Форум Рідного Міста

Як потрапити в садочок чи чому не має місць в Львівських садочках

Онук Юрій - 7-4-2009 у 11:04

Доброго ранку !
За тиждень часу обійшовши понад 10-ток садочків зрозумів таку річ що потрапити малечі в цей заклад не реально так як місць не має. Це проблема загально українська чи спосіб покращити чиєсь кишинькове становище таке у мене склалося враження на жаль! Підкажіть як людині яка відверто платить податки і не проти дати гроші садку за те що її дитину там доглянуть, але лише на рахунок садочка а не в кишеню його працівників. Як правильно юридично і куди звернутися з цим питанням цікавлять садочки Галицького району, проживаємо ми на вул.Л.Курбаса тож хто що порадить панове!

volkorny - 7-4-2009 у 11:14

Або йти на компроміс з совістю або наймати персональну няньку.

Андрій Пелещишин - 7-4-2009 у 11:26

Садочки підпорядковуються районному управлінню освіти. Зверніться туди. Якщо виявиться, що в садочку вільні місця таки є, а вас штучно відфутболюють - питання зніметься.

Але реально проблема з переповними (формально, бо багато дітей тільки записані, але не ходять або ходять рідко) існує. Особливо в старих районах.
Знову ж. Не знаю як в цьому випадку, але краще дитину записувати "змолоду". Для ясельних груп попит менший, ніж для старших - багато батьків до 4-5 років не хочуть здавати дитину в садок.

Demyan - 7-4-2009 у 11:40

Переповнені садочки. це факт.

Онук Юрій - 7-4-2009 у 11:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Садочки підпорядковуються районному управлінню освіти.


Цікавить таке як це відіб'ється на малечі і чи вкогось є досвід у таких зверненнях? Так як компромісу не буде хочеться робити зміни в країні починаючи з себе. Не давав і не буду давати хабаря!!!

Роман Голощук - 7-4-2009 у 12:00

Питання вже піднімалось на форумі тут: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=7085&page=1#pid88360

Можу лише підтвердити наявність такої проблеми, бо сам ще пробую влаштувати дочку (2.5 років) у садок. "Відфутболили" на травень - коли будуть формуватися нові групи.

Андрій Пелещишин - 7-4-2009 у 12:05

Цитата:
Цікавить таке як це відіб'ється на малечі і чи вкогось є досвід у таких зверненнях?

А ви готові давати дитину в заклад, щодо якого ви боїтеся, що це "може відбитися"? Добрий педагог не мав би свою злість проектувати на дитину. Якщо ви вважаєте, що там погані вихователі - не здавайте туди дитину у будь-якому разі.

Онук Юрій - 7-4-2009 у 12:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Питання вже піднімалось на форумі тут: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=7085&page=1#pid88360

Почитав не знайшов нічого нового нажаль!

Можу лише підтвердити наявність такої проблеми, бо сам ще пробую влаштувати дочку (2.5 років) у садок. "Відфутболили" на травень - коли будуть формуватися нові групи.


А чи вдалося Вам хоч залишити заяву? Хоч якесь письмове підтвердження того що Вас не "відфутболять" на червень чи липень?

Роман Голощук - 7-4-2009 у 13:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Онук Юрій
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Питання вже піднімалось на форумі тут: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=7085&page=1#pid88360

Почитав не знайшов нічого нового нажаль!

Можу лише підтвердити наявність такої проблеми, бо сам ще пробую влаштувати дочку (2.5 років) у садок. "Відфутболили" на травень - коли будуть формуватися нові групи.


А чи вдалося Вам хоч залишити заяву? Хоч якесь письмове підтвердження того що Вас не "відфутболять" на червень чи липень?


Ні, не вдалося. Це ходила домовлятися моя дружина. Наступного разу я піду ;)

Demyan - 7-4-2009 у 14:38

а без щеплень беруть дітей в садочок?
Як на мене існує кращий варіант - це коли збирається пару сімей - знайомих сусідів і т.д. Наймають няню якщо такої (бабці, жінки чи ще когось) немає - і вона приходить в одну з набільш зручніших квартир - куди й приводять дітей. Оплата няні одна, а скинутися вже легше.

Онук Юрій - 7-4-2009 у 21:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
а без щеплень беруть дітей в садочок?
Як на мене існує кращий варіант - це коли збирається пару сімей - знайомих сусідів і т.д. Наймають няню якщо такої (бабці, жінки чи ще когось) немає - і вона приходить в одну з набільш зручніших квартир - куди й приводять дітей. Оплата няні одна, а скинутися вже легше.


Без щеплень беруть але треба мати результати аналізів малечі де вона не хворіє в цей момент на жовтуху і таке інше. Що до садочка у когось на квартирі то це не вихід не отримає там дитина того що потрібно бачив вже не раз подібне ще жодного позитивного відгуку не чув так само як про елітні садки де платне виховання та догляд. Заходив на днях в такий не дойшовши до входу розвернувся і пішов геть так як побачив сцену де няня яка з даля видно працює не за покликанням шарпала та волокла дитинча причому не на емоціях а з холодним розрахунгком бо малеча не там сиділа на майданчику, а узрівше мене змінила тон та заходилася витирати оченнята та заспокоювати дитя. Безперечно таке існує в усіх дитячих задках але обійшовши таких установ багато я не зустрічав так наглядно такого діла. При чому якто кажуть за Вашіж гроші от і вирішив для себе в такі установи диття не відам хоч сподівався це буде виходом з становища.

Олександра Харчук - 23-10-2010 у 20:57

а як зараз з оформленням у садочки у Львові? бо через 2 тижні ми з сім'єю переїжджаємо до вашого міста і щось терміново треба вирішувати з дитиною майже 4-х років

Андрій Пелещишин - 23-10-2010 у 21:32

Важкувато :(
Але багато залежить від району. Є райони, де щільність садочків вища, там легше.

Юрій Сєров - 23-10-2010 у 21:32

Цитата:

а як зараз з оформленням у садочки у Львові? бо через 2 тижні ми з сім'єю переїжджаємо до вашого міста і щось терміново треба вирішувати з дитиною майже 4-х років

Не з власного досвіду, але знаю, що це дуже проблематично. Щойно по ЗІКу розповідали, що з існуючих в 90-х 192 садочків залишилося 82 - тому така ситуація.
Знову ж таки не з власного досвіду знаю, що знайомство з покійними американськими президентами мало б позитивно вирішити проблему.

Соломія Федушко - 23-10-2010 у 21:49

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:

а як зараз з оформленням у садочки у Львові? бо через 2 тижні ми з сім'єю переїжджаємо до вашого міста і щось терміново треба вирішувати з дитиною майже 4-х років

Знову ж таки не з власного досвіду знаю, що знайомство з покійними американськими президентами мало б позитивно вирішити проблему.

Угу, в один пристойний садочок Шевченківського району Львова можна потрапити тільки з трьома копіями Бенджаміна Франкліна.

Hanor Narasson - 24-10-2010 у 10:17

А з українськими поетесами?:saint:

Олександра Харчук - 24-10-2010 у 10:52

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  

Угу, в один пристойний садочок Шевченківського району Львова можна потрапити тільки з трьома копіями Бенджаміна Франкліна.


мені десь так і казали, невесело (((
рік назад при влаштуванні в садочок в своєму маленькому місті я обійшлася трьома "українськими поетесами"