікого не ображає?

Роман Голощук - 10-7-2003 у 14:14

Я підтримую ініціативу Василя, щодо прохання до п.Романа Чайки повернутися в ефір з своми цікавими та актуальними передачами. Можливо п.Роман на форумі висловить своє бачення стосовно якості наповнення ефіру укр. радіостанціями та розповість про свої подальші творчі плани.

ynovak - 10-7-2003 у 14:24

А яке радio транслюеться в iнтернетi?

Василь - 10-7-2003 у 14:37

Знаю, що в Інтернеті транслюється Люкс (url не пам'ятаю). Коли бував за кордоном, слухав по нету.

ynovak - 10-7-2003 у 14:39

буб би радий отримати декiлька url :-D

Василь - 10-7-2003 у 15:00

Див. http://www.radiolux.com/

Яндрух - 11-7-2003 у 16:49

Незнаю, здається мені, що то, певною мірою, провокаційне питання (читай – підняти одну замовчувану тему...)...

Як вже могли помітити учасники Форуму, з усіх вітчизняних FM-ок, присутніх у Львові та області, я віддаю перевагу радіо “Niko”. Незнаю, як на мене, те „постініціативне” „нове” радіо не відштовхнуло мене у бік „старих” львівських еф-ем-радій (люкс, хвиля, Н), як от деяких учасників Форуму (мабудь, дуже радикальні вони у своїх поглядах; вкінці приведу деякий повчальний приклад). Так, радіо трохи „форматнулось”: однак, як на мене, це крок до цивілізованого broadcasting! Те, що колись транслювалось у львівській радіомережі 102,5 під маркою ініціатива (свідомо не виділяю як треба, щоб не давати фори, і не провокувати на „гаряче обговорення”) було, спершу, прийнятне й таке нове через свою розгнузданність і, власне, містечковість (варимось у власному соці?.. О-о, відчуваю, що нарвусь...).
Слухаючи радіохвилю, насамперед, для мене важливішим є голос ведучого. І знов ж таки, як альтернативу для мене, згадаю радіомовлення на польських FM-ках, які у мене з висоти 9-го поверху пристойно „ловляться”: RMF FM, Trojka, “BIS”-radio (“biska”), radio “Lublin” – жодна з наших вітчизняних FM-стацій не зрівняється у якісному й гармонійному доборі „голосів” для свого мовлення з польськими! Та й уцілому, для мене просто приємно, щоб у моїй кімнаті був отсей „польський” фон. Ну, гаразд, полишмо тих поляків – я ж їх не завжи слухаю, а перейдемо до наших баранів.
Щодо нового наповненння на львівській мережі Ніко, то вдалим „вкрапом” (за висловом одного з учасників) є, безперечно, „Екслюзив” від „Юрія Шаріфова”: взяв ім’я в лапки, тому що воно вже, певною мірою, набуло властивовостей бренду, живий (!) власник (!!) якого може послуговуватись ним з комерційною метою (чим, зрештою, він успішно користується!). Пристойно, як на Львів, звучить і Неопост від Боба. Ну а стосовно вкрапів у полудні, то я вже раніше висловлив своє ставлення до програм, які провадить Оля Боровець...
Вцілому, мені подобається та команда радіоведучих, сформована на даний час: вищезгадана ведуча не до порівняння з Юлею, а А. Середа вигідно виріжняється природністю у мовленні порівняно, напр., з люксівцем Гєником (гей, аміґо!). І, повторюсь ше раз, від голосу В. Гайдукевича я ледь не … (відомо що роблю).


А зара’ для наших „етерних радикалів” повчальна оповідка від Бруно Ферреро.

СТРАТЕҐІЯ ЛИСА.
Один лев з широко розкритою пащею наблизився до вівці і спитав її, чи від нього не тхне.
- Так! – відповіла вівця.
- Дурна! – сказав лев і з’їв її.
Потім поставив те саме питання вовкові.
- Ні! – відповів вовк.
- Підлабузнику! – заричав лев і розірвав його.
Те саме лев запитав й у лиса.
- Кажучи правду, пане, - відповів лис, - у мене такий нежить, що абсолютно не чую жодних запахів.


Учень одного філософа пішов відвідати свого вчителя, який лежав на смертному ложі.
- Залишіть мені у спадок трохи вашої муджрості, - просив він.
- Бачиш мій язик? – спитав філософ.
- Бачу – відповів учень.
- А мої зуби? Чи всі ще там?
- Ні, не всі.
- А знаєш, чому язик тримається довше від зубів? Бо він м’який і гнучкий, а зуби тверді – тому й випадають. Тепер ти знаєш усе, що треба знати. Іншої мудрості не маю







Нє, мабудь-таки автор отсего топика знав, на шо йде...:(

Nazar - 11-7-2003 у 18:27

Любий наш Яндрух (боюсь написати мій, щоби дружина не почала косо поглядати:D)!

То все дуже добре, що Ви напевно єдиний "львів"янин" що і надалі слухає Ніко. Нажаль тупі форумці цього зрозуміти не можуть, і тому в повному обсязі перейнятись старозавітніми мудростями наведеними в кінці Вашого посту не можуть, та й не дано напевно. Але, однозначно хочу сказати що ВАШЕ РАДІО - ...!!!

Пропоную зі своєї сторони нічого не писати про проект "Яндрух" взамін на Ваше мовчання про стан радіо у Львові. здогадайтесь з яких причин!:cool::cool:

Яндрух - 13-7-2003 у 19:21

Пропоную, Назаре, поспілкуватись поза ефіром, по 2U2: давай, валяй всьо, шо думаєш про мене і вищезгадане "радіво"!

Яндрух - 13-7-2003 у 19:25

Ага, і чого - "львів"янин" (в сенсі, взято у лапки?!) Вимагаю пояснень!!!!

Яндрух - 13-7-2003 у 19:40

Так, увага - АНОНС!!!

1) Сьогодні, у неділю 13.07.2003 р. о 21.00 на польській радіостанції Trojka (91,3 FM, якщо не помиляюсь) концерт PACO DE LUCIA,

Retransmisja koncertu z Sali Kongresowej z 1997 roku.

Послухайте, не пошкодуєте!

2) І ще одне: 15.07.2003 (wtorek) godz: 20.05 (наша - 21.05)
REAMONN
Trzy lata temu o pewnym nieznanym zespole z Niemiec zrobiło się głośno za sprawą jednej piosenki - cała Europa nuciła "Supergirl". Wówczas zagrali w Polsce swój pierwszy koncert. Teraz, w naszym studiu koncertowym akustyczny mini-recital zespołu Reamonn.
Transmisja

Василь - 14-7-2003 у 07:49

Яндрух:
Цитата:

від голосу В. Гайдукевича я ледь не … (відомо що роблю).


Ніяк не можу догадатись, що означають ті ...

Сусід - 14-7-2003 у 14:38

Я взагалі дивуюсь , що розумні люди взялися обговорювати цю тему під кутом - люблю/не люблю, подобається/не подобається... Перш за все, радіостанція - це комерційне підприємство, що повинно приносити прибутки, що у свою чергу тягне за собою засилля реклами і так званий "формат"... Творчій людині, яка має свіжі ідеї і талант, інколи немає ,що там робити... А даремно... Треба вимагати авторського часу - коли один, або декілька ведучих роблять свої проекти - при чому , кожен на свою аудиторїю... Тоді це буде цікаво... Але таке можливо тільки за наявності не 2-3-4 і навіть не 10 радіостанцій в нашому ефірі, подайби - 50-100... А поки слухаймо, панове, те , що маємо, (або не слухаймо)... А сперечатися , хто зіпсувався, а хто - у авангарді - просто смішно... А що стосується пана Яндруха з його "Ніко" - то я абсолютно згоден з паном Назаром - щоб судити про стан нашого радіоефіру -треба не просто його слухати, а знати, що робиться з середини, і не "кінчати" від одного голосу ведучого... (Вибачайте за репліку)...

Яндрух - 18-7-2003 у 12:32

Я маю право на власну думку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Хай вам грець...).
Звиняйте...

Олексій Мачехін - 18-7-2003 у 12:45

Слухаю Радіо-Рокс - Україна. Бо це єдине в Києві радіо, що веде мовлення виключно українською.
Плюс до того - найнепопсовіший плейлист.
Ще вони постійно запрошують усіляких депутатів та не бояться їм ставити компрометуючі питання, потім роблять непогані нарізки - заставки. В одній з їхніх заставок голос, схожий на голос Януковича каже "я в своєму житті ще муху не образив ;)".

А щоп'ятниці о 17-й програма "дерусифікація". Теж цікава... коли співрозмовник добрий, бо ведучій українською погано говорить - відчувається, що в житті розмовляє російською.

І прийом в них не зовсім добрий, але - слухаю, бо більше в Києві слухати нема чого - вчора в маршрутці грало Люкс - диктор розмовляв з російською московським акцентом.

Freeman - 19-7-2003 у 02:36

Невже ніхто не слухає таке незвичне Радіо, як Мелодія? Дивно!..

По-перше: призабута музика (дозволяє відпочити від попси ;)).
По-друге: інформаційно-історичні повідомлення (в книжках довго шукатимете...).
По-третє: <Придумаю - обов.язково напишу :baddevil:>.

Яндрух - 21-7-2003 у 17:41

Воно й тому "незвичне" - те радио "Мєллодіа"

Яндрух - 21-7-2003 у 17:44

Просто те радио "проторувало" свою "доріжку" до вашого mind'у...

Svitovyda - 22-7-2003 у 15:21

odne slovo: bula kolys 'Iniciatyva'... :'(

Яндрух - 23-7-2003 у 18:39

Знаєте що, шановні, так досконало посв’ячені у „радіосправи”: мені, як і будь-якому пересічному слухачеві, є глибоко „по цимбалах”, чи є радіостіція якимсь „успішним комерційним підприємством”, що має приносити прибутки, що там ся діє у них на цій „кухні”; мені геть глибоко в ##### ота т.зв. „підводна частина айсберґа”, де нібито (за вашими словами) твориться щось неймовірне; знаєте, як було сказано у свій час певною „особою”: за ділами їхніми пізнаєте їх... Чи ж не достатньо того „кінцевого продукту” (того радіоетеру, який ми маємо зара’? на будь-якому радіо!), аби не встрявати у „навколостанційні” перипетії?...

Сусід - 25-7-2003 у 10:13

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Чи ж не достатньо того „кінцевого продукту” (того радіоетеру, який ми маємо зара’? на будь-якому радіо!), аби не встрявати у „навколостанційні” перипетії?...

І знову яка стародавня знайома позиція - дайте мені те, і тільки те, чого я хочу(-чуть). ЦІ слова можна сказати про все що завгодно - і про побут, і про культуру, і про політику... І мені теж хочеться, щоб було так-то і сяк-то... І питання, на мій погляд, не у тому, що є зараз, а у тому- як ми, прості слухачі можемо впливати на радіоефір, як змусити власників радіостанцій прислухатися до нашого голосу... Адже фактично вони від слухача не залежать (до певної, звичайно, міри) - ми їм гроші не приносимо... А ,на жаль, керують тут гроші, "бубло"... Через владні структури це теж робити , на мою думку, не варто - сприймається негаличанами як надсадні потуги "ярих" націоналістів-західняків "задавить нормальный ход жизни". (Може то тільки в мене таке враження склалося...)Що ж тут робити?? Може порадять щось люди, бо одних бажань мало, щось робити треба. АЛЕ ЩО ??????? :(

Nazar - 25-7-2003 у 10:40

Привіт!
До Яндруха: добре було би поспілкуватись "наживо", я вже у Львові. Мої телефони вказано на форумі. І не хотів я Вас ображати, але чомусь занадто особисто сприймаєте вислови про Ніко(якось навіть дивно для "простого пересічного слухача";).

До всіх: Що думаєте про некомерційне радіо? Перший час без реклами, ну хіба мистецькі події та деяку згадку про спонсорів проекту, але якось ніжно... Є багато ідей, які час від часу відсилаю на всілякі фонди - поки глухо. Але якщо би колективно попрацювати, то можливо придумається якась більш приваблива форма. Хочу почути всіх!

Василь - 29-7-2003 у 07:40

Назар, на цю тему треба поспілкуватись "наживо". Сьогодні я заїхав до Львова, коли буду наступний раз невідомо. Після 20 серпня буду точно, тоді давай зустрінемось; в мене є також ідеї щодо такого проекту.

Хто б міг подумати.

Nazar - 13-8-2003 у 19:18

Вчора якось на авомобільному радіо при скануванні хоча б чогось доброго аж остовпів. Там грав "Пастух Пустай, поет баронський син" з проекту "Є" у виконанні Тараса Чубая!!! Я не повірив, і заінтригований тим всім хтів послухати що ж будуть ставити далі.Неповірите! Дві години слухав радіо неперемикаючи, аж поки не ввімкнули Сердючку... Я настільки приємно вражений теперішньою Львівською хвилею, що аж боюсь щоби не наврочити. А ще там можна почути Дзвінку Гуцул (в цьому місці можете приатачити фотку Міська Барбари:lol: ), не знаю, наразі немаю часу зараз слухати весь ефір, і тому невідомо, чи вона була гостею, чи направду працює там.
Одним словом тиждень приємних новин продовжується!

Ще би та клята перевірка б десь канула...

Олексій Мачехін - 14-8-2003 у 12:35

Була в мене мобілка з цифровим приймачем....
Зв"язок мені став непотрібний - в офісі сиджу постійно, а в київських радіо зневірився. Тому от завтра поїду, продам мобілку і куплю плеєр. І стану сам собі радіо.

fish - 14-8-2003 у 12:47

була колись ініціатива.
була колись мобілка з цифровим приймачем у Олексія.
було колись в Одесі українське радіо, а тепер є вірменське.
А в нас було колись радіо Запоріжжя, а тепер нема.
Сяду та й коломийки складатиму.

Олексій Мачехін - 14-8-2003 у 12:51

Як каже мій вельмишановний тесть, людина виключно інтелігентна та чемна, коли я йому жаліюся на життя тєжке "Нічого, дітки - як прийдемо до влади, всіх пересаджаємо".

Донці своїй каже "перестріляємо...".
І іноді хочеться погодитись з цим давно вже сумним жартом.

Наталка - 14-8-2003 у 13:22

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Була в мене мобілка з цифровим приймачем....
Зв"язок мені став непотрібний - в офісі сиджу постійно, а в київських радіо зневірився. Тому от завтра поїду, продам мобілку і куплю плеєр. І стану сам собі радіо.


А мій плеєр зламався... остаточно... Продавати ніц не буду - наскладаю собі віршиків, за прикладом fish, а на день народження від колєг зажадаю новий плеєр. І НІКОЛИ БІЛЬШЕ НЕ БУДУ СЛУХАТИ в маршрутках "руськоє радіо або шаньсонь" :baddevil:

dr.Trollin - 14-8-2003 у 16:25

а мені взагалі радіостанції розподобались цілком.
(cумно) буду на мп3 переноску гроші копити.
Якщо вночі щось ще можна послухати...

2_Nazar
<про некомерційне радіо?>
а скільки от (може знаєш) вартує обслуговування передавача скажімо щоб хоч _місто_ перекривав?

Олексій Мачехін - 14-8-2003 у 16:34

Хоч місто - то вже до чорта. Аби б район.
в принципі на ФМ вони мають бути всі подібні - бо розповсюдження хвиль обмежується лише прямою видимістю.

Nazar - 14-8-2003 у 16:50

В суботу буду на Закарпатті, там хлопці якраз займаються чимось схожим, тому взнаю розцінки. Хоча там причетний (трішки) мер міста, і тому на Львів ті ціни проектувати важко. Як в попередніх темах повідомляв пан Роман Чайка радіо вартувало десь 1500 у.о. плюс зарплатня / місяць. Якщо ж проект буде некомерційним, тому з податками тут буде виграш, плюс можна було б вибити якісь пільги враховуючи його культурну сторону. Незнаю.

Олексій Мачехін - 14-8-2003 у 16:53

Доречі, щодо плати....
А скільки за чинним КК дають за радіопіратство?

Тобто якщо самотуж зробити передавач, забити хвилю, транслювати що-небудь.

Nazar - 14-8-2003 у 18:42

Залежить від того, чию хвилю заб"єш, якої служби:D
Нє, таки треба офіційніше, скажімо мусить ж мати місто як свою газету, так і свою хвилю.
Однозначно поділюсь своїми пізнаннями після відрядження.

Ага, про відрядження. Кому що треба, у2укайте, буду в Києві десь на наступному тижні, спробую якось спланувати собі попасти на концерт Перлини степу, який десь має тими днями відбутись.Як повідомив Олег (Борода) вокаліст Перлини (не плутайте з нашим Сергієм) по телефонній розмові, всіх буде радий бачити - приходьте, буде кльово! Ой, але я вже то дуже не по-темі!

Василь - 18-8-2003 у 07:24

Справді, звідки на ЛХ взялась Ярка (Дзвінка Гуцул)? Це дуже кльово, бо є що зараз слухати. Чи надовго?
І куди зникла "Перерва на обід з Олею та Мартою" на Ніко?

Андрій Пелещишин - 4-10-2003 у 18:05

Натрапив на таку сторіночку
http://www.olegmiks.narod.ru/radiolviv.htm

Зі здивуванням відмітив, що там ТРК Люкс вказоно як засновник більшості львівських FM (притому таких, які не викликають у мене позитивних емоцій).. Напевно, ця інформація загально відома, але для мене стала відкриттям. Правда, це ще питання наскільки вона достовірна?

fish - 4-10-2003 у 18:15

Та я прошу, що може бути д о с т о в і р н о г о на narod.ru?

Injust - 4-10-2003 у 19:29

Засновниками це важко назвати.Скорше робиться задля економiчної вигоди,але це не є великою таємницею.:wow:

dr.Trollin - 4-10-2003 у 19:34

А от щодо теми (майже).
Заблукала мені (блудливо) у голову одна ідея (нахабна).
"сам-собі МР3 радіо" - це є незле, звісно.
А от чи не бавився хтось з тим, щоб на МР3 оте ж -- загнати текст книжки?

Хоча б вже (хоч це і Жахливо) начитаний тексточиталкою "Говорілка"
(на Великий жаль бачив до неї лише рос. та англ. дикторські блоки у відкритому доступі).
Може хто бачив перенаправлювач виводу з неї в тоту МР3?

Василь - 13-2-2004 у 08:59

Коли буваю дома вечором, завжди слухаю Свободу о 20.00 по Довірі. А тепер гаплик.
Ну що ж: ура, часи срср повертаються

freak - 15-2-2004 у 19:15

Надаю превагу музиці на носіях!!!Тим більше, що на радіо станціях юагато попси,тай, ще й не нашої

Captivitas - 16-2-2004 у 12:28

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Коли буваю дома вечором, завжди слухаю Свободу о 20.00 по Довірі. А тепер гаплик.
Ну що ж: ура, часи срср повертаються


З приводу "Свободи" на "Довірі" пояснення пана Кічигіна
за адресою
http://www.2000.net.ua/print/forum/svobodanestoitdollarov.html

Ну "не форматом" "Свобода" виявилась :mad:
Люди хочуть музику слухати.....

Dmy - 16-2-2004 у 19:47

Поки без коментарів
http://www.radiosvoboda.org/programs/democracy/uk/2004/02/4961742B-...

http://www.radiosvoboda.org/programs/ukraine_world/uk/2004/02/9E5C9...

AM - 22-2-2004 у 14:26

На наших теренах єдиною доступною професійною наземною радіостанцією є RMF-FM. Про решту навіт нема шо казати

Влодко - 13-4-2004 у 03:32

Не слухаю радіо, тому що воно є комерційним, а тому попсовим і рекламним, раніше слухав Люкс ввечері (передачу"Рок або життя";), потім воно спопсилось і тепер пишається, що не крутить російську попсу хоча й українське особливо не почуєш ефір забитий англійським, що теж є "вельми похвальним" і надзвичайно патріотичним(іронічно); так і з рештою радіостанцій за різницею що ставки робляться на російський попс. Одним словом фм то ГОПОТЄКА, то хай вони його і слухають. Я ж хочу почути на теренах Львова некомерційне, незалежне радіо яке б крутило якісний український та світовий рок різних напрямків від панку до думу, також для любитилів попси був-би свій радіоканал, щоб не відчували себе знедоленими, з якісною українською і їншою музикою, принаймі в пропорції визначеній чинним законодавством.

saLAVado - 5-5-2004 у 07:59

Наше Радіо - зразок культурного радіо.

Nazar - 5-5-2004 у 10:24

:)

Олександра Бабяк - 5-5-2004 у 12:29

Якось важко визначитись, яку хвилю я конкретно слухаю, оскільки я прихильник української музики (взагалі слухаю будь-яку якісну музику окрім розійської попси), а зараз кожне радіо крутить російську музику, в меншій/більшій кількості, але крутить. Тому і я "скачу":rolleyes: з однієї хвилі на іншу, там де наше, рідне.
Бракує "Ініціативи"...дуже...:(

Nazar - 5-5-2004 у 12:39

Не крутить російської Незалежність і Люкс - я це гарантую. Це у Львові з Львівських. М фм також не кртутить, але мовлення веде російською:(

Остап_М. - 5-5-2004 у 12:57

Звичайно без "Ініціативи" дуже важко........
Слухаю "Незалежність", RMF FM і MFM..... бо там хоч інколи кавалками дають добру музику........

Яндрух - 6-5-2004 у 16:55

Ну, FM - FM'ками, а в неділю ввечері на Ґала-рейдіо йде файна програма - "Місячні транбони" - від dj Толі та його напарника-а. От там, в прямому радіо-етері, можна "подуріти" - так "подуріти"! Прослухавши україно- чи російськомовну пісеньку, ви маєте "розповісти" про неї всьо, шо вам прийде сеї хвилі до голови: будь-яку дурницю ви можете "нести" - аби то було прикольно й, головне, аби співпало з певним смаком ді-джея! І тоді вищезгадані чуваки поставлять вам ту річ, яку ви захочете. А як ні - то поставить те, шо він схоче. Ось так. (##-##)

(А назва то яка - "Місячні транбони"! Здуріти можна, нє?!!)

Ростик Небокрай - 11-5-2004 у 16:35

Слухайте радіо "Ера"

Яндрух - 11-5-2004 у 17:12

Так воно повністю провладне.

Лучишин Роман - 24-6-2004 у 11:59

Цитата:
Першим відправив користувач Fantom
За професіоналізм ведучих, за мінімум "попси" в порівнянні з іншими, за їхнє почуття гумору.


От що що а це найбільше мені неподобаєтсья! Якщо вони тільки замовкають то ще слухати можна. А вот примітивної рісійскої попси, типу "забирам меня уже и целуй меня везде" вних аж занадто. Доречі рекомуендую поспілкуватися з тим товаришами в прямому ефірі українською мовою.

Особисто слухаю Люкс. В них найчастіше можна почути українську музику. Що мені непрдобається в них, що вони інколи включають ту ж російську попсу в англійському варіанті. До цього відноситься Тату. Від яких мене просто нудить.

Олексій Мачехін - 24-6-2004 у 12:02

Тут п. Bis зауважив що в Києві Радіво-рокс запустило неділі слов`янського року. Ну, звісно, далеко не все там українське, але фактично то Золоті ворота раз на тиждень.

Капітошка - 24-6-2004 у 12:24

Раніше, коли у Києві ще був радіо Люкс (Львів) лише його і слухала: цікаві передачі, хороша музика (багато україномовних пісень). Наразі радіо Промінь, щочетверга програми Ольги Смоляр. Лише там можна почути гарну музику і щось цікавеньке про нові гурти.;)

Лучишин Роман - 24-6-2004 у 14:43

2 Капітошка
Хіба його в Києві зараз немає? 8 травня я був в Києві і одному супермаркеті (на вул. Єреванській) було включено Люкс. Що мене приємно вразило :)

Captivitas - 24-6-2004 у 14:54

навіть інколи в нас у Запоріжжі "Люкс" пробивається.

Олексій Мачехін - 24-6-2004 у 16:20

А зараз в Києві Радіво люкс - філія рускага радіва. Слухати гидко.

Tempika - 25-6-2004 у 07:17

...радіо люкс перетворилося на звичайне попсове радейко... я б особисто з задоволенням слухала
радіо, де б переважно крутилася західна музика, різна-різна, і європейська, і американська.... мушу
визнати, що укр. музику майже не слухаю, бо вона для мого вуха надто поганенька за якістю музичного
матеріалу, і то ніякі тексти не зкомпенсують... маю, правда, піккардійську терцію, океан ельзи, мандри,
та й усе... на радіо люкс працювала трошки з самого початку його створення, але говорити про це не
буду, бо коли навіть працювала там, то слухала майже в основному львівську хвилю... як пішов юрко
червінський, то й зовсім перестала слухати радіо люкс, – всі ці дівчатка з штучно піднесеними
веселими голосами, що несуть ахінею в перервах... і сплошний голос руслани в джинглях... то було
несила... хочу радіо, де можна почути усе, навіть класичну музику...

dr.Trollin - 25-6-2004 у 08:01

во-во. Як мені не вистарчає "Radio Trojka" - польського.
(мрійливо-згадливо) програма "трійка під місяцем"...

Або (паче того) варшавської "Радіо-класІка" :((
(мрійливо-згадливо) Бах годинами...
Мило-тонічне змішАння викрученого на максимум скрипкового концерту з ритмічним гудінням компресора електронного мікроскопу :)
(причім особливого цимусу додавало те, що отой мікроскоп ще і оснащений кліматизатором потужним є, а на вулиці ж було +34 на той мент)

Олексій Мачехін - 25-6-2004 у 08:33

Кажучи про Люкс я насамперед кажу про київську студію.
А придуркувата манера піднесених настроїв і пацаватих веселощів мені теж не до вподоби. Здається її у масковскіх фм-ок запозичили.

Tempika - 25-6-2004 у 09:18

...я так заскучила за *лятом з радійем* :-)) там сиділи такі спокійні, приємні ведучі... ех.

Aleksandra Fink-Finowicka - 26-6-2004 у 22:46

Цитата:
Першим відправив користувач AM
На наших теренах єдиною доступною професійною наземною радіостанцією є RMF-FM. Про решту навіт нема шо казати

У Варшаві ситуація схожа :)

Nazar - 27-6-2004 у 08:26

У Варшаві крутиться польська музику - у нас ні, лише відверта попса, і то лише по небагатьох станціях...

Aleksandra Fink-Finowicka - 27-6-2004 у 12:03

RMF-FM – це ж не тилькі музика, в них завжди найбільше цікавих та важлівих інформації.
Наприклад ставленє до політиків у цім радіо схоже на дійсне ставленє народу.
Дла порівнання у державних стіціях часто трапляються такі дивовижне інформаціє, як це - ніб то СЛД дуже поважана партія, або як наприклад ніб це колишній пре'єр Юзеф Олекси є одним із найбільше популярних політиків в Польщe. Я вважаю це неправда! По перше – не знаю багато людей, які його вважають добрим політикєм, та по друге за що ніби? Нічого він великого не вчинів, навіт навпакі, щось є не ясно із його пов'язанямі із Москвою!
До того ж є трохі таких людей які не вміють цікаво говорити, але їх завжди у деякіх радю можна почути. Mаю на увазі не тилкі пана Міллера, які донедавна був польськім прем'єром, а якого щоранок можліво було ціле пів години, або й годину слухати що він вважає на всі можліве теми, може би й прогноз погоду на завтра переповів? Кєди впав літак із прем'єром люди тішилися – врешті не муде Міллера вранці у радіо! Але ні, був! Була спеціялна трансміся із лікарні:-(
До того ж в телебаченні й у радію державних працюють презентери, які не вміють цікаво говорити, але їхнє аудиуіє саме тоди, коли найбільше людей слухає радію. Наприклад один такі пан Шаранович, став спецялістом від спорту – як тилькі Адам Малиш почав далеко “літати” відразу перегнали гет любляного вчеснішого коментатора і почав коментувати Шаранович. Важко його слухати, бо дурності часто він розповідає (люди зробили сайт в інтернеті, де всі “мудрості” панем Шарановічом сказане записано). Не хотимо його слухати, але за неше гроші (всі платімо абонамент за радіо) мусімо!
РМФ це одна із нечислівих стації, де не тилькі можна послухати найновші музичні хіти, але і послухати що мають про сказати різноманіте політикі із опозиції (частіше як п'ять хвилин раз через два тижні – у державих медіах). Та й найцікавше презентери там працюють.
Ну в вас теж певно є і такі радія, у якіх передають інформації цілком незгідне із вашим знаннєм, або просто підпирають завжди одну партю. То й розумієте що я маю на увазі. Адже РМФ й ще кілка інших польськіх стації варто слухати і я тішуся як РМФ можна почути і в одних містах на Україні.

Лучишин Роман - 28-6-2004 у 11:56

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А зараз в Києві Радіво люкс - філія рускага радіва. Слухати гидко.

Щось тут не те... Може віж 8-го травня 2004 року дійсно щось змінилося, але всеодного багато неспівпадінь:
1. русское радио в Києві вже є давно, навіщо ше одне?
2. за той час що я слухав його непочува ніодного російського слова. А я добре маю продставляня про то московську туфту.

Tempika - 28-6-2004 у 14:50

...мова українська, але стилістика і музичний формат типового попсового московського радіо...
справа ж не в мові, є чудові російські групи, що грають рок, джазік і тири пири... невже українська
тупа попса чимсь ліпша від російської тільки тому, що тексти українською?... як і примітивний
стиль ведення ефіру, відсутність тематичних цікавих програм, – самі поздоровлялки та хіт-паради..

Nazar - 28-6-2004 у 14:55

Згоден.
Признають, мав якесь "не таке" ставлення до Ваших дописів, сприймав їх як такі, що "типові для російськомовної дівчини", але наразі цілком згоден у цьому судженні.
Звичайно, що не такого рівня українську музику ми хочемо бачити у етерах, а дійсно свого гідного рівня, який наразі сидить у підвалі, і лише якісь окремі його промінчичи бачать світ Божий очами радіослухачів, але і то приємне.
Багато всього понаписував, тому надалі спробую попростіше, але детальніше.

Тарас Сокальський - 28-6-2004 у 21:37

Цитата:
Першим відправив користувач Rainbow
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А зараз в Києві Радіво люкс - філія рускага радіва. Слухати гидко.

Щось тут не те...

Річ у тім, що Люкс львівський і київський -- то з деякого часу "дві великі різниці"... В Чернівцях ловиться останній:mad:

Captivitas - 29-6-2004 у 09:33

Цитата:
Першим відправив користувач Тарас Сокальський
Річ у тім, що Люкс львівський і київський -- то з деякого часу "дві великі різниці"... В Чернівцях ловиться останній:mad:


В Запоріжжі теж ловиться останній, який називає себе "Перший розважальний канал" :mad:

Тарас Сокальський - 17-7-2004 у 17:12

Позавчора вичитав в газеті (хоча й раніше здогадувався) -- київська студія Люксу належить донецьким бандюкам:mad:

Tempika - 25-7-2004 у 08:05

...о.
появилося нове радєйко на 91.1 еф ем :-)) називається *радіоман*... мені сподобалося,
принаймні набір закордонних хітів майже весь з 90-х.... файно. :-))

Ольга Книш - 25-7-2004 у 23:10

Якби нам таке собі радіо "Мелодія" з суто українськими піснями
та з об*єктивністю "Свободи"!Ото б я вже наслухалася...,
а так...нема з чого вибирати.У кожній нормальній країні
усі радіостанції тематичны,а в нас увімкни-і почуєш усе:від "Била баба
поліцая..." до "Все мы,бабы,стервы".

Nazar - 26-7-2004 у 09:02

Не все так погано.
Щодня на Радіо Незалежність з обіду блоки української музики, далі о 20,00 на Львівській хвилі програма Юрія Шарфова "Усі барви джазу", далі щочетверга по променю Оля Смоляр, крім того ФДР транслюється багатьма станціями.
Впринципі гортаючи канали і знаючи розклад можна мати добре радіо:)

Captivitas - 28-7-2004 у 10:56

У Тернополі нове радіо "Українська хвиля" з лише українською музикою.
Джерело - ВВС

Олексій Мачехін - 28-7-2004 у 11:04

Чи переїхати до Тернополя?....

Наталка - 28-7-2004 у 14:36

Олесю, як надумаєш - свисни, мо’, я теж поїду. :)

Олексій Мачехін - 28-7-2004 у 14:52

Е нє, я з дружиною поїду :saint: :lol: ;)

Слухай, мо наші щось таке відкриють?
Я оце зараз в ремонті весь, та авторитетно заявляю, що вдень на вихідних можна слухати Еру. Передачі цікаві, перемішані з радіовиставами, під кропітку роботу - дуже цікаво слухати. А ще по Ері обрізають політику в дискусіях і часто піднімають доволі цікаві теми.
Тої суботи (чи неділі?) оно Карпатіянс були, так в гори захотілось....
І вікторини у них мовознавчі є, то для тебе, мабуть, Наталко, цікаво буде :)

Наталка - 28-7-2004 у 16:10

А я - з чоловіком. :)
А "Ера" справді доволі цікаві програми робить. Просто стомилася я з того всього шансону і т.п. - душа бажає свята. Антиотрути. :) Хоча ніби по Нашому радіо має бути реклама Коронації - 2004 і вже виданих книжок, але... Ролик на пам’ять запишу, якщо то всьо буде, але слухати НР все одно не хочу...

Тарас Сокальський - 30-7-2004 у 13:20

Цитата:
quote]Першим відправив користувач Captivitas
У Тернополі нове радіо "Українська хвиля" з лише українською музикою.
Джерело - ВВС

Ну, не знаю, наскільки воно нове -- я рекламку в ґазетці ще років 2-3 тому бачив. А стосовно "лише української" музики, то я торік десь в квітні-травні хвилин 40 послухав то УХ-радійо -- стабільне чергування 1:1:1 наші/русішь/решта світу. Звісно, проти доступних в Чернівцях їхніх/люксів/ніків/новошансонних хвиль то є супер-українська радейка, але то лише 33.(3)% від бажаного... Втім, за рік часу все могло змінитися. Тож, як буду наступного тижня в Чорткові (70 км на південь від Тернополя), видряпаюся на горбочок з радейком і послухаю...

Тарас Сокальський - 30-7-2004 у 13:27

Якісь вороги задушили тред про музику в маршрутках, тож перепрошую за деяку офтопність наступного повідомлення.

КИЇВСЬКА МЕРІЯ УСНО РЕКОМЕНДУЄ ТАКСИСТАМ НЕ ВМИКАТИ ШАНСОН

Київська міськдержадміністрація вимагає від водіїв маршрутних таксі не вмикати під час роботи радіостанції, які транслюють музику шансон.
Заступник голови КМДА, начальник Головуправління промисловості і транспорту Валерій Кір'ян пояснює цю вимогу скаргами пасажирів. «З перевізниками ми дуже жорстко поговорили на нараді. Мер особисто звернув на це увагу. У нас що, немає пісень про Україну, про Київ?»,– сказав Валерій Кір'ян. Щоправда, в Головуправлінні промисловості і транспорту КДМА «Контрактам» уточнили, що наразі немає жодних письмових розпоряджень чи інших документів, які забороняли б вмикати в маршрутках шансон. Натомість міська влада в усній формі настійливо рекомендувала маршрутникам дотримуватися такого правила, оскільки до мерії звертаються зі скаргами розгнівані громадяни і навіть депутати. Самі ж водії до таких рекомендацій сткавляться дещо скептично, хоча з побоюванням. В одному з об'єднань перевізників сказали, що поки немає відповідного документу – немає й санкцій. Водночас досить сумнівна і поява такого розпорядження. Втім, напевно, мерія має свої засоби впливу на маршрутників, щоб ті виконували її усні рекомендації. Зазначимо, що сьогодні в Києві працює близько 4,5 тис. маршрутних таксі. (Галицькі контракти за місяць, №2-3, липень'04)

Олексій Мачехін - 30-7-2004 у 13:33

було це, було, ну геть же ж не свіже. :(

Тарас Сокальський - 2-8-2004 у 15:32

Ok, претензії на сенсаційність знімаю, а закиди щодо несвіжості переадресовую "Контрактам". А ефект що, як і слід сподіватися, нульовий? Ну то треба нагадати тому Омельченкові, якої біди він в президенти випхався?:lol::lol::lol: А як не поможе, займемося радіопротидією, бо мене це також дістає… шаньсонь в Чернівцях ловиться слабонько, тому в маршрутках не практикується, але всілякого моськвопопсу вистачає з чортами, тож треба вирвати кавалок часу і кишеньковий глушничок скапарити:D
(на вушко знавцям КК – а яка то стаття?)

Олексій Мачехін - 2-8-2004 у 21:43

Ні, чому, я шансону вже в маршрутках не чую. Тепер грає (мої вуха) русскає радіво... або радіво люкс, що за плейлистом ідентичні.

Громов Сергій - 4-8-2004 у 09:43

Нещодавно мав наглість не піти на роботу :) з причини чергового ремонту - як увімкнув радіо, то не виключав. Піймав себе на думці, що весь час чую одні й ті самі ритми (чи то як передати словами).

Не скажу - що саме слухав, але троха задрало ! Помив руки, дорвався до настройки каналів. Крууууутиииииииив, крууууутиииииииив, крууууутиииииииив ....................................

Потім вимкнув і в тиші продовжив дрелити стіни :)

Tempika - 4-8-2004 у 10:08

...аналогічно :-) пора вже радейкам розшаровуватися по формату – десь класика, десь рок, десь джаз... а то весь
час крутять середньостатистичну попсу для середньостатистичного слухача, якого, звісно, в природі не існує... :-)))

Nazar - 11-8-2004 у 08:04

Не все так погано.
Сканери знайшли нове радіо - "Чиста хвиля" на чистоті 88,7 FM. Формат станції вигідно відрізняється від всіх решти перевагою української музики - лише кожна п"ята пісня або інструментальний хіт, або якась іноземна (приємно відзначити, що не російська). Наповнення українськоо ефіру різноманітне, хоча є якась перевага типу Мелодії - крутять таке собі троха підзабуте стареньке. З нового чув Чорний вересень.
Мені сподобалось.

Олексій Мачехін - 11-8-2004 у 09:17

йой, яка жаба :( хочу в Києві таке

Nazar - 11-8-2004 у 10:18

Якщо так і надалі буде продовжуватись - за місяць часу з"явилось два українських радіво (у Тернополі та у Львові), то ще до виборів і у тебе з"явиться.
Принаймі маю надію, що таке буде розвиватись із проявленою прогресією.

Олексій Мачехін - 11-8-2004 у 10:35

Дай Боже, бо тюнер простоює.

Nazar - 11-8-2004 у 11:10

Я ще перепрошую, але я невірно вказав частоту - насправді мало би бути 89,7FM

Captivitas - 12-8-2004 у 10:34

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Якщо так і надалі буде продовжуватись - за місяць часу з"явилось два українських радіво (у Тернополі та у Львові), то ще до виборів і у тебе з"явиться.
Принаймі маю надію, що таке буде розвиватись із проявленою прогресією.


Будемо сподіватись.
В потязі хвилин 15 вдалося послухати:"УХ-радіо- Справжня українська хвиля!". До речі ВВС транслюють ввечері. :)

Яндрух - 12-8-2004 у 19:16

Гей, народ (і, особливо, Назар...) - а як щодо нового "RadioMAN" (91,1 FM)?
Як на мене, то дуже-й-дуже якісна музика: немало класної польської, добірна наша, 100%-ово-хітова закордонна й (увага, для Назара!) зовсім, ну зовсім відсутня рос.-мовна...

Власне, - музика, бо окрім неї там ше більше нічого немає. Ну, але то, думаю, "до пори, до часу"... Здобувають авторитет..., рейтинг!..
(Скоро-во вибори на носі - тож, мабуть, зачнуть "пускати" рекламу кандидатів в президенти...)

Яндрух - 12-8-2004 у 19:24

2 Nazar:
А щодо того нового "Еко-радія", шо ти десь був ту упімнув, то як на мій смак - якась "провінційна туфта", а не радіостанція...
(Мабуть, для одних іно "патрійотів"..., ##-##...)
Ліпше вже слухати Galа - дарма що переважно рос.мовне, але теж достатньо якісне.

Nazar - 13-8-2004 у 13:33

Радіоман дійсно приємно вразив апаратурою, якісним передавачем та відсутністю російської.
Але більше нічим - те саме ніко, тільки без російщини. Боїться ставити нехіти, особливо українські (най інші розкручують), що робить його нецікавим. Таке наповнення навіть присутність Чайки би НЕ компенсувала. Хоча польска тут доволі добре представлена - це плюс.

А от Еко-радіо вигідно вирізняється на фоні сірої маси великою (левовою) часткою української музики, і саме цей факт пробачає їй присутність "традиційної естради", а присутність підвальної музики прикрасить будь-який ефір.:)
І передавач ніби добрий - вчора тягнула хвиля від Львова аж до Нижнього Синьовидного на просту автомобільну антену.
Гала - :) , най Вони самі собі і слухають її. :)

Ігор Луцький - 18-1-2005 у 13:05

Я слухаю радіо "ЕРА ФМ", бо іншого в мене просто немає.

Captivitas - 1-2-2006 у 00:26

Найближчим часом можна чекати переформатування ФМ-станцій.
Ірландська Communicorp Group купила "Наше радіо" та радіо "Апельсин". Це перший прихід іноземного капіталу в український ФМ-простір й стимулювання до більш якісного наповнення радіостанцій.
Ірландці робили вибір між Китаєм та Україною й таки обрали українські станції.

Сергій Бєляєв - 1-2-2006 у 09:48

А я, останнім часом, M-FM став слухати.

Юрій Сєров - 1-2-2006 у 12:56

Цитата:

Ірландська Communicorp Group купила "Наше радіо" та радіо "Апельсин". Це перший прихід іноземного капіталу в український ФМ-простір й стимулювання до більш якісного наповнення радіостанцій.

Кельтська музика замість шансону? Думаю гірше не буде :) :D :baddevil:

Captivitas - 1-2-2006 у 13:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:

Ірландська Communicorp Group купила "Наше радіо" та радіо "Апельсин". Це перший прихід іноземного капіталу в український ФМ-простір й стимулювання до більш якісного наповнення радіостанцій.

Кельтська музика замість шансону? Думаю гірше не буде :) :D :baddevil:


Формат змінювати вони не планують, але у найближчі кілька років обіцяють зробити мережеве радіо.
Докладніше:
http://www.telekritika.kiev.ua/articles/132/0/6544

Ігор Баранік - 8-4-2006 у 11:45

У нас в Нікополі розпочала мовлення нова хвиля "Радіо 5". У мене від неї вуха в`януть. Питання. навіщо в цьому регіоні станція, яка крутить російські пісні, при наявності ще трьох таких, сміх та й годі. Я з того всього слухаю лише українське радіо "УР-1". Перемовини з тернопільською "Українською хвилею", про мовлення в Нікополі не дали результатів. Словом тут можна задихнутися від ГКП(галіма ська попса)!:baddevil:

Тарас Сокальський - 9-4-2006 у 20:45

Як казала ведуча "NIKO-FM"-"Народного Радіо", найкраще радіо -- WINAMP;)

Олександр Чорнобиль - 13-6-2006 у 08:29

Вчора провів цілий день у Києві і довелось трохи послухати "їхніх" ;) FM-станцій. Дуже сподобалось радіо "Ренесанс", особливо наявністю великої кількості інструментальної музики і (о, яка єресь!) джазу. Жаль немає його у Львові...

Ігор Баранік - 23-9-2006 у 21:03

А в Нікополі вже точно почне мовлення радіо "Ера ФМ", це дуже значна подія для міста.

Макс Южаков - 24-9-2006 у 14:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Вчора провів цілий день у Києві і довелось трохи послухати "їхніх" ;) FM-станцій. Дуже сподобалось радіо "Ренесанс", особливо наявністю великої кількості інструментальної музики і (о, яка єресь!) джазу. Жаль немає його у Львові...

Знайшов сьогодні "Ренесанс" в Дніпрі на 73.46(73.5) за допомогою
Вашого допису та сторінки на http://proradio.org.ua.

Дуже дякую!

Ігор Баранік - 24-9-2006 у 18:25

Я слухав цю хвилю через Інтернет, і теж вважаю її дуже цікавою. Взагалі з київських музичних станцій можу виділити дві, це Ренесанс і Рокс. Шкода, що їх на транслюють на всю Україну.

Макс Южаков - 26-9-2006 у 21:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Я слухав цю хвилю через Інтернет, і теж вважаю її дуже цікавою. Взагалі з київських музичних станцій можу виділити дві, це Ренесанс і Рокс. Шкода, що їх на транслюють на всю Україну.

Тількі но послухва трішки через Інет. Виявляється
наш місцевий джаз відрізняеться від того, що в Інеті.

Ігор Баранік - 28-9-2006 у 19:27

Як саме він відрізняється? Охарактеризуй різницю.

Макс Южаков - 28-9-2006 у 20:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Як саме він відрізняється? Охарактеризуй різницю.

Зовсім різна музика гра, якщо одночасно слухати.
Хоча наповнення здається схожим.

Ігор Баранік - 28-9-2006 у 20:09

Я не спец в джазі, але мені подобається їхній формат.

Роман Ромашка - 9-11-2006 у 16:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Взагалі з київських музичних станцій можу виділити дві, це Ренесанс і Рокс.

Щодо Рокс'а то на які частоті?
Я щось не знайшов такого :(

Макс Южаков - 10-11-2006 у 15:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Щодо Рокс'а то на які частоті?
Я щось не знайшов такого :(

Погляньте тут:
http://www.proradio.org.ua/regions/kyiv-fm2.html
http://www.proradio.org.ua/regions/kyiv-fm1.html

Роман Ромашка - 16-11-2006 у 18:58

Знайшов ;)
Доречі, вчора ввечері замітив бігборд з рекламою "Континент" повертається.
Ще всіпв послухати. Але цікаво чи буде той самий "Континет" чи якась пародія на те що колись було...

Ігор Баранік - 19-11-2006 у 21:42

Можеш перевірити це на їхньому сайті, або на http://www.proradio.org.ua/

Ігор Баранік - 2-12-2006 у 22:14

В Нікополі досі немає пристойної радіостанції. Обіцяли встановити "Ера ФМ" але поки глухо.

Ігор Баранік - 19-2-2007 у 21:39

Ура!!! В Нікополі почала мовити радіостанція "Ера ФМ"!!!

Максим Стюфляєв - 13-11-2007 у 23:29

Слухаю Еру ФМ (правда, зараз значно менше, ніж раніше). А так полюбляю канали Державного радіо і українські програми "Свободи" та ВВС

Юрій Сєров - 23-11-2007 у 17:02

Останніми днями слухаю Радіо "One". Крутить музику, яку в нас прийнято називати альтернативною. 103.9 FM.

Nazar - 23-11-2007 у 17:17

Яка мова домінує?

Юрій Сєров - 23-11-2007 у 22:33

Англомовний рок і рок-н-рол. Час-від-часу шось наше, чув Фліт і Моторолу. Кажуть ще російське проскакує, але не чув.

Nazar - 24-11-2007 у 15:36

Знаєш, останнім часом слухав радіо "Західний полюс" (І.Франківськ) - я на ньому свого часу трішки працював - тоді мені подобався формат - і от зараз - близько 50 % російської музики...
Реклами там доволі багато - рейтингове значить. Стало сумно:(
А от у Тернополі - навпаки оптимістично приємно все виглядає. Навіть не віриться.
Як завжди багатіє рекламою "УХ-радіо" (Українська хвиля) - 100% україномовного продукту, де представлено всі сцени - від ультратрадиційної та маршрутково-весільної і аж до радіо-року.

Серж Петренко - 28-11-2007 у 00:38

В Полтаві слухав "Вашу хвилю". (власне хвилю вже не пам'ятаю) Формат - усього потроху, крім "російського шансону". Загальне враження позитивне.
У Києві слухав "Джем ФМ" (95,6ФМ) Формат - російський (на жаль, переважно) та український легкий рок. Загальне враження - можна слухати, якщо з перервами. Були в Києві і кращі. "Молоде радіо", зокрема - то взагалі шик. Але царство йому небесне...
Зараз робота занесла мене на Черкащину, де слухаю радіо "Рось". (101,0) Формат - ретро + українська естрада. Знов-таки, ретро звучить явно частіше. Але!.. Не так давно мав місце випадок, про який я з захватом розказую тепер своїм друзям. Діджей читає отриману пошту:
"..."...поставте Кармен...". Буде вам, зачекайте. "...поставте ..." Теж поставлю, не все зразу. "...поставте Максім". Не поставлю! Неформат. (коротка пауза) А хоч би і формат, все одно б не поставив. Принципово."
І поставив "Колискову" гурту "Далеко"! (теж, на жаль, нині покійного...)
Вночі була помічена навіть "Пікардійська терція".

Максим Стюфляєв - 28-11-2007 у 01:55

До речі, "Молоде радіо" зараз працює в інеті http://www.molode.com.ua/

Максим Стюфляєв - 19-2-2008 у 18:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярослав Шафінський
Слухаю Джем-фм
Рок любите? У такому разі програми Ольги Смоляр- саме для Вас! Рекомендую. Тим паче Ви киянин і "Промінь" для Вас упіймати не проблема. ;)

Ореста Тимчишин - 29-3-2008 у 12:48

Ера ФМ - дуже файне радіо, тут можна почути багато користної і не спотвореної інформації.
Якщо говорити про розважальне радіо - то радіоМАН. Слухаю його навіть перебуваючи за кордоном в режимі он-лайн:)

MaxymPidboljachny - 21-4-2009 у 16:28

А моє улюблене радіо ван накрилось. :( Там тепер якесь кончене радіо алла. :((( Скоро буде і радіо Філя, і радіо галкін. :(

Галина Лев - 21-4-2009 у 21:26

А я чомусь тільки Мелодію сприймаю і Еко. Їду в дорозі, то міняю обидвох. Дуже люблю в Мелодії оті всі радянські заставочки. Хоча воно теж зіпсулося. Як на мене, то мало би притримуватись репертуару до 90-х або принаймні серйознішого, а то пхають геть усьо.

Юрій Сєров - 22-4-2009 у 00:24

Цитата:

А моє улюблене радіо ван накрилось. :( Там тепер якесь кончене радіо алла. :((( Скоро буде і радіо Філя, і радіо галкін. :(

Також мене шляк трафив минулого тижня... Знову нема що слухати. :(

Тарас Лонський - 6-12-2010 у 18:42

Останнім часом виключно Львівська Хвиля.. ехх, сумую за РадіоМаном =(

Оля Покровецька - 2-12-2011 у 18:00

Галичина та Люкс ФМ =)

Олександр Майборода - 23-6-2012 у 13:00

З'явилась потреба надсилати прес-релізи для висвітлення інформації на львівських радіостанціях.
Хтось, можливо, володіє електонками радіожурналістів (і готовий поділитись базою)?