Форум Рідного Міста

Прес-конференція львівських «Карпат»

Роман Голощук - 8-3-2003 у 13:20

Напередодні другого кола чемпіонату України керівництво львівських «Карпат» провело прес- конференцію, у якій взяли участь перший віце- президент, генеральний директор клубу Михайло Практика і тренери команди Драган Сімонович
та Ігор Яворський.

Головного тренера Івана Голаца не було. Прибувши напередодні до Львова, він одразу ж полетів додому - на похорон батька.

Михайло Практика зазначив, що в Італії «Карпати» провели спаринги з пристойними суперниками, які дали можливість реально оцінити потенціал футболістів, що були на перегляді. Нині клуб завершує трансферну політику і ще має підписати контракт зі словенським нападником Тіганем. Проте прибуття балканця в табір «Карпат» затягується, адже днями у нього народився син. В цілому ж у міжсезоння львів’яни «просіяли» зо двадцять футболістів, з яких лише четверо витримали конкурс.

- Чи можна сказати, що «Карпати» завершили доукомплектацію складу й нині не мають слабких місць? - цікавився автор цих рядків.

- Ні, - сказав Ігор Яворський. - І, можливо, запросимо ще одного-двох гравців, адже дозаявляти футболістів можна до 31 березня. Та й з такою кількістю виконавців нам буде важко боротися на два фронти - в чемпіонаті України і Кубку Інтертото. Безперечно лише одне - ставку робитимемо на перевірених бійців, тих, хто пройшов усі збори й готовий на усі 100%. Відзначу ще і ось що: незважаючи на те, що в команді футболісти різних національностей, вони - єдине ціле, колектив.

- Ви згадали про участь у Кубку Інтертото. Хіба це питання вже вирішене?

- Ще невідомо, чи «Карпати» гратимуть в Інтертото. Хоча з цього приводу ми вже мали розмову з президентом ПФЛ Равілем Сафіуліним, - сказав Михайло Практика.

- Чим команда займається у ці дні?

- На жаль, епідемія грипу не оминула й «Карпати», - підкреслив Ігор Яворський. - У Ковальчука підвищилася температура, й ми зрозуміли, що буде безпечніше, якщо переберемося зі стадіону «Прогрес» в зал. Хоча усвідомлюємо, що переходити з газону на паркет - недобре.

- Якби ви охарактеризували гру словенця Тіганя?

- Це явно виражений центральний форвард таранного типу, який постійно націлений на ворота й вміє забивати.

- Яка доля польського воротаря Цежняка?

- Ми не домовилися з попереднім клубом про його переїзд до Львова, й він вже повернувся до себе на Батьківщину. Однак це нас не засмучує - Паньків нічим йому не поступається.

- Що можете сказати про стан здоров’я Лучкевича?

- Він після травми лише проходить реабілітацію. Тому в найближчий час на нього не розраховуємо. Лучкевича заявляємо за «Карпати-2».

- Тільки його чи ще когось з гравців, хто може претендувати на місце в основі?

- За резервну команду заявляємо також Іванського, Даниловського і Поліванова.

- Де гратимуть виставлені на трансфер Сіміч, Вовчук, Чижевський, Толочко?

- Перший - в Кореї, інші троє на правах оренди у «Волині».

- Хто у матчі з «Таврією» замінить Мізіна, який пропускає гру через перебір жовтих карток?

- Претендентів кілька - Йовічевіч, Годвін... Все вирішиться безпосередньо перед грою.

- Чи враховувалась у підготовці команди специфіка старту, коли «Карпати» зустрічатимуться з сусідами по турнірній таблиці?

- Так, і я не сумніваюся в нашій перемозі над «Таврією», хоча знаю, що це - традиційно незручний для «Карпат» суперник. Після цього ми плануємо також в гостях виграти й в «Оболоні». Однак нині живемо матчем з «Таврією» і, користуючись нагодою, запрошую уболівальників 9-го березня на «Україну» на цікаву гру. Підтримка глядачів нам потрібна, - сказав на завершення Ігор Яворський.

Офіційна заявка «Карпат». Це - воротарі А. Тлумак, М. Налєпа (Польща); захисники Ю. Беньо, А. Сапуга, Є. Мікуліч (Хорватія), О. Тимчишин, Г. Хроль; півзахисники С. Мізін, А. Сучков (Білорусія), С. Годвін (Нігерія), Я. Хома, С. Ковальчук (Молдова), І. Янічевіч (Сербія і Чорногорія), О. Веприк, І. Йовічевіч (Хорватія); нападники Т. Кабанов, В. Швед, Е. Аньямке (Нігерія).

Ярослав ПАСТЕРНАК
Джерело - [url= http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=17851] http://www.wz.lviv.ua [/url]

Юрій Сєров - 11-3-2003 у 18:51

Вчора на 12 каналі відбулася прес-конференція за участі Голаца, Практики і двох віце президентів (я не запам'ятав прізвища). Питання в основному були до Голаца. Він сказав, що задоволений результатом гри, весь час наголошував, що гравці проробили великий об'єм роботи, відзначив Ковальчука, Кабанова. Казав, що великі надії покладає на Хроля, Веприка.
Найбільше, що сподобалося це те, що Голац сказав, що 70% гравців має бути місцевими. Побачимо...
Також пообіцяв за кілька років Карпати будуть боротися за чемпіонство. (Дай Боже :saint:).
А цього сезону Карпати подали заявку на виступ у кубку Інтертото, але для цього бажано пдінятися хоча б на щабель вище.
Практика в свою чергу пообіцяв повернути до Львова колишніх карпатівців... Особисто в мене виникло питання - А нащо було їх продавати??
Віце президент заявив, що з 9 березня запрацював сайт львівських Карпат (http://www.fckarpaty.lviv.ua/). Не можу сказати, що я в захопленні від цього сайту... Форум залишає бажати кращого. Причому вони не визначилися чи це гостьова чи форум і він знаходиться за адресою http://home.biliboard.com/bib.jsp?forumID=22 Словом роботи з сайтом ще багато...