Форум Рідного Міста

Крісло-мішок у Львові!

Thror - 15-6-2009 у 21:52

Вас вітає Студія Альтернативних Меблів "Позитив". Ми з задоволенням зробимо ваше життя трошки яскравішим та зручнішим за допомогою наших чудових меблів. Вам бракує позитиву в буденному оточенні? Тоді вам дійсно до нас! Додайте кілька яскравих плям до інтер'єру вашої квартири та посміхайтеся частіше.

Ми знаходимось у Львові і займаємось виробництвом м'яких безкаркасних меблів типу крісло-мішок та надаєм нашим клієнтам широкий вибір моделей меблів та матеріалів, як чудових меблевих тканин так і якісної штучної шкіри.

Заходьте до нас ПОЗИТИВ :: Студія Альтернативних Меблів

Юрій Сєров - 16-6-2009 у 17:10

А як у Вас з цінами?

Thror - 16-6-2009 у 17:26

Мені здалося що це буде занадто - вивісити ще й прайс:-)
На сайті у каталозі є і фото і ціни.

Чи маються на увазі знижки та акції?
Дійсно зараз є серія акційних, вже готових, крісел зі знижкою до 25%. Звичайно, вибрати матеріал і колір вже не вдастся:-)

Зустрічне запитання: В мене в статистиці один перехід з форуму на 70 переглядів теми. При чому перехід такий, що відвідувач попав на першу сторінку і відразу з неї пішов.
Якщо не секрет які причини? Не цікаво, не зрозуміло подано інформацію, не цільова аудиторія... Був би дуже вдячний за такі цінні дані.

Юрій Сєров - 16-6-2009 у 17:39

Ви просто погано сформували ББкодами лінк і щоб потрапити на сайт треба було копіпастити його в адресну стрічку. Ось і весь секрет :) Я поправив нещодавно, відтоді один і зайшов :)

Thror - 16-6-2009 у 17:49

О!! Я й не перевірив. Дійсно тут ББкоди чомусь відрізняються від стандартних, принаймні в плані URL, бо на інших форумах проблем не виникало.

Шановна публіко! Дякуючи Юрію лінк у темі поправлено, тож запрошую вас у гості на наш сайт.

Ірина Назарова - 16-6-2009 у 18:16

Інформація цікава, але важко читати - надто багато помилок у тексті :o

Thror - 16-6-2009 у 18:33

З помилками вийшла прикрість:-( Треба було самому текст весь набирати.
Я вже виправив декілька, але більше щось не бачу, певно око вже замилилось.

Demyan - 17-6-2009 у 09:42

Щодо крісел - моє імхо - сидів на таких - не зручно, не розслабляєшся....як на мене це крісла для вистибюлів де присісти можна на пару хвилин і щоб інтерєр мав незвичний вигляд.
Додому я б собі такого не купував. Краще вже крісло качалку :)

Ірина Назарова - 17-6-2009 у 10:44

А мені, навпаки, сподобалось. Особливо пуфи, а на великих кріслах не сиділа ніколи, не знаю(((

Thror - 17-6-2009 у 11:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Щодо крісел - моє імхо - сидів на таких - не зручно, не розслабляєшся....


Чесно скажу, вперше чую такий варіант. Я сам перший раз всівся коли відшили тестовий зразок крісла, до того трохи скептично відносився, але був прямо скажу здивований результатом. Що може бути зручнішим, воно ж не має жодних обмежень в плані підстроювання під тіло.
Але імхо є імхо:-)

До речі використовувати у вестибюлі щоб присісти на пару хвилин дуже не зручно - э один суттєвий недолік - чим краще всівся тим набагато важче встати:-)

Тут висловлюю думку виключно як споживач.

Вдома біля компютера стоїть дуже зручне шкіряне крісло з всякими механізмами качання і іншими наворотами.
Але якщо впасти в то крісло-мішок то різниця відчувається відразу, але до стола його не поставиш і працбвати в ньому не хочеться зовсім:-)

Цитата:

на великих кріслах не сиділа ніколи, не знаю(((


Ну то заходьте посидіти:-)

Ірина Назарова - 17-6-2009 у 13:55

Обов"язково зайду))))