Форум Рідного Міста

"Україна має талант-2009". Фінал. Прогнози.

Ігор Келехов - 20-6-2009 у 12:31

Ось список фіналістів.
  1. Юрченко Валерій, пародист
  2. Швецова Дарія, співачка
  3. Сімонова Ксенія, пісочна анімація
  4. Семенів Артем (Урсула), співак(-чка)
  5. Рудницька/Кузинський, діти-акробати
  6. Пісклюкова Христина, акробатка
  7. Матюшенко Олена, пародистка/співачка
  8. Кушнір Алла, танцюристка
  9. Кувшинова Юлія, співачка
  10. АртВан, акробати
Хто, на вашу думку, стане переможцем і отримає мільйон гривень?

Катерина Задорожна - 20-6-2009 у 23:09

Мені найбільше імпонує пісочна анімація, але по теорії імовірності має виграти співачка :lol:

Ігор Келехов - 20-6-2009 у 23:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
Мені найбільше імпонує пісочна анімація, але по теорії імовірності має виграти співачка :lol:

Супер-відповідь!:sing::sing::sing:

Галина Лев - 21-6-2009 у 13:10

Та, "співачка" найбільш відповідає формату. У нього перспективи ширші. І, як на мене, то у нього і "талантіщє" неабиякий. Пєнкін ше трохи, і сховається. Голос поставлений настільки добре, ніби він вже не перший рік на передових сценах світу. І я начебто не перебільшую. У мене після виступу Артема таке піднесення було.
На жаль не бачила виступу попередніх виконавців. Почала з 8-го..
Дівчинка Дарія теж вражає. Голос такої глибини... І головне, воно не стосується лише вокалу. Вочевидь вона у пісні має можливість вилити усі емоції, що не вдається в розмові, і тому аж душу проймає.
Може і за Юрченка проголосують. Він, окрім таланту, імпонує народу способом життя і позитивом, яким від нього віє. Міліціонер, котрий співає, виховує сам донечку, не лається, не п'є... Та він мрія мільйонів жінок. І ще й під пахвами поголено...
Танцюристка... О, в мене склалось враження, що в неї щось вселилось. Дівка таке видає, шо навіть коментувати не можу. Слів бракує.
Акробати усі дивовижні, але то мабуть не той талант, котрий проб'ється аж так. Він здатен самостійно просуватись і не потребує такої підтримки.
Пісочна художниця - сила. Бачила кілька подібних записів, але її фантазія, емоції і віртуозність виконання залишають незабутні враження.
Пародистка нівроку, але з одним образом далеко не заїдеш, а свого не встигла розкрити достатньо. Але засвітилась. Гадаю, то їй дасть солідну можливість розвиватись.
Юлія Кувшинова - непересічний талант. Щоправда над тим голосом ше тре працювати, і він видасть ого-го. Навіть якщо не переможе, то визнання їй гарантоване, а ще запише диск-другий, то й забезпечиться на роки фінансово.

Тяжко обирати. Усі заслуговують овацій.

Як співається: "Думайте сами, решайте сами..."
Який там номер для смс-ок, 7766 ?


Ігор Келехов - 21-6-2009 у 14:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
.... по теорії імовірності має виграти співачка

Якщо серйозно, то таке може бути.
Ось переможці аналогічних конкурсів в інших країнах.

Австралія: Tom Burlinson (співак)
Америка: Bianca Ryan (співачка)
Англія: Paul Potts (оперний співак)
Греція: Christos Zacharopoulos (співак)
Німеччина: Ricardo Marinello (співак)
Польща: Mellkart Ball (акробатичний дует)
Росія: Максим Токаєв (музикант)
Угорщина: Utasi Arpad (комік)

Джерело: http://play.ukr.net/talantua/about

Ігор Келехов - 21-6-2009 у 14:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев Який там номер для смс-ок, 7766 ?
Так, правильно. такий номер.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев На жаль не бачила виступу попередніх виконавців. Почала з 8-го..
Для тих, хто не всі виступи переглянув (або хоче переглянути ще раз), тоді вам на сайт Телеканалу СТБ.;)

Галина Лев - 21-6-2009 у 15:19

Та я знаю де сайти шукати. Мєрсі.

Ірина Назарова - 21-6-2009 у 23:05

А мене вразила Ксенія з пісочною анімацією. Я чомусь плакала...

Ярема П. - 22-6-2009 у 01:00

Як на мене туфта...

Галина Лев - 22-6-2009 у 11:31

Ти малюєш краще?

Марія Вибранівська - 22-6-2009 у 16:49

Я теж була вражена її мистецтвом. І це не просто начки, техніка, яку можна напрацювати. думаю, це дійсно талант.

Ігор Келехов - 22-6-2009 у 18:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Як на мене туфта...


Якщо і туфта, то відома на всю країну... а хто зможе придумати "туфту", яка попаде у фінал?;)

romano - 23-6-2009 у 08:27

Якщо хтось через це прослезився - то вже не "туфта" (на диво категоричне словечко підібрано), але, як на мене, не найкраще. Наприклад ось це мені значно більше подобається. Ну і цій "баришні" трохи скромності б не завадило ("я і є той талант, який має Україна...")

Галина Лев - 26-6-2009 у 16:07

А пробував хто шукати звідки можна завантажити їх виступи або повну програму? Я не знаходжу наразі, а хотілось би мати записи.

Ігор Келехов - 26-6-2009 у 23:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Як на мене туфта...

Сімонова Ксенія - найталановитіша!!!! (вона щойно виграла мільйон!)

Галина Лев - 27-6-2009 у 10:50

Артемчик не пройшов.:( А я так вболівала. Майже впевнена була, що стане переможцем. Так він і майже став ним. Та нічого. Дадуть 100000 гривень. Запише диск, поїздить з концертами. Все одно розкрутиться. На те він і талант.

Ярема П. - 27-6-2009 у 11:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Келехов
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Як на мене туфта...

Сімонова Ксенія - найталановитіша!!!! (вона щойно виграла мільйон!)


Я на своїй позиції. Напевно і є її талант, викликати сльози. Крім того тема композиції явно підібрана була спеціально - вже мінус, бо спекуляція на почуттях це неетично. От люди і голосували, не за талант художника, а композицію, технічну якраз. Мені особисто таке зразу не сподобалося, тому і категоризація. Це моя, особиста думка.

Галина Лев - 27-6-2009 у 11:46

На конкурсі минулої п'ятниці тема хіба була технічна? І, як на те пішло, чому співаки можуть викликати сльози ліричними й сентиментальними піснями, а вона ні? Що ж дівчині було шестерні піском креслити, аби переконати у своєму таланті?

Катерина Задорожна - 27-6-2009 у 12:15

Мені особисто теж не сподобалася тематика, то трохи занадто. Раз - добре, але кожного разу... Та і постановка так собі. Перший раз вона мене вразила, тепер уже не надто. Але по суті, думаю, що вона одна з тих, хто дійсно заслуговував на перемогу.

Thror - 27-6-2009 у 14:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Як на мене туфта...


По статистиці таку характеристику дають люди які самі в житті такими є більше нічим ніж туфтою не займаються.

Ігор Келехов - 28-6-2009 у 20:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Thror
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Як на мене туфта...


По статистиці таку характеристику дають люди які самі в житті такими є більше нічим ніж туфтою не займаються.


Ну, навіщо так суворо?:rolleyes:

Thror - 28-6-2009 у 21:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Келехов
Ну, навіщо так суворо?:rolleyes:


Бо мені важко зрозуміти якою людиною треба бути щоб оце назвати
туфтою

http://www.youtube.com/watch?v=XvHX0bgoouc

Тема війни вийшла дуже прониклива.

Ярема П. - 2-1-2015 у 09:58

Комусь ще хочеться поспекулювати на темі війни на шоу?

Ярема П. - 25-10-2015 у 14:19

А Ксєнєчка Сімонова далі в свому амплуа в Криму, прославляє дні пабєди, дєди ваєвалі і рускіх імєраторов.
Найбільше, чого я боявся, це війни, і вона сталася. Це можна було помітити ще на початку двохтисячних, коли штучно влаштовувалися галасливі шоу з липовими і справжніми ветеранами, нав'язливі георгієвські стрічки в соцмережах як символ "незабутності", возвеличення переможного "братнього" народу у другій світовій і т.д. Це зараз розумієш, як оці всі клаптики мозаїки склалися і створили майданчик для вторгнення. Якби хтось далекоглядний міг тоді сказати "стоп"... Ця тема війни з воювавшими дєдамі як якір, що не відпускає і на якій все ще вдається проституювати. І так буде завжди. Чесно, часом я переконуюся, що Україна потребує сильного інституту цензури. Хоч з другого боку розумію і знаю, що заборонене притягує, і в таких випадках краще якимось чином викликати відразу і осуд, ніж забороняти.