Форум Рідного Міста

На кредитному авто за кордон

Онук Юрій - 14-4-2009 у 07:58

Вітання усім!
Назріло у мене питаннячко таке до форумчан! Чи відомо комусь таке, а чи є якісь обмеження що до поїздки автомобілем що є в заставі банку (тобіж кредитним) за кордон. Колись давно пригадую таке діло було і потрібно було брати письмовий дозвіл від банківської установи та зараз як банківський працівник про таке не чув вже давно так як не було таких звернень від клієнтів і розпоряджень від НБУ. То може хто з Вас частенько подорожує на кредитовані автівці і підкаже який порядок перетину кордону. Буду вдячний за пораду і допомогу! Дякую усім на перед!

Hanor Narasson - 14-4-2009 у 08:43

А чим відрізняються документи (ну, техпаспорт, скажемо) заставленого автомобіля від незаставленого? Є якісь помітки? (питаю, бо авто не маю взагалі).
І чи є всеукраїнська база даних заставленого майна?

Thror - 14-4-2009 у 09:50

У техпаспорті є примітка "Кредит Відчуження заборонено"

Онук Юрій - 14-4-2009 у 21:50

І база заставного майна існує! Так що питання актуальне!

Галина Лев - 14-4-2009 у 23:10

Я їздила на своїй в Польщу. Без проблем. Минулого місяця мій друг поїхав туди, бо працює в Польщі. Спокійно. Тому не переймайтесь. Інша справа, якщо ви - злісний неплатник, і банк потурбувався про інформування прикордонних служб, але тоді ви й на мітлі не виїдете.
Щасливої дороги!

Онук Юрій - 15-4-2009 у 00:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Я їздила на своїй в Польщу. Без проблем. Минулого місяця мій друг поїхав туди, бо працює в Польщі. Спокійно. Тому не переймайтесь. Інша справа, якщо ви - злісний неплатник, і банк потурбувався про інформування прикордонних служб, але тоді ви й на мітлі не виїдете.
Щасливої дороги!

Дякую! Це те що хотілося почути! Тішить що виявили що це маразм і вже не мордують людей!