Форум Рідного Міста

Бойові мистецтва Львівщини

Dмитрик - 8-3-2003 у 01:42

-Як на Вашу думку, чи мають можливість розвиватись школи бойових мистецтв Львівщини і якщо ні, то чому?
-Якому бойовому мистецтву Ви надали би , або надали, перевагу?

Dмитрик - 15-3-2003 у 06:50

Народ! Невже ніхто не займається бойовими мистецтвами? НЕВІРЮ!!!!!!!!!!!
Якщо ж у Вас усетаки виникне бажання-можу порадити люксову школу АЙКІДО. Звертайтесь-спробую Вам допомогти!

Ігор+ - 16-3-2003 у 05:41

Люди просто зараз в більшості випадків займаються мистецтвом роздобуття грошей

Dмитрик - 30-3-2003 у 01:33

За попередніми данними 4 - ого травня у Львові відбудеться черговий фестиваль бойових мистецтв!!! Запрошую всіх бажаючих!!! Фестиваль, при умові , що він відбудеться, відвідають особливі гості з Англії!!!! Хто - це покищо таємниця...

Бойове мистецтво - Гопак

Роман Голощук - 3-4-2003 у 22:11

29-30 березня львівська команда козацького двобою (бойового гопака) взяла участь у чемпіонаті України з вищезгаданого виду боротьби, який відбувся у Тернополі, і привезла до Львова 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі, - повідомив „Контекст-медіа" керівник спортивної спеціалізації, тренер Львівської збірної Микола Величкович.
Львів'яни відзначились у кількох версіях бойового гопака різних вагових категорій. Так, перше місце на чемпіонаті посіли львівські вихованці Олег Юрків (2 золоті медалі) та Павло Назарчук, 2 місце на чемпіонаті зайняв теж львів'янин Ігор Кукурудз, а Віталій Вовчик, через отримані травми, посів третє місце. Всього команда складалася з 5 спортсменів, 4 з них - студенти Львівського державного інституту фізичної культури.
Микола Величкович зауважив, що цим видом українського бойового мистецтва зацікавились також спортсмени з Франції, Японії та кубанське козацтво. Отож наприкінці цього року у Києві планується провести міжнародний турнір з бойового гопака.

Джерело - [url= http://daily.lviv.ua/] http://daily.lviv.ua/ [/url]

Рост - 4-4-2003 у 15:09

Як сказав Ігор+, більшість людей займається зароблянням грошей. На жаль, і я теж...

А надаю я перевагу суміші айкідо + дзюдо + кунг-фу він-чунь. Цікава суміш виходить, скажу я вам.

Якщо є бажання, можна подискутувати з цього приводу.

Dмитрик - 4-4-2003 у 21:53

NetGuy заходь в Сихівське додзьо і переконаєшся, що суміш це лише"непогано", а щось одне -- СЮПЕР!


P.S. Яким стилем Айкідо ти займаєшся?

Рост - 7-4-2003 у 12:20

Ну, взагалі-то ми починали з чогось близького до акікай.
Це перші роки, поки вчили базу.
А потім інструктор, Володя Горак (до речі, його брат викладає в "Золотому Леві" для дітей), будучи сам зацікавленим вінчунем, почав таку цікаву інтеграцію.

Я тепер розумію це так. Основа - це дзюдо. Вміння твердо стояти на землі, користуватись корпусом, центром мас.
До-речі, коли дивився чемпіонат з бойових мистецтв серед силових структур, відзначив цікаву річ. Коли в одному поєдинку зустрічались каратист і борець, то варта було борцю зловити каратюгу за що-небудь, як одразу цей опинявся на землі.
Потім він-чунь - жорсткий стиль бою на короткій відстані. в ньому, до речі, використовуються ті ж принципи, що і в айкідо - робота з центру і т.д.
Ну і айкідо на середній дистанції, коли є "контакт".
Хоча домінує айкідо.

Володя має в планах відновити заняття, бо в нас була пауза. Думаю, тоді кожен бажаючий зможе підійти подивитись.

А щодо фестивалю - десь можна отримати детальнішу інформацію? Може участь можна буде прийняти?

Dмитрик - 7-4-2003 у 20:42

Стосовно фестивалю - це досить неперевірена інформація, оскільки, незрозуміло чому,
він може відбутися - запрошення Академія вже отримала, здається, але у них в останній день може виявитись, що грошей не вистачає
і фестиваль відмінять - дивна держава:)! А про участь чи інформацію - навіть не знаю, спробуй звернутися в Золотий Лев, вони завжди виступали співорганізаторами.
Точно заявлю одне - МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР З АЙКІДО ЙОСІНКАН ВІДБУДЕТЬСЯ 2, 3, 4, ТРАВНЯ В ЛОКОМОТИВІ!!!!!
ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ БАЖАЮЧІ - на цей раз ви побачите, якщо прийдете, айкідо у виконанні володаря 6 - ого дану, англійця Д. Ейрза!( добре якщо це прізвище комусь про щось говорить!)
ПРИХОДЬТЕ І ВИ НЕ ПОШКОДУЄТЕ!!!