Форум Рідного Міста

У Львові біля привокзальної повністю згоріла 85 маршрутка...

Demyan - 12-5-2009 у 13:17

http://zik.com.ua/ua/news/2009/05/12/180283

Я в шоці, добре що ніхто не постраждав.

Катерина Слобода - 12-5-2009 у 14:06

:o:o:o
То щастя, що вона стояла трохи далі від машин і, здається, на кінцевій зупинці. А якби вона виїхала - і почала горіти, попавши у корок ? :o
Добре, що водій вчасно зметикував і обійшлось без жертв.
Після такого я, напевно, буду добре думати - чи мені то треба, перш ніж сісти в маршрутку... :rolleyes:
Цікаво - яка причина загоряння? Ніби і спеки нема...

Demyan - 12-5-2009 у 14:18

Проводка...але це справа така техніка як і машини як і цекли можут ь падати замикатися і згоряти.
Зараз можна говорити що це в нас таке що в нас такі машини і т.д....але від цього ніхто не застрахований.

Юрій Сєров - 12-5-2009 у 15:56

Та що тут думати.... Вовка боятися - в ліс не ходити...

Nazar - 12-5-2009 у 16:41

Я дивися відео цієї пожежі, виставлене в спільноті Львів, мене вразило те, що ніхто не загородив проїзд, люди собі ходили поблизу безпечно, автівки проїзжали повз і ніхто навіть не побоявся ризику вибуху:( Така пасивність оточуючих бентежить.

Катерина Слобода - 12-5-2009 у 16:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Така пасивність оточуючих бентежить.

Соціологи робили дослідження - чи залежить поведінка людей(готовність допомогти), які проходять повз людину, яка потребує допомоги(актор зображав, що йому раптово стає посеред вулиці погано) від кількості людей. Результати виявилися досить цікавими і, водночас, передбачуваними. Чим більше людей бачать, що комусь потрібна допомога, тим менша ймовірність, що хтось допоможе. І навпаки - якщо навколо нікого не було, окрім одного-двох перехожих - "потерпілий" міг на 99 відсотків бути певним, що йому допоможуть. Пояснювалось це досить просто. Чим більше людей навколо - тим частіше в них з'являються думки - А чому то маю робити я? От скільки людей навколо - може хтось та й допоможе...

Ірина Назарова - 12-5-2009 у 22:52

І я те відео бачила... Хотіла створити тему, аж ось вона... але пожежники молодці - загасили за 4 хвилини, і приїхали досить швидко.

Тарас Гулка - 6-11-2009 у 10:48

І знову згоріла маршрутка. На це раз №29. Нащастя знову без жертв.
Правда загорілась в 6.50 а загасили до 8.10. Але то інше питання.

джерело http://zik.com.ua/ua/news/2009/11/06/203459


Чесно говорячи стає трохи страшнувато. Думаю 2 маршрутки за півроку - це явно забагато.


Соломія Федушко - 6-11-2009 у 10:57

Хм.. А цього разу яка причина?

Нічого собі гасити пожежу більше години :o

Юрій Сєров - 6-11-2009 у 11:55

За годину від неї там мало що залишилося...

Усі ми знаємо як транспортні засоби проходять ліцензуванн, сертифікацію, ТО. Чому тепер дивуємося? :rolleyes: