Форум Рідного Міста

Перший Міжнародний салон художньої фотографії «Світло і тінь - 2009»

Василь Андруник - 10-6-2009 у 22:45

Знакова для Львова і всієї України подія відбувається у фотогалереї фотохудожника,
Лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Василя Пилип’юка.
Вас запрошує перший всесвітній Салон художньої фотографії «Світло і тінь – 2009».
Дивіться 250 фотошедеврів із 39 країн світу!
Відкриття салону відбулося 6 червня о 15-00 за адресою:
Львів, вул. Стецька, 3а «Фотогалерея Василя Пилип’юка», вичтавка працює і запрошує всіх юажаючих!

Василь Андруник - 10-6-2009 у 22:49

Був присутній на відкритті, і хочу сказати що фотосалони такого рівня в Україні відкриваються і експонують раз на рік і їх не так вже і багато, два точно у Львові і один у Рівному... мова йде про конкурси під патронатом ФІАП - вс есвітньої федерації фотомистецтва...

vidkryttia_1.jpg - 102kB

Василь Андруник - 10-6-2009 у 22:51

Організація на пристойному рівні... каталоги видрукувані просто супер... порівнюю з минулорічним фіапівськми (Фотовернісаж на Покрову 2008), які були видрукувані у Рівному... глянець... ламінування...

Думаю, вартує піти на виставку і отримати насолоду від фотошедеврів кращих фотографів світу...

vidkryttia_6.jpg - 75kB

Василь Андруник - 10-6-2009 у 22:53

на фото пан Микола Тинкалюк, який був у журі... на нагродженні він був всюдтсющий... думаю провів прийстойний фоторепортаж... де я його тільки неспостерігав...
і тут...

vidkryttia_8.jpg - 46kB

Василь Андруник - 10-6-2009 у 22:54

і отак...

vidkryttia_5.jpg - 58kB

Василь Андруник - 10-6-2009 у 23:04

а так виглядало гран-прі... наскільки знаю на його виготовлення пішло 50 тис грн, срібло із золотом...

P6061355.jpg - 56kB

Василь Андруник - 10-6-2009 у 23:06

і переможець... фотомитець із Севастополя Андрій Золочевський...

vidkryttia_10.jpg - 87kB

Василь Андруник - 10-6-2009 у 23:09

А три золоті медалі ФІАП дісталися львів’янину Василю Андрунику, іранцю Махді Разаві та іспанцю Гінесу Асенсіо...

На фото голова фотосалону та журі з роботами переможців (фото володимира Пилип'юка)

6r4v9530.JPG - 232kB

Катерина Слобода - 11-6-2009 у 09:36

Прийміть мої вітання!!!:sing::sing::sing:
Обов'язково піду подивитись :D

Марія Павлюх - 11-6-2009 у 11:19

Вітаю Василю, з перемогою! :sing::sing::sing::sing::sing:

Галина Лев - 14-6-2009 у 17:10

А доки триватиме експозиція?

Катерина Слобода - 14-6-2009 у 18:22

Мала б ще десь два тижні.

Юрій Сєров - 16-6-2009 у 14:24

А чи можна знимки-переможці викласти тут?

Василь Андруник - 20-6-2009 у 08:43

Мммм... точно перезнимкував на експозиції Золочевського з його світлиною "Ностальгія", яка отримала "Гран Прі ФІАП"...

drand_prii.jpg - 86kB

Василь Андруник - 20-6-2009 у 08:46

Вибачайте за якість, знимкував пізненько, десь о 21-й, вже світла багато не було... ісо досить восоке... десь під 1000 певно...
Ну і свою роботу також "запєчатліл"...

gold_medal.jpg - 82kB

Василь Андруник - 20-6-2009 у 08:49

зле... зле... не так ця світлина має виглядати... от шо таке показувати неоригінал, оцифрований з експозиції... баланс білого... блікі на шклі, таке враження шо там туман на фото...
мушу прикріпити світлину у тому вигляді в якому подавав на салон

na_povidku_2.jpg - 70kB

Василь Андруник - 20-6-2009 у 09:03

Світлини інших переможців хіба що спробую оцифрувати вже безпосередньо з каталога, який до речі видрукували на дуже пристойному рівні... і взашалі раджу відвідати фотосалон... на мене, наприклад, роботи справили неабияке враження і отримав від експозиції справжній фотокайф!
Єдине, що засмутило, це те шо хтось поцупив з виставки мою світлину "Встигнути б...", яка була видрукувана у вигляді плакату і експонувалася на вході в галерею... добре хоч встиг на її тлі сфотографуватися...

vidkryttia_13.jpg - 70kB

Ірина Назарова - 20-6-2009 у 23:18

Гарні знимки. Без коментарів.

Sashko Nedoviziy - 21-6-2009 у 07:58

Думка в одне речення: це не фотосалон, а картинкосалон. Третина запропонованих зображень, як на мене, не можуть бути зараховані до фотографї за означенням. Ну хіба що джерелом світла вважати світлодіодну лінійку мінілаба, на якому то друкувалось ґґґ. Насправді, казав і знову кажу - "лицом прекрасным станет жопа, пройдя сквозь фильтры фотошопа". Хоча є і досить сильні знимки.

Фотосалони та звичайнісінькі авторські фотовиставки - переважно локальні - в багатьох випадках були і будуть сильніше виставлених "творінь". Без лапок якось пальці не друкують.

Себто, жабка не дуже давить за 10 грн, оплачені за вхід. Десь так.

Панові Василю особисто: хороші роботи.

Василь Андруник - 21-6-2009 у 21:20

Так, спробую дещо пояснити ситуацію, бо бачу що не всі розуміють шо таке ФІАП і фотосалон...
Міжнародна Федерація Фотомистецтва (FIAP) — це міжнародна організація, яка працює на основі взаємодії зі своїми операційними членами - національними ассоціаціями фотохудожників. Метою федерації є розвиток та пропаганда фотографічних знань у світі на художньому, освітньому та науковому рівні, розвитку на основі фотографії добросусідських зв'язків та дружніх відносин між членами федерацій, зміцнення довіри між людьми в ім'я миру на Землі. Наприклад, Національна спілка фотохудожників України (НСФХУ) є членом FIAP.

Василь Андруник - 21-6-2009 у 21:30

Бачите, тут майже на кожному кроці вживається слово ФОТОХУДОЖНИК. Тобто це непросто репортер який показує події як вони є, а намагається показати і свою думку, свій погляд на ті чи інші події, явища... і це має бути довершено у всіх відношеннях: художність, ідейність, композиційність...
І дивно чути таку думку про фотошоп... плівкові зображення компонували, ретушували (наприклад мультиекспозиціями з кількох сладів на пластину, витралюванням тих чи інших ділянок пластини, додаванням різних хімікалій і т.д.) вже давним-давно... той самий фотошоп! тільки значно довше.

Василь Андруник - 21-6-2009 у 21:38

І ще... організувати фотосалон під патронатом ФІАП це далеко непроста задача... наскільки знаю в Україні таких діє всього три... причому 2-ва з них у Львові, тож це дійсно подія світового рівня.
Ще мушу про фотошоп, я не захищаю тих фотографів які активно його застосовують, щоб приховати помилки і не критикую тих хто його незнає і каже, типу "але ж то реальна фота, ну і шо шо тут плямка, а тут нечітко, а тут затемно...", сам намагаюся застосувати його тільки там де це дійсно необхідно.
Фотосалони які діють, мають різні тематики, в одних допускаються тількі плівкові ч\б, інших, колір, цифрові... ще інші допускають фотоманіпуляції та колажування... як наприклад на "Світло і Тінь"... НАЙГОЛОВНІШЕ - це те, щоб автор РОЗКРИВ СВІЙ ПОГЛЯД НА СВІТ, і якими від буде засобами це робити вже неважливо.