Форум Рідного Міста

10-12 липня на Львівщині проходитиме новий вільний в доступі фестивал...

Юрій Сєров - 18-6-2009 у 17:34

10 липня, п’ятниця
З 16:00 – Презентація проектів лендарту, енвайронмент проектів, мультимедійних та інсталяційних об’єктів на території фестивалю та малій сцені. Влодко Кауфман, Володимир Топій, Сергіи Петлюк, Мирослав Вайда, Олексій Хорошко, група «ТОТЕМ»: Олена Афанасьєва, Сергій Дяченко, Макс Афанасьєв (Херсон), Лабораторія Актуальної Творчості (Вінниця), Jaroslaw Koz'ara (Lublin), Katarzyna Szczypior (Lublin), Ярослав Присяжнюк (Київ), Ілона Сільваші (Київ), Dominik Jalowinski (Warszawa), Володимир Бахтов (Миколаїв), Юрій Баранюк (Запоріжжя) та ін.

З 17:00 – Літературний проект «Kabi.net» за участі Юрія Іздрика, Тараса Прохаська, Сергія Жадана, Любка Дереша, Олега Лишеги, Галини Крук, Богдани Матіаш, Оксани Васьків, Богдана-Олега Горобчука, Павла Коробчука, Василя Карп'юка, Юрія Завадського, Люби Якимчук, Андрія Любки, Валентина Кузана, Леся Белея, Григорія Семенчука, Остапа Сливинського.

Пряма трансляція в Інтернет.

Мала сцена
19:00 – «Ad libitum»
20:30 – «Daga Dana» (Познань - Варшава)
22:00 – Проект електронної музики «Funkmasters» ; віджеї та діджеї формації «RESTart»; польські DJ Hosh (формація «Sen-C Rollers») і DJ Smola (формація «ShamanaGurus»); а також DJ Derrick, DJ Tonika, DJ Ermak, DJ Unique, DJ Neoser, DJ Madhead.


11 липня, субота
З 12:00 – протягом дня презентація проектів лендарту, енвайронмент проектів, мультимедійних та інсталяційних об’єктів на території фестивалю та малій сцені. Влодко Кауфман, Володимир Топій, Сергіи Петлюк, Мирослав Вайда, Олексій Хорошко, група «ТОТЕМ»: Олена Афанасьєва, Сергій Дяченко, Макс Афанасьєв (Херсон),Лабораторія Актуальної Творчості (Вінниця), Jaroslaw Koz'ara (Lublin), Katarzyna Szczypior (Lublin), Ярослав Присяжнюк (Київ), Ілона Сільваші (Київ), Dominik Jalowinski (Warszawa), Володимир Бахтов (Миколаїв), Юрій Баранюк (Запоріжжя) та ін.

З 15:00 – протягом дня літературний проект «Kabi.net» за участі Юрія Іздрика, Тараса Прохаська, Сергія Жадана, Любка Дереша, Олега Лишеги, Галини Крук, Богдани Матіаш, Оксани Васьків, Богдана-Олега Горобчука, Павла Коробчука, Василя Карп'юка, Юрія Завадського, Люби Якимчук, Андрія Любки, Валентина Кузана, Леся Белея, Григорія Семенчука, Остапа Сливинського.

Пряма трансляція в Інтернет.

Велика сцена

13:00 – Урочистості відкриття
13:15 - Вокально-хореографічний проект з Польщі та Словаччини
15:30 – «Dalai Lama»
16:30 – «Дивні»
18:00 – «Горгішелі»
19:30 – «Shockolad»
21:00 – «Мертвий Півень»
23:00 – Відео-дискотека «Радіоініціатива. Танці. UA»

Мала сцена

15:00 – Програма проекту «Kabi.net»
18:00 – «Waclaw Zimpel & Mark Tokar» & мультимедійний перформанс Олексія Хорошка
20:00 – «Dzyga Jazz Quartet»
22:00 – Формація «RESTart» (VJ & DJ)
12 липня, неділя

З 12:00 – протягом дня презентація проектів лендарту, енвайронмент проектів, мультимедійних та інсталяційних об’єктів на території фестивалю та малій сцені. Влодко Кауфман, Володимир Топій, Сергіи Петлюк, Мирослав Вайда, Олексій Хорошко, група «ТОТЕМ»: Олена Афанасьєва, Сергій Дяченко, Макс Афанасьєв (Херсон), Лабораторія Актуальної Творчості (Вінниця), Jaroslaw Koz'ara (Lublin), Katarzyna Szczypior (Lublin), Ярослав Присяжнюк (Київ), Ілона Сільваші (Київ), Dominik Jalowinski (Warszawa), Володимир Бахтов (Миколаїв), Юрій Баранюк (Запоріжжя) та ін.

З 15:00 – протягом дня літературний проект «Kabi.net» за участі Юрія Іздрика, Тараса Прохаська, Сергія Жадана, Любка Дереша, Олега Лишеги, Галини Крук, Богдани Матіаш, Оксани Васьків, Богдана-Олега Горобчука, Павла Коробчука, Василя Карп'юка, Юрія Завадського, Люби Якимчук, Андрія Любки, Валентина Кузана, Леся Белея, Григорія Семенчука, Остапа Сливинського.

Пряма трансляція в Інтернет.

З 13:00 Програма проекту Авто ЗАЗ «Козак»

З 14:00 Програма проекту «Велопробіг Львів – Париж»


Велика сцена

15:00 – Урочистості відкриття
15:30 Вокально-хореографічний проект з Мостищини
18:00 – «Lomaga Band»
19:00 – «Orchestra Vito»
20:30 – «Vo-Vo»
22:00 – «Гайдамаки»
23:00 – Відео-дискотека «Радіоініціатива. Танці. UA»

Мала сцена
14:00 – Програма проекту «Kabi.net»
19:00 – «L-Quartet. Tokar, Yaremchuk, Gnydyn, Lytvynyuk»
20:30 – Джем сейшн від «Jazz Club.Lviv»
21:30 – Формація «RESTart» (VJ & DJ)

Добратись до стратегічного пункту «Fort.missia» не так уже й важко. Основне потрапити до Львова. Від Міста Лева електричками із приміського вокзалу (≈ 5-7 грн.), або маршрутівками від головного залізничного вокзалу (≈12-15 грн.) до Мостиська або до Шегині.

Сайт фестивалю: http://fortmissia.com

Nazar - 19-6-2009 у 13:11

Потішило око
23:00 – Відео-дискотека «Радіоініціатива. Танці. UA»

Ностальгійний вітерець... еех.

Стільки цікавих фестивалів навколо, що мені також здається зайвим платне "Старе місто".
Що до Форт, то до того часу, поки не прочитав програми, уявляв собі якісь історично-культурні проходи по австрійських доках, і першою думкою була "Невже на Цитаделі концерт буде? Чи в Брюховицькій фортеці, чи в Стрию?".

Юрій Сєров - 19-6-2009 у 15:03

Він, можливо, зайвий, але нікуди їхати не треба :)

Юрій Сєров - 10-7-2009 у 23:03

Вже почалося.
А на завтра прогнозують дощ... :(

Володимир Піць - 13-7-2009 у 18:02

супер фест, мора позитивних вражень, а головне справді обіцяні враження від побачених фортів

ось трошки фото - ТУТ

Соломія Федушко - 14-7-2009 у 11:21

А ось мені найбільше сподобався оборонний форт №6, там ми облазили все. Повно позитивних вражень!

Хто зацікавився може глянути інформацію ось тут - http://kjarema.livejournal.com/tag/форт

Nazar - 14-7-2009 у 14:50

kjarema затоваришовано, гарний фотоолгяд.
Відразу додав до обраного "Культурний Львів".
Хоча наметів вдоста, та людей під сценою щось не сильно багато, насторожує, щоби бува організаторів цей факт не відлякав на майбутнє. Чи то може написати всім пояснюючу, що обов'язково би приїхав, та був у відрядженні, і на наступний раз обов'язково буду(ем)?

Юрій Сєров - 14-7-2009 у 22:33

Як на мене, то озвучених 8 тисяч не було...
З тисячу місцевих і приблизно стільки ж приїжджих, ну з натяжкою тисячі 3-4...
Концерт Мертвого Півня видався суперовим. Креатив у вигляді інсталяцій і ленд-артів зрозумів не зовсім.
Форт також дуже гарний і зберігся гарно. Але з ідеями все ж трохи напружено. До обіду люди реально не мали чим зайнятися, на огляд фортів і усього іншого вистачало години.
Негативних емоцій нема ніяких, але не покидало відчуття, що просто частинку Львова: музикантів, публіку, продавців товарів народного промислу вивезли у поле. :)
Ще кілька спостережень: місцева публіка не готова слухати гурти на кшталт Мертвого Півня :) і адекватно сприймати експериментальний джаз. Якість там конфлікти виникли... Місцеві слухали своє, приїжджі - привезене. :) Об'єднання не вийшло.

Не знаю як інші, я Чубая не дочекався. Недільний концерт можна було зробити денним, щоб бажаючі встигли повернутися додому ще в неділю.
Єдине, що там мене засмутило, що продавці медового вина несподівано швидко поїхали з фесту і я не встиг придбати пляшщину... :(


Катерина Слобода - 14-7-2009 у 23:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Креатив у вигляді інсталяцій і ленд-артів зрозумів не зовсім.

Як на мене, то біля кожної інсталяції мали б зробити якусь табличку з описом теми та розкриттям суті інсталяції...
Але то, напевно, залишили простір для уяви - щоб кожен собі придумав під певну інсталяцію щось своє...
З першого погляду мені також не дуже зрозуміло було, але коли мені пояснили трохи суть - самі інсталяції видались мені дуже класно продуманими. Тай до багатьох інсталяцій я собі ще своїх тем придумала:)

Які враження від літературних імпрез?:)

Цікаві фото з фесту можна подивитись ще тут http://zluva.sumno.com/gallery/fort-missia-2009/?page=1

Юрій Сєров - 15-7-2009 у 00:05

Сцена здалеку


Наметове містечко


Маркіян Іващишин катав Міська Барбару і його дружину на квадроциклі


Чайка тусувався з Донієм, пили по підісєт :)


Шоколад


Мертвий Півень готується до виступу


Виступ Мертвого Півня


Зранку у неділю пішли дивитися форти


У ідею з прапорами я щось не "в'їхав"


Інсталяції з фольги




На виступ місцевих колективів народної самодіяльності прийшли глядачі з сіл

Юрій Сєров - 15-7-2009 у 00:08

Інсталяції мали опис і деякі я навіть зрозумів. Непогано вийшли артерії, хоча мені більше вони асоціювалися з кровопролиттям, автор вважав, що це символізує пам'ять.
Літачки були гарні.
А на літературні імпрези я не потрапив. Важко бути в двох місцях одночасно :)

Ще було дивно, що не було ніякої історичної довідки про форти...

Катерина Слобода - 15-7-2009 у 08:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Непогано вийшли артерії, хоча мені більше вони асоціювалися з кровопролиттям

Мені також так видалось. Але робота одна з найцікавіших.
Також сподобалась інсталяція (не знаю точно, що то було :) ) схожа на ватру, яка замерзла...
А в інсталяції з сумками, наповненими землею, як на мене, взагалі можна було знайти кілька ідей. (Принаймні, я знайшла:) )



Соломія Федушко - 16-7-2009 у 20:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

А на літературні імпрези я не потрапив. Важко бути в двох місцях одночасно :)

Ще було дивно, що не було ніякої історичної довідки про форти...


Повірте, ви багато не втратили, що не потрапили на на *ніби літературну імпризу*, особливо Іздрика, не знаю що то було, але точно не літературна імприза... Я чекала чогось кращого!

Так організатори не взяли до уваги, що потрібно подати хоч якусь інформацію про форти... Приїхавши додому, прийшлось шукати в неті))) Оскільки форти просто шикарні)