Форум Рідного Міста

Чи користаєте ви телетекстом?

Андрій Пелещишин - 14-6-2009 у 22:06

Зараз сучасні телевізори обладнані підтримкою телетексту. Проте я наприклад помітив, що цю функцію взагалі ніколи не використовував.
Чи комусь він потрібен, чи ви його хоч інколи використовуєте, читаєте?

Галина Лев - 14-6-2009 у 22:25

Я постійно користуюсь, але серед наших каналів наче лише "Інтер" має ту цяцю.

vovka - 14-6-2009 у 22:50

я користувався.. рахунки футбольних матчів переглядав.
а так то не користуюся бо телевізор по великому рахунку не дивлюся, хіба футбол і формулу-1.

Юрій Сєров - 14-6-2009 у 22:57

З поширенням інтернету ця функція стає все менш потрібною. Думаю, у більшості випадків, якщо в людини є телевізор з телетекстом і бажання ним користуватися, то є і комп з Інтернетом.

Ярема П. - 14-6-2009 у 23:18

Постійно користуюся телетекстом на сателітарному тюнері, дивлюсь програму і читаю новини, досить зручна штука. Інтернет класно, але піднімати задницю і йти до комп’ютера ритися в інтернеті, коли вже зайняв позицію на канапі для перегляду якоїсь цікавої кінострічки, якось не дуже хочеться. На наших програмах Інтер має ту штуку, за що їм великий респект.

Галина Лев - 14-6-2009 у 23:20

О, Ярема мене розуміє. Особливо стає в пригоді, коли бачиш, що кіно цікаве, а назви не знаєш.

marco - 15-6-2009 у 14:07

В мене хіба малий (1 рік) коли бавиться дистанційкою його випадково вмикає :P
А з власної волі, щось ніколи не переглядав...

Ігор Келехов - 20-6-2009 у 14:00

Коли у мене рік тому з'явився доступ до Інтернету, то телетекстом перестав користуватися:D

Ярема П. - 20-6-2009 у 23:15

Користувався на яких каналах? Українських каналів з телетекстом тільки один...
Я роблю таким чином - написав скрипт, який тягне мені програму і решта, і підставляє кожному каналу, використовуючи його PID, і відповідно маю програму і опис через тюнер на телевізорі. Так само маю плагін, який тягне з інтернету новини, я собі переглядаю їх на екрані телевізора.